Kent State University - College of Business Administration

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до коледжу ділового адміністрування при державному університеті Кента. Тут ви знайдете найкращі програми для студентів, аспірантів, керівників, дослідницьких та роз’яснювальних програм у бізнесі не лише в Огайо, а й у країні та по всьому світу.

Ми прагнемо до досконалості у всьому, що робимо, і це зобов'язання свідчить про силу наших програм та партнерських відносин з діловою спільнотою. Ми є домом для Центру підприємництва та інновацій у бізнесі, який продовжує щороку запускати студентський бізнес у підприємницьку екосистему Північно-Східного Огайо для розвитку економіки нашого регіону. Партнерство Глобального центру управління з Комерційною службою США створило Центр сприяння експорту США, який знаходиться в Коледжі, з метою розширення роботи з експортом для підприємств північно-східного штату Огайо та надання світовим бізнес-студентам досвіду. Центр інформаційних систем впроваджує в наші навчальні класи найсучасніші технології та підтримує такі ініціативи, як Центр обслуговування та ремонту TechHelp щодо надання технологічних послуг в кампусі Кента.

Починаючи з відкриття нового бізнесу і закінчуючи відкриттям про вплив різноманітності на корпоративні ради, наші новаторські викладачі навчають наступне покоління бізнес-лідерів, створюючи при цьому нові знання, які допоможуть сучасним компаніям досягти успіху.

Нарешті, Коледж пов'язаний на глобальному рівні завдяки міжнародним партнерствам та широкому спектру навчальних програм за кордоном; а також викладачі, студенти та випускники, які мають зв’язки з більш ніж 100 країнами. Я запрошую вас вивчити все, що може запропонувати Коледж ділового адміністрування, і взяти участь у нашій обіцянці - від Кента, Світ.

Розташування

Кент

Address
East Summit Street,800
44240 Кент, Огайо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія