Kent State Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Kent State Інтернет?

Наша багата традиція

З моменту свого заснування в 1910 році, Kent State був двигуном економічного, культурного і робочої сили інновацій. Ви могли б знати Kent State як другий за величиною державних вищих навчальних закладів в Огайо, з більш ніж 44000 студентів, що навчаються на восьми кампусах і онлайн по 280 спеціальностями.

Ви не могли б знати свою традицію інновацій та лідерства.

технології рідких кристалів народився в Kent State, і до сих пір активно досліджуються. Школа моди в Kent State є всесвітньо визнаним лідером, кампуси, партнерства і зазначив випускників, які охоплюють всю земну кулю. Школа бібліотечних та інформаційних наук займає # 18 в країні США Новини & World Report, а також є домом для декількох онлайнових програм магістратури. У той час як реєстрація в інших університетах скоротилося, Kent State University повідомила про свою найвищою за всі заявки на участь в восени 2012 року при одночасному підвищенні якості студентів. Вхідний клас восени 2013 року хвалився найвищим в історії середній бал в історії університетського містечка Кент. Kent State є піонером в області онлайн і дистанційного навчання, пропонуючи свої перші онлайнові програми більше 15 років тому. Kent State тепер пропонує більше 30 градусів і сертифікатів програм через Інтернет, що не має аналогів більшістю однолітків університетів.

Наше глобальне співтовариство

При реєстрації на сайті, ви будете вчитися разом з глобальною мережею однолітків. Ви дізнаєтеся з галузі факультету. Більше 2000 повний і неповний робочий день факультету в Kent State мають наукові ступені з більш ніж 150 національних і міжнародних установ. Вони родом з шести різних континентів. Понад 70 відсотків досягли найвищого ступеня в своїх областях. І коли ви закінчити Kent State, Ви можете приєднатися до 214,000 випускників, які представляють усі 50 штатів і більш ніж в 100 країнах.

Ваше світле майбутнє

Kent State University рухається вперед. Відвідайте Kent State, і ви знайдете оновленої кампусу, який знову підключений до процвітаючого місцевої громади. Запишіться в Інтернеті, і ви знайдете інноваційні програми, які передбачають зміни на світовому ринку, в тому числі:

Одна з програм, перший і єдиний магістра в галузі дизайну користувальницького досвіду Магістра і сертифікат програми в розвивається області медичної інформатики Повторне передбачено магістра в галузі кримінології та кримінального правосуддя, з концентрацією в районах підвищеного попиту, включаючи глобальну безпеку і віктимології

Ми вважаємо, що нові ідеї матерії. І ми поміщаємо нові ідеї для роботи кожен день. Чи готові ви кинути виклик собі в середовищі однодумців успішністю? Для того, щоб підготувати себе в якості лідера нового покоління? Щоб перемістити свою кар'єру - і себе - вперед? Kent State готовий для вас.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Перегляд Masters »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Lincoln Building
120 North Lincoln Street
Kent State University
PO Box 5190

Kent, Ohio, OH 44242-0001 US
Соціальні медіа