Liberty University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

У 1971 році преподобний Джеррі Фолвелл мріяв про зміни у світі. Він передбачав покоління професіоналів у кожній галузі, які любили Бога, служили іншим і були найкращими у тому, чим вони були покликані. Він побачив університет на горі, де це навчання могло відбутися, і він почав його будувати. Менш ніж через 50 років Liberty University є акредитованим євангелічним закладом вільних мистецтв з 17 коледжами та школами, понад 100 000 студентів та 600 програм навчання від атестата до докторського рівня. Понад 400 таких програм доступні для студентів по всьому світу за допомогою наших онлайн-програм.

Більше того, Liberty University готує пілотів, радників, генеральних директорів, медсестер, викладачів, художників, співробітників правоохоронних органів, пасторів - професіоналів майже в усіх сферах, які люблять Бога, служать іншим у своїх громадах і найкращі в тому, що вони покликані бути . Liberty University готує чемпіонів для Христа.

Вплив на світ

Підкреслюючи правильний баланс між академічною теорією, науковими дослідженнями та практичним навчанням, унікальний підхід Liberty до освіти означає, що ви можете бути готовими не тільки досягти успіху у своїй професії за вибором, а й адаптуватися та процвітати на ринку, що постійно змінюється.

В Liberty University ви будете готові виконувати свою роботу етично та досконало. Отримати критичне мислення, дослідження, аналіз даних та комунікативні навички, які вам потрібні, щоб стати важливим фактором у вашій галузі та типом лідера, який надихає інших.

Працьовитість, сміливість та доброчесність визначають нашу віру, тому ми не просто оснащуємо студентів ступенем - ми готуємо чемпіонів для Христа, які впливають на світ.

Інтернет-програми - розширення нашої місії та нашої кампусу

Те, що почалося як бачення процвітаючого університету у Вірджинії, зараз поширилося по всьому світу. Програми Інтернет-освіти набувають все більшої популярності, але Liberty University прокладає шлях у дистанційній освіті з середини 1980-х . Наша програма в Інтернеті почалася в 1985 році як Школа всебічного навчання в Liberty University оскільки ми визнали, що завдяки дистанційній освіті багато студентів змогли працювати, відвідуючи школу вперше.

Наші програми дистанційної освіти розпочалися як заочні курси. Свобода надсилає студентам стрічки VHS із завантаженим вмістом курсу, а студенти надсилають назад завдання та тести, на які наглядає ректор. Інтернет-бум кінця 1990-х та початку 2000-х років дозволив Liberty пропонувати програми християнських ступенів виключно в Інтернеті.

Сьогодні студенти отримують доступ до вмісту курсу на Blackboard, онлайн-платформі для навчання. Тести та завдання, які колись доводилося надсилати назад до нашого кампусу Вірджинія, тепер подаються в Інтернеті від студентів по всьому світу. Сучасні цифрові ресурси Liberty дозволяють студентам зв’язуватися з однокласниками, а також отримувати доступ до найкращих в академічних ресурсах, включаючи понад 750 000 електронних книг, журналів та рецензованих статей. Студенти також мають доступ до Інтернет-письменницького центру та різних інтернет-спільнот студентів.

Ви завжди можете приїхати і вивчити містечко Свободи в Лінчбурзі, штат Вашингтон. Інтенсивні заходи на території кампусу, повернення додому та початок роботи - це чудові події, в яких можна взяти участь як онлайн-студент та забезпечити вам можливість зв’язатися зі своєю школою. Але навіть якщо ви цього не зробите, не знайте, що найважливіше, що ми будуємо тут, - це зміни життя - у Liberty ви отримаєте користь від понад 30 років навчання, росту, адаптації та інновацій для студентів, які навчаються на відстані, і більше десяти років дослідження потреб студента в Інтернеті. Ви можете бути впевнені, що ми знайшли час, щоб дізнатися, що для вас важливо.

Доступність, доступність

Оскільки настільки багато Інтернет-коледжів та університетів на вибір, може бути важко знайти онлайн-програму, яка є гнучкою та доступною. Інтернет-програми Liberty University можуть запропонувати і Вам!

Наші онлайн-програми посіли першу п’ятірку з понад 2100 Інтернет-коледжів та університетів за якістю, доступністю та доступністю BestColleges.com.

Ми є піонером дистанційної освіти з 1985 року і пропонуємо унікальний і перевірений підхід до онлайн-освіти.

Академічна якість

Інтернет-програма Liberty University постійно прагне до нових навчальних досягнень та підвищення доступності. Ми хочемо, щоб ви могли здобути ступінь, яка найкраще відповідає вашим захопленням та кар'єрним цілям.

Liberty University пропонує:

  • Більше 250 доступних онлайн-програм зі ступенів на вибір.
  • Ті самі стандарти якості, що і наші житлові програми.
  • Постійно оновлюється зміст курсу, призначений для відображення сучасних галузевих практик.
  • Факультет складається з лідерів з усіх галузей, які приносять досвід реального світу в класі.

Доступність

Ми розуміємо, що внесення ступеня у ваше насичене життя може бути складним завданням. З цієї причини ми надаємо вам можливість налаштувати ваш план закінчення Liberty University щоб найкраще відповідати вашому графіку.

Для задоволення ваших особистих та освітніх потреб:

  • Більшість наших онлайн ступенів пропонуються у 100% онлайн форматі.
  • Програми онлайн-ступеня пропонуються у вісімтижневому субтерміновому форматі з вісьмома датами початку року.
  • Більшість онлайн-програм програми Liberty пропонують гнучкість для виконання завдань у будь-який час доби, без необхідного часу входу для більшості програм.
  • Liberty University не вимагає стандартизованих тестових балів або повних стенографічних записів для вступу до програм бакалаврату.

Доступність

Liberty University хоче не лише забезпечити вам якісну освіту, а й запропонувати ціни за навчання за доступною ціною. Ми розуміємо, що знайти способи оплати своєї освіти може бути важким. З цієї причини ми працювали над тим, щоб навчання залишалося за розумною ціною, одночасно забезпечуючи вищу, акредитовану та відмінну освіту.

Подайте заявку сьогодні, щоб розпочати своє подорож у Топовому Інтернет-християнському університеті!

Приєднуйтесь до місії Liberty University та переконайтесь у значенні християнської освіти для себе. Почніть на шляху до продовження навчання через одну з програм онлайн-ступеня коледжу Liberty University . Свобода - це, в усякому разі, вищий навчальний заклад світового класу, присвячений підготовці вас до успіху в усіх сферах життя.

Рейтинг та нагороди

# 1 Кращий Інтернет-коледж в Америці
Золотий рівень - школа розрізнення
Кращий Інтернет-університет у Вірджинії
Кращий Інтернет-християнський коледж у нації

Розташування

Лінчбург

Address
University Boulevard,1971
24515 Лінчбург, Вірджинія, США