Прочитайте офіційний опис

Так як вона була заснована в 1919 році, Лінкольн університет розробив інноваційний і полікультурної освіти. Розташований в самому центрі затоки Сан-Франциско, Університет надає практичні і доступні програми.

Вибираючи Lincoln University, ви вибираєте освіту, яке уможливить життя повне можливостей, і дасть вам навички, щоб отримати більший контроль над своєю власною долею.

Університет Лінкольна є унікальним вищим навчальним закладом, де освітнього досвіду, професійного ноу-хау, і до сучасних міжнародних стандартів у поєднанні з індивідуальною увагою і дружній атмосфері, що призводить до світового класу освіти.

У Лінкольн, ми пишаємося тим, як на якість нашої освіти і його актуальність в сучасному професійному світі. Кожна програма в університеті розроблена для забезпечення того, щоб всі набуті знання і навички будуть мати важливе значення для його випускників, забезпечуючи практичну і міцну основу для майбутнього студента. Ми впевнені, що кожна частина освіти наших студентів має на меті і наближає їх до виконання своїх професійних цілей.

З моменту свого заснування в 1919 році, приблизно в той же час, як багато хто з кращих шкіл Америки, університет вирішив доставити кращі, власні посадки освіти для небагатьох обраних, а не надавати широке коло питань і задовольнити максимально широкої аудиторії , Лінкольн починається з Висококомпетентні факультету і найбільш корисних освітніх програм, а також наставників кожного студента аж до закінчення школи. Успіх наших студентів доводить, що ми робимо правильний вибір.

Лінкольн став воістину глобальним університетом завдяки своїй різноманітній мультикультурної студентів і викладачів. Розташований в потужний міжнародний хаб - Сан-Франциско Bay Area - це забезпечує безліч безцінних можливостей для навчання. Тому що успішна кар'єра в 21-м столітті вимагає глибокого розуміння міжнародних відносин і вплив глобалізації, Лінкольн добре позиціонується, щоб дати своїм студентам конкурентну перевагу в бізнесі і професійних областях по всьому світу. Наш відмінний і строгий навчальний план, видатний факультет і зручності забезпечують всі необхідні компоненти для забезпечення шляху наших студентів до успішного майбутнього.

Належність

Лінкольн Університет є інституційним членом Американської асоціації університетських реєстраторів і співробітників приймальної комісії (AACRAO), Американська асоціація з питань вищої освіти і акредитації (AAHEA), Інститут міжнародної освіти (IIE), Національна асоціація іноземних студентських радників (NAFSA) І Національна асоціація незалежних коледжів і університетів (NAICU); він пов'язаний з Каліфорнійської Асоціації приватних шкіл (ПоствторічногоCAPPS).

Кампус

Університет розташований в красивому історичному будинку на 15-му і Франклін Вулиці в центрі міста Окленд, в самому центрі затоки Сан-Франциско. Університет розташований в центрі життєво важливого, зростаючого міста і забезпечує привабливе середовище для своїх студентів. Він має просторі класи, зал для глядачів і бібліотека, а також комп'ютер, англійська, і діагностичні лабораторії візуалізації. Торгові автомати і мікрохвильові печі надаються в спальні, студент, де студенти можуть збиратися для conversa¬tions, перегляду телепередач та ігор. Bay Area Rapid Transit (BART) і багато автобусні маршрути поблизу.

Вибираючи Lincoln University

Починаючи з 1919 року, Університет Лінкольна завжди підтримував міжрасові та міжкультурне орієнтацію. Географічне і історичний вплив затоки Сан-Франциско приваблює студентів з багатьох країн, особливо країн, розташованих навколо Тихоокеанського регіону. Відповідно, університет прагне забезпечити міжнародну обстановку для своїх студентів. Студенти заохочені бути допитливим в пошуках знань і розуміння культурних відмінностей і подібності, і серйозні в зусиллях по пошуку рішень проблем сьогоднішнього світу. В останні роки студенти з більш ніж сорока країн були зараховані до Університету Лінкольна.

Університет Лінкольна це співтовариство навчання, члени якого в тому числі адміністрації, викладачів та студентів, провести ряд унікальних культурних та рис. Навчальна програма заснована на загальних дослідженнях і призначена для заохочення індивідуального дослідження передових досліджень. Університет проводить свої програми з свідомим акцентом на крос-культурні аспекти навчання.

Університет Лінкольна дає можливість після здобуття середньої освіти для всіх учнів, незалежно від країни їх походження, соціально-економічного рівня, раси, етнічної або релігійної приналежності. Університет проводить політику відкритого прийому на всіх кваліфікованих студентів.

Кожен студент окремий і унікальна людина, яка користується повагою як такої. Одна з цілей для кожного викладача полягає в повазі і підвищення гідність і цінність кожного студента. Послуги, що надаються університетом відрізняються специфічною здатності задовольняти потреби студентів, які досягають своїх унікальних цілей. З цією метою кожен член викладачів і співробітників, сприяє процесу орієнтації і консультування.

Місія Університету Лінкольна

Місія Університету Лінкольна полягає в забезпеченні синтезу інноваційних і традиційних форм навчання, що ведуть до видатні професійні можливості для американських і іноземних студентів. Освітні програми для аспірантів і досліджень, а також сертифікат програми, які розроблені, щоб забезпечити вхід в успішної кар'єри і інструментів для професійного розвитку. З ступеня бакалавра в області бізнесу і діагностичної візуалізації і сертифікатів в суміжних галузях охорони здоров'я, студенти Університету Лінкольна добре підготовлені, щоб вийти на ринок праці з навичками, які відповідають потребам сучасного робочого місця. Вузівські програми в бізнес-досліджень, на рівні як провідного і докторантури, забезпечують успішних студентів з всеосяжної та практичної фону в світі бізнесу.

Основними завданнями Університету є:

  1. для надання допомоги студентам у розвитку їх аналітичного потенціалу;
  2. надати необхідні відомості про обраних предметних областях;
  3. ввести відношення особистої відповідальності, необхідних для функціонування в якості громадянина в взаємозалежному світі;
  4. забезпечують термінальну ступінь до мотивованих і здібних студентів.
Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Lincoln University

MS в міжнародній програмі Бізнес-освіта дозволяє студентам бакалаврату та / або наукові ступені в бізнесі, щоб отримати поглиблене і прикладних розуміння складності і фун ... [+]

Магістр наук (MS) Градуси Введення

Університет Лінкольна пропонує магістра наук в галузі міжнародного бізнесу (MS в IB) і магістра наук в галузі управління фінансами (MS в FM) градусів. Програми призначені для розробки широкої компетенції і дозволить випускникам працювати в найрізноманітніших бізнес-ситуацій, відповідних їх спеціальності. Програми Університет Лінкольна MS підтримують сильну міжнародну спрямованість. Для виконання загальної місії, акцент робиться на протязі важливих дисциплін і навичок, а також конкретних предметних областях.... [-]

США Oakland
Вересень 2019
англійська
54 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lincoln University

MS в галузі фінансів програма ступеня управління дозволяє студентам бакалаврату та / або наукові ступені в бізнесі, щоб отримати поглиблене і прикладних розуміння складно ... [+]

Магістр наук (MS) Градуси Введення

Університет Лінкольна пропонує магістра наук в галузі міжнародного бізнесу (MS в IB) і магістра наук в галузі управління фінансами (MS в FM) градусів. Програми призначені для розробки широкої компетенції і дозволить випускникам працювати в найрізноманітніших бізнес-ситуацій, відповідних їх спеціальності. Програми Університет Лінкольна MS підтримують сильну міжнародну спрямованість. Для виконання загальної місії, акцент робиться на протязі важливих дисциплін і навичок, а також конкретних предметних областях.... [-]

США Oakland
Вересень 2019
англійська
54 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою

Lincoln University, Oakland, CA

Location address
401 15th Street
Oakland, California 94612
USA

Oakland, California, 94612 US