Kansas State University Manhattan Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Не має значення, якщо ви запитаєте давнього професора, недавнього випускника, пристрасного випускника або свіжоокого першокурсника. Виберіть навпаки члена спільноти K-State і запитайте його або її, що означає бути Wildcat, і ви, швидше за все, отримаєте однослівну відповідь: Сім'я.

K-Staters вважають себе сім'єю, і ця віра сяє через такі різноманітні внески, як і наші члени. Дослідники винаходять рішення про проблеми, які можуть врятувати життя на півдорозі в усьому світі, і студенти сходяться разом у суботу вранці для громадських робіт. Тисячі любителів Wildcat наклеюють наші стадіони, які кричать в унісон, і наше керівництво веде нас так, як це відповідає зобов'язанням університету, що надає грант.

Насправді ці зобов’язання можна було б вважати нашими сімейними цінностями, і багато способів, як ми їх досягаємо, - це Шлях диких котів. Ми запрошуємо вас приїхати на поїздку, адже в сім'ї К-штату завжди є місце для ще одного.

Головний кампус K-State сидить у "Маленькому яблуку" та процвітає у його яскравій атмосфері міста та коледжу.

Кампус на Манхеттені займає понад 2320 десятин, включаючи сільськогосподарські та дослідницькі споруди.

Населення Манхеттена складає понад 56 000 чоловік і має прекрасні стосунки з родиною K-State.

Цей кампус розташований по сусідству з Форт-Райлі, великою армійською установкою і співпрацює у багатьох військово-орієнтованих проектах.

Національний заклад біологічної та агрозахисту Міністерства національної безпеки США будується поруч із кампусом.

Розташування

Манхеттен

Address
66506 Манхеттен, Канзас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія