Kaplan University – Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія

Каплан університет є вищим навчальним закладом присвячений забезпеченню інноваційні бакалаврату, магістратури та неперервної професійної освіти. Наші програми сприяють навчання студентів з можливостями для запуску, підвищити або змінити кар'єру в сучасному різноманітному глобального суспільства. * Університет прагне до загальної освіти, сервіс і підтримка підходу особистісно-орієнтованого і прикладної науки в практичній середовищі.

Про Каплан університету

Ви віддані досягненню ваших освітніх та кар'єрних цілей? Каплан університет пропонує онлайн, кампуса основі, і змішані програми в таких областях, як бізнес, інформаційні системи і технології, системи кримінального правосуддя, освіти, правових досліджень, соціальних і поведінкових наук, наук про здоров'я і догляду за хворими. Студенти можуть заробити молодшого, бакалавра, і магістра, а також сертифікати та дипломи.

Хто ми

Каплан університет є частиною Каплан, Inc, яка забезпечує широкий спектр освітніх послуг по всьому світу, в тому числі вищих навчальних програм для дітей та шкіл освіти і професійної підготовки, підготовки до іспитів, а також. Кожен із запропонованих Каплана допомагає студентам досягти важливою віхою в їх освіті та кар'єрі.

Наша мета

Каплан університет є постійним партнером для розвитку кар'єри, забезпечуючи краще в своєму класі освітній досвід з неперевершеною прихильності студентського успіху. Наші цілі полягають в наступному:

Надання навчальних програм, які були розроблені і оцінені викладачів, співробітників і представників навчальних закладів, професійних і ділових кіл Пропонуючи інтенсивний, всеосяжний онлайн і на місці інструкції призначені для зміцнення студентської успішності Прищеплення студентам значення безперервного навчання шляхом стимулювання інтелектуального цікавості, творчого і критичного мислення, а також розуміння культури і різноманітності Планування і надання коштів і ресурсів, які відповідають потребам студентів, викладачів і співробітників Надання допомоги студентам у розвитку професійних відносин, цінностей, навичок і стратегій, які сприятимуть зміцненню успіху в своїй кар'єрі і в житті Підготовка студентів для задоволення постійно мінливих потреб своїх громад

Наші цінності

Основні цінності Каплана Університету визначають нашу культуру і забезпечують основу для того, що ми надаємо нашим студентам і співробітникам щодня.

Цілісність - Ми вважаємо себе найвищим етичним стандартам у всьому, що ми робимо. Підтримка - Ми даємо вам інструменти, необхідні для досягнення успіху. Знання - Ми пропонуємо експертні ресурси, щоб допомогти вам досягти ваших академічних успіхів і найкраще. Можливість - Ми допомагаємо відкрити двері і розширити доступ до освіти. Результати - Ми докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти вам досягти ваших цілей. Ми досягаємо успіху, коли вам це вдасться.

Наша історія

Будучи одним з провідних світових постачальників безперервної освіти з операціями по всьому світу, Каплан розвивалася далеко за межі нашого історичного коріння в рамках підготовки випробувань. Зараз ми служити студентам різного віку через широкий спектр освітніх пропозицій. До них відносяться програми послесреднего освіти, професійної підготовки, і багато іншого.

З моменту заснування Американського інституту комерції в 1937 році, Каплан університет прийняв інноваційні стратегії у відповідь на вимоги зайнятості, потреб роботодавців, методів навчання, а також використання освітніх ресурсів.

Наша Плата за навчання Cap

Каплан університет постійно шукає шляхи, щоб допомогти студентам шукати більш світле майбутнє, і що включає в себе переконавшись, що наші витрати за навчання якомога нижчою. Саме тому ми представляємо за навчання Cap Каплан університету.

Як це працює: Коли ви зареєструєте в бере участь програмі навчання Cap на Каплан університету, ваша плата за навчання буде обмежений, гарантуючи, що ви платите тільки фіксовану суму за освіту. Після того, як ви натиснете шапку, ви ніколи більше не доведеться робити які-небудь платежі для іншої частини вашого освіти в Kaplan університету, навіть якщо у вас є, щоб повернути курс до тих пір, як ви зустрітися і підтримувати всі вимоги зарахування на навчання для Cap Каплан університету Програма.

Чому це допомагає :. Якщо ви реєструєте в програмі навчання Cap без попереднього навчання кредитів, ваше навчання буде відображати 33% економії в порівнянні з вартістю інших ступенів Каплан університету † Це частина нашої обіцянки, щоб допомогти зробити вищу освіту доступнішою і більш доступним. Натисніть тут відповіді на актуальні питання. Для отримання інформації про розкриття програми Каплан університету прибуткове заняття, клікніть тут.

(*) Каплан університет не може гарантувати роботу або просування по службі.

(†) Абітурієнти в програмах, які мають право на навчання Cap ціни будуть платити ту ж вартість навчання за чверть години кредитних і зборів, як і для інших under¬graduate програм / зарахованих плюс $ 200 за термін адміністративний збір та інші збори. Загальна вартість програми, однак, буде обмежена. Економія в залежності від суми кредитів передачі, якщо такі є, присуджений. Студенти, які отримують передачі кредиту, як правило, вчитися на значно меншій кількості термінів і не можуть претендувати на максимальну економію. Зверніться до Advisor Приймальної для деталей.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд BScs » Перегляд Bachelor » Перегляд Associate Degrees » Перегляд Бакалаври »