Read the Official Description

Магістерська програма з менеджменту готельного та туристичного менеджменту в Сан-Дієго - це програма розвитку лідерства, призначена для зайнятих професійних працівників з усього світу та доставки в режимі онлайн у невеликому класі з одноденними зустрічами на красивому кампусі SDSU. Почніть і закінчіть 18-місячну програму. Цей ступінь застосовується для понад 100 гостинності та пов'язаних з туризмом галузей та практично будь-якої кар'єри.

Курси магістрів HTM заносяться щотижнями видатними професорами та персоналізовані відповідно до ваших конкретних прагнень та діяльності. Навчальна програма - це комбінація основоположної ділової свідомості та інноваційного мислення, яка змінює організацію функціонування, розвитку та розвитку. І якщо вам сподобаються TED Talks, ви будете любити наших відео-лекцій від світових лідерів.

Курсова робота являє собою складну, але керовану 10-12 годин на тиждень читання, завдання та обговорення форуму, які можуть бути завершені за вашим власним графіком. Весь матеріал програми включає реальні програми, які можна застосувати на наступний день у вашому офісі.

Студенти, які закінчують магістра в готелях

Школа Пейн

З 2001 року - Школа гостинності Л. Роберт Пейн

Генезис школи Payne, державного / приватного партнерства, розпочався у 1999 році, коли SDSU почав працювати з 40 відомими фахівцями в галузі готельного бізнесу, щоб створити новаторську галузеву програму бакалавра. Після двох років планування, семінарів та фокус-груп з лідерами галузі, унікальна та сувора навчальна програма виникла як програма HTM Бакалаврату.

У 2010 році наші радники в галузі промисловості закликали до випускної програми, щоб покращити лідерські та ділові навички своїх досвідчених талантів та нових лідерів. Магістерська програма HTM була створена з однією метою: створювати інноваційні та високоефективні лідери для індустрії гостинності та туризму. Програма суперечить принципам традиційної академії шляхом створення персоналізованого навчального досвіду, надаючи кожному учням підтримку, мережу та заохочення, які вони повинні процвітати і досягати успіху в курсі, у своїй кар'єрі та в житті.

Programs taught in:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Address
5500 Campanile Dr
CA 92182 San Diego, California, США