King's College - Pennsylvania, USA

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж Кінга про тебе.

Зрештою, ти причина, що ми тут. Ми прагнемо створити особисте приємне середовище, яке дасть вам інструменти для досягнення успіху, поки ви тут і довгий час після закінчення навчання. Ви знайдете суворі курсові роботи, змагальні види спорту та різноманітні види діяльності так само легко, як будете підтримувати професорів, вражаючих тренерів та друзів на все життя.

Коледж Короля - про цінності.

King's - католицький, всеосяжний коледж у традиціях вільних мистецтв, заснований у 1946 році Конгрегацією Святого Хреста з університету Нотр-Дам. Після того, як ступиш пішки на кампус, ти відчуєш теплий, доброзичливий образ; ви помітите непорочне оточення та вражаючі споруди; ви будете почувати себе як вдома в комфортабельній міській обстановці. Коледж Короля - це будинок далеко від дому - місце, яке переповнюється цінностями на все життя.126906_17980-20191126-154946-Leoaddedsky.jpg

King's College - це можливість.

Заняття в середньому складають 18 студентів, що сприяє динамічній особистої обстановці для взаємодії з вашими професорами та однокласниками, щоб досягти успіху в академічному, соціальному та духовному плані. King's College - це ваша школа, на все життя.

Коледж Кінга входить до числа кращих.

Новини США

Наші акредитації говорять багато.

Наші академічні програми отримують більше, ніж просто повагу; вони також отримують національне визнання. Школа бізнесу Вільяма Г. Макгоуана - одна з лише 53 бакалаврських шкіл бізнесу по всій країні, які отримали акредитацію Асоціацією з підвищення кваліфікації шкіл бізнесу (AACSB-International).

Докази позитивні, ми очікуємо такої ж успіхи від нашого закладу, як і від наших студентів.

Ми пропонуємо більше, ніж просто традицію досконалості.

Ми пропонуємо силу громади, корінням якої є конгрегація Святого Хреста з університету Нотр-Дам. Коли ви ступаєте пішки на кампус, ви відчуваєте тепло нашого дбайливого, виховного середовища.

Ми керуємося принципами віри та довіри.

King's була заснована в 1946 році для навчання синів шахтарів і робітників млина. Незважаючи на те, що багато років змінилося, наші зобов'язання забезпечити міцну основу в галузі вільних мистецтв, а також професійні інструменти для успішної кар'єри в багатьох сферах продовжуються і донині.

Студенти будь-яких віросповідань отримують користь від навчальної програми, орієнтованої на розум, на душу.126907_17980-20191126-154941-Campusaerialnew2014.jpg

Місія

Коледж Короля - католицький вищий навчальний заклад, анімований та керований Конгрегацією Святого Хреста. Дослідження Кінга досягають досконалості у викладанні, навчанні та стипендії за допомогою суворої основної навчальної програми, основних програм у галузі гуманітарних наук та мистецтв, національних акредитованих професійних програм на рівні бакалаврату та аспірантури та особистої уваги до формування студентами у вихованні громади.

Бачення

З моменту свого заснування в 1946 році Король присвятив ідею Святого Хреста перетворення розуму та серця із завзяттям у громади надії. Прихильність коледжу до студентів виражається як у навчальній програмі, так і в спільних навчальних програмах, що заохочують службу, заохочують роздуми та розвивають навички лідерства. Надихнувшись навчанням та прикладом свого імені, Христос Цар, котрий навчав на прикладі і керував любов’ю, Король формує випускників, які відстоюватимуть притаманні гідності кожної людини та мобілізуватимуть свої таланти та професійні навички задля загального блага. За словами свого засновника, "Кінг навчає своїх учнів не тільки як заробляти на життя, але і як жити".

Розташування

Wilkes-Barre

Address
133 N River St
Wilkes-Barre, Pennsylvania 18711

Wilkes-Barre, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія