Прочитайте офіційний опис

Про

Унікальна освітня модель

Майже кожен коледж останнім часом говорить про досвідну освіту. Це тому, що він працює. У Джонсона

Ми пропонуємо оптимальне поєднання інтелектуального розвитку, орієнтованого на галузь освіти, досвіду роботи в галузі освіти, можливостей спільноти та лідерства, а також незвичайної глибини кар'єрних послуг.

У Джонсона

Цей підхід є більш ефективним способом навчання. Завдяки цьому досвіду ви будете унікально готові до переміщення галузей промисловості та матимуть гнучкість у здійсненні інших шляхів кар'єри та підприємницьких починань.

Акредитація

JWU акредитована Асоціацією шкіл та коледжів Нової Англії (NEASC) через свою Комісію з вищих навчальних закладів (CIHE). Найстаріша регіональна акредитована асоціація НААСК акредитує навчальні заклади на міжнародному рівні. Ця акредитація охоплює чотири університетських містечка.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Johnson & Wales University

У світі, що керується все більш обширними та складними даними, співробітникам потрібно швидко та ефективно розшифровувати ці дані, щоб допомогти компаніям приймати більш ... [+]

Огляд програми

У світі, що керується все більш обширними та складними даними, співробітникам потрібно швидко та ефективно розшифровувати ці дані, щоб допомогти компаніям приймати більш обґрунтовані ділові рішення та визначати нові можливості для отримання конкурентних переваг.

Розкрийте приховані моделі, невідомі кореляції, ринкові тенденції, переваги клієнтів та іншу корисну інформацію в ступені магістра JWU в Analytics.... [-]

США Провидіння
Вересень 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
Providence Campus
Веб-сайт
Телефон
800-342-5598
Miami Campus
Телефон
866-598-3567
Denver Campus
Телефон
877-598-3368
Charlotte Campus
Телефон
866-598-2427