MIT Sloan School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому MIT Sloan?

MIT Sloan - це інша школа менеджменту. Ми не повторюємо кращого віджету або отримуємо гроші на останніх ділових примхах. Ми не говоримо про управління в абстрактному вигляді.

Як частина провідного світового науково-дослідного закладу, ми об'єднуємо сьогодні найяскравіших розумів для вирішення глобальних проблем. Насправді.

На перетині бізнесу та технологій ми досліджуємо майбутнє роботи. Ми запускаємо компанії, які запускають місцеві економіки в країнах, що розвиваються. Ми переоснащуємо системи, щоб покращити роботу з охороною здоров'я та залучити людей у всьому світі до вирішення проблеми зміни клімату.

Для студентів це означає різні можливості. Практичне навчання. Світовий досвід. І невпинний фокус на вплив.

Для викладачів це означає різні сфери досліджень. Нова робота в нових областях, які не вписуються в існуючі відділи. І колеги по MIT.

Для випускників це означає яскраву глобальну мережу однодумців-новаторів, готових допомогти вам просунути вашу кар'єру і перетворити ваше бачення на реальність.

Для організаційних лідерів у всьому світі це означає джерело ідей і талантів. Блискучий розум. Практичні розв'язувачі проблем. Значущі дослідження. І інструменти, які можна застосувати до власної роботи.

MIT Sloan. Ідеї робляться важливими .


Глобальний охоплення

MIT Sloan має багату історію глобальної взаємодії, і сьогодні наш глобальний слід охоплює сім регіонів. Завдяки співпраці з організаціями, університетами та урядовими установами ми допомагаємо формувати перспективу та знання провідних світових лідерів бізнесу.


Campus Life

Наш кампус, оточений новаторськими компаніями, яскравою культурою та відпочинком, а також новаторськими дослідницькими лабораторіями MIT, відображає творчу енергію наших студентів та викладачів.

Культура

MIT Sloan пишається тим, що вітає студентів та викладачів з широким спектром досвіду, досвіду та інтересів. Громада відзначається своєю пристрастю до вирішення проблем і вирішення великих проблем, поваги до різних точок зору та глибокого підприємницького духу.

Студентське життя

Життя в кампусі - це яскрава, постійно змінювана суміш можливостей і заходів, де більше 60 студентських клубів і керівних організацій проводять заходи, плануючи конференції та вітаючи нових членів.

MIT

Управління освіти є частиною MIT з 1914 року, коли Інститут вперше запропонував курс інженерної адміністрації. Наші зв'язки з MIT працюють глибоко: вони варіюються від спільних дослідницьких центрів, таких як Martin Trust Center для MIT Entrepreneurship до програм подвійного ступеня, таких як наші лідери глобальних операцій та спільні програми ступенів, такі як системне проектування та управління. Студенти мають доступ до великих ресурсів MIT і часто тісно співпрацюють з колегами в Інституті, щоб принести нові ідеї з лабораторії на ринок.

Кембридж

MIT Sloan знаходиться в центрі Кембріджа. Школа оточена біотехнологічними компаніями, технологічними гігантами, стартапами та дослідницькими лабораторіями, а також широким спектром ресторанів, активного відпочинку, мистецтва, музики та культури. І з майже 60 коледжами і університетами в районі Бостона, творчі, інтелектуальна енергія є ключовою частиною тканини міста.

black laptop computer on top of tablerawpixel / Unsplash


Факти і цифри

Ось швидкий погляд на те, що робить MIT Sloan унікальним місцем для життя і навчання.

Школа

Наше завдання:

Розташування

Кембридж

Address
100 Main Street
02142 Кембридж, Массачусетс, США