Manchester Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо

Це моя велика честь вітати Вас в Манчестер Community College.

МСС присвячений забезпеченню Вам якісні довічного навчання досвіду, які забезпечать основу для все, що ви вирішите робити в майбутньому, будь то подальше свою освіту, приймаючи на нову роботу або підвищення ваші соціальні та культурні можливості.

Багато хто з наших студентів перейти до передачі регіональних і національних чотири роки коледжів і університетів, таких як Коннектикут державних університетів, Університету Коннектикуту, в університеті штату Массачусетс, Трініті-коледж і Університет Говарда. Інші студенти обирають поступити в спеціалізовані програми для підготовки до кар'єри в безліч організацій і підприємств.

Наші колеги-навчальної діяльності, які включають в себе наші клуби і організації, фітнес-програми та можливості для навчання послуг, забезпечить вас з багатою цілісного середовищі, в якому переслідувати свої цілі.

У нашому постійно мінливому економіки, заснованої на знаннях, площа роботодавці працювати з нами, щоб налаштувати підготовки та освітні програми, щоб оновити навички чинного працівника.

У нас є професійні курси розвитку і збагачення кредитним безкоштовно для дорослих і спеціальних програм інтерес для дітей і підлітків, таких як молодший кулінарного табір, Інженер Це! і дівчатка беруть плату.

Деякі жителі області приїжджають в ЦУП виключно користуються наші мистецтва, музики та інших культурних заходів. І, як частина наших зусиль стійкості, у нас навіть є ринок фермерів для місцевих виробників і торговців, які приваблює сотні людей щотижня.

Навчання подорож, яка має потенціал, щоб задовольнити свою інтелектуальну допитливість і надати вам нові способи мислення про світ навколо нас - це може здійснити свої мрії. Це подорож, яка не має кінця, хоча ви, безумовно, заробити свої нагороди з сертифікатом або ступінь, якщо це ваша мета.

Це ваш коледж. Це місце, де ви будете формувати довгострокові відносини з різноманітною та спеціальної групи людей, які поділяють ваші інтереси в процесі навчання. Викладачів, співробітників та адміністраторів в коледжі завжди доступні, щоб допомогти вам на шляху до вашої мети. Нашою основною метою є, щоб допомогти вам досягти ваших високий потенціал.

Найкращі побажання,

Гена Гликман, доктор філософії Президент

Розташування

Манчестер

Address
Manchester Community College, Great Path
CT 06040 Манчестер, Коннектикут, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: