Loyola University Maryland School of Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Loyola ми займаємося не лише підготовкою вчителів. Ми формуємо досвідчених педагогів. Наша головна мета - розробити високоефективних та етичних освітніх лідерів та агентів змін, які поділяють наші переконання, а також нашу прихильність до досягнення соціальної справедливості шляхом покращення освіти для всіх дітей, особливо тих, хто найбільше страждає від неадекватної системи.

Наша відданість освіті та соціальній справедливості випливає з 450-річної єзуїтської традиції, яка цінує академічну досконалість, доброчесність, служіння, громаду та розважливість. Ми прагнемо виховувати цілих людей, інтелекту, свідомості та духу, щоб вони пішли звідси зі знаннями, співчуттям та моральним компасом, щоб вести шлях для інших. Наша місія - підготувати викладачів, які можуть внести фундаментальні зміни для учня, школи чи системи.

Школа освіти буде лідером у підготовці освітян та дослідників до ефективного співпраці з міськими школами та громадськими організаціями, оскільки ми спільно працюємо над покращенням якості життя дітей, сімей та громади загалом.

Місія Школи освіти полягає у наданні натхненного викладання, проведенні та розповсюдженні інноваційних стипендій та актуалізації практик соціальної справедливості серед шкільних та громадських партнерів. Викладачі та співробітники використовують принципи, притаманні cura personalis, піклуючись про цілу людину, у розвитку викладачів-трансформаторів, які навчатимуться, керуватимуть та працюватимуть у різноманітних та мінливих спільнотах Балтимора, держави, нації та світу.

Розташування

Балтімор

Address
North Charles Street,4501
21210 Балтімор, Меріленд, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія