Lehigh Graduate School of Education (College of Education ONLINE)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ліхай Вища школа освіти (коледж освіти ONLINE)

Коледж Університету Ліхай за освітою визнає, що ключ до освіти є прихильність до розвитку якості досліджень, які поширюваної для студентів і професіоналів завдяки інноваційній викладання. Створення нових освітні парадигми, які кидають виклик старі способи пізнання значно підвищить наше розуміння і вдячність оточуючих. Ми більше не живемо в світі, який має меж або обмежена часом і простором, і так як педагоги ми повинні прийняти філософію «навчання за межі."

В даний час викладачі та студенти коледжу працюють на деяких з найбільш складних і актуальних проблем, у тому числі:

Практика позитивні приємним аналітичні моделі поведінки навчання Створення нових, багатих середовище навчання Розробка програми краще навчання для дітей, які у навчальному ризику Досліджуючи ефективного організаційного керівництва в міських і приміських шкіл Розуміння культурної ідентичності і різноманіття

На додаток до наших онлайн-курси, ми також пропонуємо різні програми на кампусі. Ми вітаємо всіх, хто зацікавлений в наших на кампусі програм Приїжджайте до нас на нашому кампусі або зв'яжіться з нами по телефону або по пошті. Ми будемо раді допомогти Вам з будь-якими питаннями ви є, і дати вам тур нашого кампусу і програм.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд PhD » Перегляд Certificates » Перегляд Masters »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: