Lehigh University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Легія

Жива, динамічна громада кампусів

Розташований у прекрасній долині Пенсільванії, Lehigh є одним з найвизначніших приватних наукових університетів країни. Завдяки академічній суворості, підприємницькому мисленню та можливостям спільної роботи ми кидаємо виклик нашим студентам стати лідерами майбутнього.

Безперечно Легі

Протягом більше 150 років Lehigh приглядався до майбутнього, переосмислюючи, що означає вести кожен крок.

Ласкаво просимо до Коледжу мистецтв і наук

Як найбільший і найрізноманітніший коледж Легі, ми є домом для соціальних наук, мистецтв, гуманітарних та природничих наук. Маючи 1894 студентів, 342 аспірантів, 270 викладачів денної форми навчання та 90 професійних кадрів, ми порівнянні за розміром і пропонуємо інтимність ліберального коледжу мистецтв, але користуємося ресурсами науково-дослідного університету. Наш факультет - це вчені, художники та письменники, визнані в країні та на міжнародному рівні як лідери у своїх галузях, які поділяють прихильність до інтеграції викладання та стипендії в інноваційні, динамічні навчальні програми, створені в інтелектуально стимулюючому середовищі.

Наші бакалаврські та аспірантурні програми готують студентів до складності світу, який вони відкриють після закінчення навчання, де вони знайдуть конкуруючі бачення та цінності, над якими вони повинні зрозуміти і на які вони повинні ефективно реагувати. Коледж - це простір для бурхливого діалогу. Ми навчаємо студентів передбачати та вести зміни, розглядати виклики як можливості, перетворювати знання на дію та змінювати світ. Ми прагнемо домогтися максимального зростання та розвитку студентів, одночасно розміщуючи індивіда в більш широкому контексті людської культури та природного світу. Наші аудиторії простягаються за чотири стіни до широкої спільноти та країн, що охоплюють земну кулю.

"Незалежно від ваших прагнень, програми в коледжі мистецтв і наук оскаржують ваші припущення, розширять ваші здібності та розширять ваші перспективи".

Lehigh University College of Arts and Sciences

Досліджуйте наш світ. Відкрийте себе.

У коледжі мистецтв та наук студенти навчаються, ростуть, діляться ідеями та розвивають почуття спрямованості, яке триває все життя. Коледж забезпечує навчальне середовище, яке залучає студентів з викладачами, які рухають інтелектуальний розвиток своїх дисциплін. Незалежно від ваших прагнень, програми в коледжі мистецтв і наук оскаржують ваші припущення, розширять ваші здібності та розширять ваші перспективи. Будьте частиною середовища навчання протягом усього життя, яке пропонує вам нові академічні шляхи, нові особисті напрямки та постійно зростаючі можливості. Будь то для просування цілей своєї кар’єри, пошуку нових горизонтів або виховання своєї душі, відкрийте для себе програми, які залучають, збагачують, інформують, кидають виклик та надихають.

Важливість різноманітності

Коледж мистецтв і наук - це спільнота науковців та викладачів, які поділяють пристрасть до прагнення до знань та розширення нашого розуміння світу. Ми шукаємо спільноту викладачів, співробітників та студентів, що відображають суспільство загалом. Різноманітність є найважливішим компонентом досконалості в навчанні та є важливим для виконання нашої подвійної місії в галузі освіти та досліджень. Ми найкраще вчимося, коли стикаємося з перспективами, переживаннями, переконаннями та поглядами, відмінними від наших власних. Це найлегше здійснити в дуже різноманітному середовищі. Світ сьогодні взаємопов'язаний і взаємозалежний. Ми найбільш успішні в житті, коли приймаємо та відзначаємо таланти та здібності всіх членів нашого суспільства. Будучи енергійно, але з повагою вивчаючи і наші відмінності, і спільність, ми сприяємо розумінню та розвитку громадянського суспільства.

Ми надали на цьому сайті велику кількість інформації про життя в коледжі чи мистецтвах і науках у Лехі. Ви знайдете посилання на наші кафедри та безліч міждисциплінарних програм та науково-дослідних центрів, що займаються як викладачами, так і студентами. Я сподіваюся, що ви вивчите та відкриєте можливості, які пропонує Коледж мистецтв та наук.

Роберт А Квіти
Гербер та Ен Зігель Дін
Коледж мистецтв і наук

Lehigh University Linderman Library

Розташування

Віфлеєм

Address
Lehigh University,
College of Arts and Sciences,
9 West Packer Avenue

PA 18015 Віфлеєм, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія