Loyola University New Orleans Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Лойоли в Новому Орлеані - це приватний університет єзуїтів із спільною освітою, розташований у Новому Орлеані, штат Луїзіана. Коледж Лойола відкрив свої двері в 1904 році і був зафрахтований як університет в 1912 році. Заснований на вільних мистецтвах і науках, Лойола пропонує інноваційні програми ступенів, які готують студентів до значущого життя з іншими людьми; переслідувати істину, мудрість і чесноту; і працювати на більш справедливий світ.

У Loyola ви визначаєте, ким ви хочете бути: вільнодумцем, підприємцем, ризикуючим, вченим, креативом, і перш за все тим, чим не може бути ніхто інший - ви самі. Ця освіта дозволяє вам робити більше, ніж трансформувати себе; це дозволяє перетворитися на себе.

На додаток до широкого вибору інноваційних програм у кампусі, Loyola тепер пропонує 100% онлайн-програм, щоб забезпечити зайнятих, працюючих професіоналів навичками адаптації до швидко мінливого ринку.

Випускник Лойоли підготує вас до професійного успіху та забезпечить освітні основи, необхідні для покращення світу та побудови корисної кар’єри.

Університет Лойоли, Новий Орлеан, визнаний одним із 10 найкращих регіональних університетів Півдня США за версією News & World Report, пропонує декілька суворих академічних програм у онлайн-форматі. Ці онлайн-пропозиції розроблені, щоб надати вам гнучкість для здобуття ступеня, не порушуючи ваші професійні чи сімейні обов'язки. Прискорені формати курсів, асинхронні заняття та відсутність обов’язкового часу входу гарантують, що ви зможете здобути таку саму шановану ступінь, як наші студенти в університеті, в будь-якому темпі, який вам зручний.

100% Інтернет та запит

Ви можете переслідувати свої академічні та професійні цілі за допомогою однієї з наших затребуваних Інтернет-програм, які всі доступні повністю в Інтернеті.

Розташування

Новий Орлеан

Address
Saint Charles Avenue,6363
70118 Новий Орлеан, Луїзіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: