Lurleen B Wallace Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Повідомлення від президента

Доктор Герберт HJ Riedel

Спасибі за ваш інтерес до Lurleen Б. Уоллес Community College і ласкаво просимо на наш сайт. Ми є одним з 1195 загальноосвітніх коледжів у Сполучених Штатах, в яких навчаються 46% всіх студентів в країні і нагорода 555000 асоційованих ступенів і сертифікатів 295000 на рік. ПВР є одним з 26 коледжів членів Алабама Community College системи, провідного ресурсу для забезпечення вищої освіти та економічного розвитку в нашій державі.

ПВР відрізняється видатної, компетентним, професійним і турботливим факультету; відповідні програми навчання для реального світу; і лідерство в громадах, яким ми служимо для підвищення якості їх життя за допомогою освітніх та культурних пропозицій. Наші студенти вигоду від колезького атмосфері близько до будинку, численні студентські клуби та організації та проведення спеціальних заходів, таких, як пані LBWCC учасниць, Святих День, синій і білий день, програми складальних і спеціальних виступів, що відбулися в поєднанні з Ковінгтон мистецтв Рада. ПВР бере участь в міжвузівських легкої атлетики в Національному коледж Спортивній Асоціації (NJCAA) в чоловічій і жіночій баскетбол, бейсбол, софтбол і.

Наші кампуси в Андалусії, Грінвілл, і ОПП і нашої Luverne центру, забезпечити до сучасних і привабливих будівель з красивим озелененням. У кожному кампусі є сучасний конференц-центр, доступний для подій коледжу та спільнот. Обидва Макартур і Андалусія кампусів є ходьба / фітнес стежки, з останньою також пропонує добре обладнаний фітнес-центр, освітлених тенісних кортів, Еванс Barnes Поле для гольфу, і місто Андалусії Dream Park.

Я запрошую вас досліджувати багато можливостей Lurleen Б. Уоллес Коледж може запропонувати і щиро сподіваємося, що ми можемо стати частиною вашого майбутнього, як ПВР була з 1965 року був частиною майбутнього багатьох наших керівників громад. Сьогодні більше ніж будь-коли, успіх цього важливого ресурсу спільноти має важливе значення для майбутнього зростання і процвітання наших спільнот.

Розташування

Андалусія

Address
1000 Dannelly Boulevard,
P.O. Drawer 1418

AL 36420 Андалусія, Алабама, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: