Loyola University Maryland College of Arts and Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

"Лойола", прізвище святого Ігнатія, засновника єзуїтів, має глибоке значення та історію в єзуїтських школах та університетах по всій країні та в усьому світі.

Коледж Лойола в штаті Меріленд був першим закладом у США, який носив ім'я Лойола, і протягом понад 150 років назва Коледж Лойола стала символом чудової та чудової історії освітніх досягнень, стійких цінностей та прихильності до єзуїтські традиції вільних мистецтв. Хоча Університет прийняв позначення, яке чіткіше фіксує характер його програм, назва "Коледж Лойола" живе в університетській школі мистецтв і наук, наріжним каменем єзуїтського підходу до освіти.

Місія, бачення та цінності Університету Лойоли, штат Меріленд

Університет Лойоли в Меріленді - це єзуїт, католицький університет, відданий освітнім і духовним традиціям Товариства Ісуса та розвитку цілої людини. Відповідно, університет надихає студентів вчитися, керувати та служити у різноманітному та мінливому світі.

У Лойолі це означає, що навчальна програма є суворою, а очікування викладачів високими. На додаток до академічних курсових робіт, місія єзуїтів здійснюється за допомогою різноманітних програм та заходів, що фінансуються різними університетськими департаментами, включаючи Міністерство університету та Центр громадських служб та правосуддя. Лойола прагне вести студентів, викладачів, персонал, випускників та друзів вперед, щоб продовжувати вивчене життя інтелектуального, соціального та духовного розрізнення. Переслідуючи ці цілі, Лойола стверджує сміливе бачення: що Університет Лойоли, штат Меріленд, буде провідним католицьким, всеосяжним університетом країни. Стандарти, за якими ми вимірюємо ці досягнення, включають зарахування видатних студентів; створення різноманітної та підтримуючої спільноти; виховання жорсткого інтелектуального клімату, який чітко готує випускників до успіху в будь-якій справі, яку вони вирішили здійснити; наукові досягнення факультету; визнання академічних колег; інтелектуальні та професійні досягнення та щедрість духу випускників.

Розташування

Балтімор

Address
North Charles Street,4501
21210 Балтімор, Меріленд, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія