Missouri Baptist University

Введення

Прочитайте офіційний опис

МБУ ставить студентів на шляху до успіху, підкресливши важливість вивчення та обслуговування. Кожен студент прогулянки на території кампуса з потенціалом. Ми допомагаємо їм прийняти те, що лежить в межах і перетворити його в світле майбутнє. МБУ є більш процвітаючою гуманітарному університеті. Це місце, де студенти світити на.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ Міссурі Хрестителя університету до різноманітності

Міссурі Хрестителя університет прагне підтримувати співтовариство, яке визнає і цінує самоцінність і гідність кожної людини. Міссурі Baptist University стверджує, що важливою частиною інтеграції віри і навчання є визнання того, що всі люди створені за образом і подобою Бога і гідний поваги і гідності. Ми прагнемо до того, щоб всі студенти мають повний доступ до освітніх, соціальних і духовних можливостей росту, що університет забезпечує, щоб гарантувати, що студенти розуміють і цінують один з основних цінностей університету, який є "соціальна зміна через служби та керівництва." Через свої навчальні плани і класі досвід, університет прагне розвивати і плекати різноманітність, оскільки він зміцнює організацію, сприяє творчого вирішення проблем, і збагачує всіх нас.

Мета полягає в тому, щоб представити матеріали та види діяльності, повага різних груп, включаючи, але не обмежуючись, раси, статі, кольору шкіри, національного або етнічного походження, віку, кваліфікованим інвалідності, військової служби, навчання відмінності, або соціально-економічного статусу.

Розташування

Сент-Луїс

Address
Missouri Baptist University
One College Park Dr.

63141-8698 Сент-Луїс, Міссурі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія