Mayland Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Mayland Community College ( MCC ) розташований в Аппалачських горах на заході Північної Кароліни. Mayland Community College сприяє індивідуальному, громадському та економічному зростанню, забезпечуючи доступне, якісне та легкодоступне навчання протягом усього життя.

Mayland пропонує різні навчальні програми, включаючи численні варіанти перекладу в коледжі та освіту дорослих, дистанційне навчання та подвійне зарахування учнів старших класів. Політика відкритих дверей приймає студентів у віці 14 років, середніх шкіл Early College та старших октогенарів у програмі безперервної освіти.

Щоб допомогти місцевій робочій силі, Mayland Community College пропонує сотні курсів з розвитку робочої сили та підвищення кваліфікації, які безпосередньо відповідають потребам місцевого та регіонального бізнесу та промисловості та громадянським та культурним інтересам громади. І нещодавнє пожвавлення коледжу передбачає тверду прихильність економічному розвитку в межах трьох округів, якими він обслуговує.

Наші успіхи та досягнення постійно отримують національний рейтинг.

Дискримінація та переслідування Mayland Community College цінностям та стандартам спільноти Mayland Community College ; вони несумісні з безпечним, здоровим середовищем, яке коледжне співтовариство очікує і заслуговує, і не буде терпіти. Mayland Community College прагне надавати програми, заходи та освіту та умови праці без дискримінації та домагань.

Розташування

Spruce Pine

Address
Mayland Drive,200
28777 Spruce Pine, Північна Кароліна, США

Burnsville

Address
Wheeler Hills Road,107
28714 Burnsville, Північна Кароліна, США

Newland

Address
Cranberry Street,785
28657 Newland, Північна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: