Прочитайте офіційний опис

Чому MIT Sloan?

MIT Sloan - це інша школа менеджменту. Ми не повторюємо кращого віджету або отримуємо гроші на останніх ділових примхах. Ми не говоримо про управління в абстрактному вигляді.

Як частина провідного світового науково-дослідного закладу, ми об'єднуємо сьогодні найяскравіших розумів для вирішення глобальних проблем. Насправді.

На перетині бізнесу та технологій ми досліджуємо майбутнє роботи. Ми запускаємо компанії, які запускають місцеві економіки в країнах, що розвиваються. Ми переоснащуємо системи, щоб покращити роботу з охороною здоров'я та залучити людей у всьому світі до вирішення проблеми зміни клімату.

Для студентів це означає різні можливості. Практичне навчання. Світовий досвід. І невпинний фокус на вплив.

Для викладачів це означає різні сфери досліджень. Нова робота в нових областях, які не вписуються в існуючі відділи. І колеги по MIT.

Для випускників це означає яскраву глобальну мережу однодумців-новаторів, готових допомогти вам просунути вашу кар'єру і перетворити ваше бачення на реальність.

Для організаційних лідерів у всьому світі це означає джерело ідей і талантів. Блискучий розум. Практичні розв'язувачі проблем. Значущі дослідження. І інструменти, які можна застосувати до власної роботи.

MIT Sloan. Ідеї робляться важливими .


Глобальний охоплення

MIT Sloan має багату історію глобальної взаємодії, і сьогодні наш глобальний слід охоплює сім регіонів. Завдяки співпраці з організаціями, університетами та урядовими установами ми допомагаємо формувати перспективу та знання провідних світових лідерів бізнесу.


Campus Life

Наш кампус, оточений новаторськими компаніями, яскравою культурою та відпочинком, а також новаторськими дослідницькими лабораторіями MIT, відображає творчу енергію наших студентів та викладачів.

Культура

MIT Sloan пишається тим, що вітає студентів та викладачів з широким спектром досвіду, досвіду та інтересів. Громада відзначається своєю пристрастю до вирішення проблем і вирішення великих проблем, поваги до різних точок зору та глибокого підприємницького духу.

Студентське життя

Життя в кампусі - це яскрава, постійно змінювана суміш можливостей і заходів, де більше 60 студентських клубів і керівних організацій проводять заходи, плануючи конференції та вітаючи нових членів.

MIT

Управління освіти є частиною MIT з 1914 року, коли Інститут вперше запропонував курс інженерної адміністрації. Наші зв'язки з MIT працюють глибоко: вони варіюються від спільних дослідницьких центрів, таких як Martin Trust Center для MIT Entrepreneurship до програм подвійного ступеня, таких як наші лідери глобальних операцій та спільні програми ступенів, такі як системне проектування та управління. Студенти мають доступ до великих ресурсів MIT і часто тісно співпрацюють з колегами в Інституті, щоб принести нові ідеї з лабораторії на ринок.

Кембридж

MIT Sloan знаходиться в центрі Кембріджа. Школа оточена біотехнологічними компаніями, технологічними гігантами, стартапами та дослідницькими лабораторіями, а також широким спектром ресторанів, активного відпочинку, мистецтва, музики та культури. І з майже 60 коледжами і університетами в районі Бостона, творчі, інтелектуальна енергія є ключовою частиною тканини міста.

black laptop computer on top of tablerawpixel / Unsplash


Факти і цифри

Ось швидкий погляд на те, що робить MIT Sloan унікальним місцем для життя і навчання.

Школа

Наше завдання:
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

MIT Sloan School of Management

Елітна, найвища рейтингова програма ранніх етапів кар'єри MFin підкреслює фундамент того, як працюють ринки, а також сувору навчальну програму, орієнтовану на найсучасніш ... [+]

Академічна досконалість

Користувальницькі розроблені для високих досягнень

Елітна, найвища рейтингова програма ранніх етапів кар'єри MFin підкреслює фундамент того, як працюють ринки, а також сувору навчальну програму, орієнтовану на найсучасніші фінансові та кількісні теорії та практики.

MFin дає змогу створювати програму, що відповідає вашим вимогам. З 12- і 18-місячними варіантами, вибором необов'язкових концентрацій, доступом до всіх курсів MIT і можливістю перехресного реєстрації в Гарварді, MFin не має собі рівних у своїй здатності підтримувати ваші кар'єрні прагнення.... [-]

США Cambridge
інформація
англійська
Денне навчання
12 - 18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
MIT Sloan School of Management

MIT Sloan School of Management , з підтримкою та керівництвом з MIT операцій дослідний центр, представляє нову, спеціалізовану однорічну магістра бізнес-аналітика програм ... [+]

MIT Sloan School of Management , з підтримкою та керівництвом з MIT операцій дослідний центр, представляє нову, спеціалізовану однорічну магістра бізнес-аналітика програми, призначеної для підготовки студентів до кар'єри в бізнес-аналітики.

Програма розрахована на нинішніх студентів або випускників коледжів, які планують продовжити кар'єру в галузі наукових даних, а також тих, хто шукає кар'єру або зміни, особливо інженери, математики, фізики, програмісти та інші високотехнологічні фахівці.... [-]

США Cambridge
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою