Прочитайте офіційний опис

Маленькі та безстрашні Lynn University дозволяють нам робити те, що великі школи тільки хочуть, щоб вони могли. Досвід безмежних класів з навчанням від iPad. Зв'яжіться з потенційними роботодавцями ще в перший семестр. Отримати глобальний розум з однолітками з усього світу. Випускник на швидкості деформації з прискореними програмами ступеня.

Місія

Місія Лінна полягає в тому, щоб забезпечити освіту, підтримку та середовище, що дозволяє окремим студентам реалізувати свій повний потенціал і підготуватися до успіху у світі.

Lynn є одним з найбільш інноваційних, міжнародних та індивідуалізованих малих університетів у країні. Університет використовує свої розміри, розташування та тісні зв'язки між студентами та викладачами, щоб стати попередником, незалежним університетом 21-го століття, який присвячений підготовці студентів до майбутнього. Для цього стратегія Лінна полягає в тому, щоб:

  • Залишається порівняно невеликим, з приблизно 2400 бакалаврів та 600 аспірантів та 500 або більше дорослих, які навчаються щорічно, щоб підтримувати багатогранний, коудукуційний, в першу чергу житловий університет з невеликою атмосферою коледжу.
  • Прийміть широкий спектр різноманітних студентів, від тих, хто вивчає відмінності, до обдарованих, а також від багатьох країн світу та держав по всій країні.
  • Основатись на ліберальних мистецтвах, але вони містять колекцію коледжів, орієнтованих на нові професійні можливості, кожна з яких має чудовий викладання, прикладне навчання та міжнародний фокус та досвід.
  • Містити відмінну програму студентського розвитку, яка розрізняє сильні сторони, недоліки та особливі потреби кожного студента, щоб допомогти розвинути свої повноцінні можливості.

Орієнтовані академічні пропозиції

Лінн посилив увагу до своїх академічних пропозицій та розробив унікальний та національно визнаний основний навчальний план під назвою «Діалоги».

Студентське різноманіття

Всі стилі вітаються. Студенти Лінн приїжджають з усіх куточків світу і приносять з собою різні інтереси та здібності. Подивіться, як наші програми допоможуть їм досягти успіху.

Кваліфікований факультет

Наші професори зосереджені на мистецтві навчання, щоб зробити хороших студентів чудовими та чудовими учнями. Подивіться, як Лінн надихає факультету на розробку нового стилю викладання та навчання.

Найсучасніший дизайн кампуса

Кампус Лінн розроблений таким чином, щоб відповідати всім стилям навчання та навчання. Наші нові будівлі використовують найкращі практики від Силіконової долини до Уолл-стріт, з спільними робочими місцями та найсучаснішими технологіями. Дивіться наші новітні доповнення до кампуса.

Культура підтримки

Випускники, студенти, батьки та друзі Lynn University знають, що ми ніколи не сидимо на місці. Ми уявляємо собі найкраще майбутнє для наших студентів і для нашої спільноти, і ми постійно прагнемо вдосконалювати, будувати і інвестувати в це бачення.

Місія LYNNsible

Цієї зими Лінн святкує раннє завершення свого стратегічного плану, який оголосив сміливе бачення для Lynn University : «бути визнаним одним з найбільш інноваційних, міжнародних та індивідуалізованих малих університетів Америки».

На місії Місії LYNNpossible, присвяченої 2017 році штату Університету, президент Кевін Росс підкреслив надзвичайну підтримку та роботу, яка просунула нас за два роки достроково.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Lynn University

Інтернет-магістр Lynn в галузі кримінального правосуддя (MSCJ) ідеально підходить для тих, хто хоче розширити свої знання з теорії кримінального правосуддя та розвивати с ... [+]

Онлайн магістр наук у галузі кримінального правосуддя

100% онлайн. Немає GRE Завершиться через рік. Експертний факультет. Комплексний навчальний план.

Про програму

Інтернет-магістр Lynn в галузі кримінального правосуддя (MSCJ) ідеально підходить для тих, хто хоче розширити свої знання з теорії кримінального правосуддя та розвивати свої навички критичного мислення для розвитку в цій галузі. Наш експертний факультет впроваджує свій реальний досвід у сфері правозастосування, виправлення, політики та права, щоб допомогти учням:... [-]

США Boca Raton
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Lynn University

Ступінь магістра Лінн в галузі психології - це прискорена програма, яка може бути завершена неповний робочий день або повний робочий день і повністю онлайн, що дозволяє в ... [+]

Інтернет-магістр психології

100% онлайн. Немає GRE Завершиться через рік. Експертний факультет. Комплексний навчальний план.

Про програму

Інтернет-магістр Lynn University в області психології (MS PSY) надає вам зручний спосіб отримати ступінь передової психології всього за один рік - під час підготовки вас до ключових ролей в бізнесі та психології, включаючи:

Аналітик ринку дослідженьАналітик людського капіталуДослідник дослідженняПромисловий консультантРекрутерОрганізаційний консультантМенеджер по персоналу людинаШкільний психологГромадський психологСпортивний психолог... [-]
США Boca Raton
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Lynn University

Програма онлайн-випускників в освітньому лідерстві пропонується повністю онлайн і може бути завершена всього за один рік, що дозволяє студентам заробляти свій вищий ступі ... [+]

Інтернет-магістр освіти в освітньому лідерство

100% онлайн. Немає GRE Завершиться через рік. Експертний факультет. Практикуюча модель. Відповідний навчальний план.

Про програму

Інтернет-майстер освіти Lynn в освітньому лідерстві (MED Leadership) спрямований на людей, які хочуть отримати спеціальні знання та навички управління, необхідні для просування в керівні ролі, включаючи:

ГоловнийНачальникВіце-керівник або деканДиректор департаментуАдміністратор округуНавчальний план професійнийДиректор з освіти для дорослихАдміністратор служб навчання студентів... [-]
США Boca Raton
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Lynn University Online
Address
3601 N. Military Trail
FL 33431 Boca Raton, Florida, США