Kennesaw State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Kennesaw State University є одним з 50 найбільших державних установ країни. КДУ пропонує понад 150 бакалавратів, аспірантів та докторів для своїх понад 35 000 студентів. Маючи 13 коледжів на двох кампусах метро Атланта, штат Кеннесоу є членом університетської системи Грузії та третім за величиною університетом штату. Жива культура університету, різноманітне населення, міцні глобальні зв'язки, підприємницький дух та легкоатлетичний відділ I приваблюють студентів з усього регіону та з 92 країн світу. Новини США, що належать до найкращих виборів для студентів, штат Кеннесі - це докторська науково-дослідна установа, призначена Карнегі (R2), що входить до елітної групи лише 6 відсотків коледжів та університетів США зі статусом R1 або R2.

Опис місії

У штаті Кеннесау ми слугуємо вагомим прикладом впливу на університетську освіту, орієнтовану на студентів, орієнтовану на наукових досліджень. Ми допомагаємо студентам домогтися успіху завдяки дослідженню, співпраці та суворості, об’єднуючи різноманітний спектр фонів та талантів. У КГУ студенти стають людьми, яких люди хочуть як колеги та керівники.

Заява про бачення

Держава Кеннесай буде прикладом влади та обіцянки університетського університету, орієнтованого на студентів. Автентично різноманітні, унікально досяжні та нескінченно вражаючі, ми розкриємо потенціал у кожного студента, якого ми обслуговуємо.

Цінності

Ми є Ми віримо в це
Натхненник студентів Підживлення прагнення і забезпечення Pathways - дає можливість студентам розтягуватися і прагнути, втілити мрію і створити реальні плани.
Обіцяння-виконання Будучи відданими і готовими - обіцяючи, ми можемо дотримати можливість для кожного студента та забезпечити економічне зростання для регіону.
Правда собі Залишаючись справжніми, керуючись чесністю, наміром та метою - незалежно від того, як ми змінюємось, зростаємо чи розвиваємось - ніколи не забуваючи, хто ми є.
Підвищений Підвищення траєкторії - переслідування, створення, переслідування, будівництво.
відчинено Захоплення справжньої сили відкритості - оцінювання та використання різноманітних перспектив, щоб знайти кращі рішення та отримати перевагу.
Вплив-вплив Поставити різницю - впливати на людей та громади на позитивні зміни.

КСУ з першого погляду

Штат Кеннесау, всебічний університет, розташований на заміських кампусах в Кеннесові та Марієтті на північний захід від метро Атланта, справляє вплив у регіоні, країні та світі. Як третій за величиною університет у Грузії та один із 50 найбільших державних установ у країні, у штаті Кеннесоу понад 35 000 студентів, що представляють 92 країни.

Якість академіків

Карнегі Класифікована класифікація вищих навчальних закладів була піднята до штату Кенневі до класифікації R2 - докторської установи з високою дослідницькою діяльністю. Університет має майже 150 студентів, магістрів та докторатів.

Топ спеціальностей

Програми до докторантури, що готують студентів до просування професійних занять, особливо привабливі та пропонуються у всіх коледжах університету. Нагородами академічні програми виробляють найбільшу кількість викладачів і медсестер у Грузії та другу за величиною державну бізнес-школу та другий за величиною інженерний коледж у державі.

Campus Life

Розкинута установа, що розкинулася на двох містечках, що складається з 130 будівель та приміщень для наукових кадрів, операцій, культури, відпочинку та житлових приміщень, розташована на понад 587 гектарах.

Заснована в 1963 році Радою регентів університетської системи Джорджії як приміська школа, штат Кеннесоу став містечком призначення, де понад 5200 студентів проживають у восьми відмінних житлових громадах у Кеннесау та Марієтті. Студенти, які проживають у кампусі, і ті, хто їздить на дорогу, мають доступ до повного спектру засобів світового класу, ресурсів та заходів.

Займається громадянством

Фонд Карнегі (штат Кеннеуз) був визначений серед 10 кращих установ на національному рівні за його постійні спільні зусилля з більшою громадою.

Існує понад 250 студентських організацій, що охоплюють студентське управління та засоби масової інформації, клуби позакласного навчання, легку атлетику, грецькі організації листів, посли кампусів, громадські послуги та адвокація.

Global Reach

Відділ глобальних питань штату Кеннесі веде широкий спектр наукових, освітніх та програм, пов’язаних із послугами від імені всього університету, одночасно керуючи більш ніж 60 міжнародними навчальними програмами, пропонуючи понад 100 курсів та організовуючи понад 130 різних міжнародних освітніх заходів.

Університет має партнерські стосунки з академічними, урядовими та діловими установами по всьому світу, включаючи CIFAL, перший навчальний центр Організації Об'єднаних Націй, який приймає університет.

Випускники

КСУ має понад 110 000 випускників у всьому світі.

Зростання наукових досліджень

В університеті спостерігається стрімке зростання фінансування фундаментальних досліджень - понад 35 мільйонів доларів за останні п’ять років, що призвело до нових знань та відкриттів викладачами та практичних можливостей для студентів. У 2019 році університет був підвищений до класифікації R2 як докторська установа з високою дослідницькою активністю.

Розташування

Kennesaw

Address
1000 Chastain Road
Kennesaw, Грузія, США

Марієтта

Address
1100 South Marietta Pkwy
Марієтта, Грузія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія