Keck Graduate Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

На сьогоднішній день найбільш захоплююча робота в галузі наук про життя, інженерна справа, і управління відбувається в галузі Biosciences. Для того, щоб перевести нові відкриття в додатки, які покращують умови життя людини, промисловість вимагає нового виду професійної - з наукової точки зору досвідчений і управлінському здоровий глузд.

Кек Graduate Інститут прикладних наук про життя (KGI) відповів на цей виклик з новаторського класу вчених ступенів і програм для освіти тих людей, які хочуть формувати майбутнє наук про життя.

Створена для підготовки майбутнього покоління лідерів галузі, КГИ ламає і трансформує традиційні межі між академічною та корпоративних світів. Наші ступеня і дослідницькі програми сингулярно зосереджені на унікальних і специфічних вимог галузі Biosciences, широко спираючись на керівництво консультативної ради світового класу, який включає в себе лідерів в області промисловості, науки і вищої освіти.

Визнаючи, що рішення практичних, реальних проблем вимагає тісної спільної роботи, творчі навички вирішення проблем, а також крос-функціональне швидкість, наша навчальна програма принципово міждисциплінарний, що включає інтенсивну технічну складову і широке управління і компонент політики, а також інноваційний підходи до розвитку навичок лідерства. В результаті, наші студенти закінчують з практичним розумінням орієнтованого на результати, спільної культури, в якій вчені, інженери і менеджери працюють.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд Health Master » Перегляд PhD »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: