John F. Kennedy University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як один з перших університетів, присвячених навчанню впродовж життя, John F. Kennedy University пропонує Вам високоякісну доступну освіту, яка підготує Вас до просування Вашої кар'єри та спільноти.

John F. Kennedy University - це повністю акредитований некомерційний університет, що пропонує інноваційні та національно визнані програми, які допоможуть вам реалізувати особистий та професійний ріст. Наше середовище спільного навчання викличе вас розширити свій інтелект і підготувати вас до внеску у свою професію та спільноту. Наша увага до персональної уваги забезпечить вас ресурсами та підтримкою під час навчання та не тільки як випускники . А наш практичний підхід до навчання дозволить вам застосовувати та вдосконалювати свої навички до закінчення навчання.

Ми запрошуємо вас змінити своє майбутнє в John F. Kennedy University .

Місія, бачення та цінності

John F. Kennedy University має на меті надати інноваційний, трансформаційний та життєздатний освітній досвід для всіх студентів, які прагнуть просувати своє особисте та професійне життя, а в свою чергу - і свої громади. Ми цінуємо різноманітність та доступність, якість та інновації, ріст цілої людини та світовий світогляд.

Різноманітність

John F. Kennedy University визначає різноманітність як культур, так і ідей, динамічну концепцію, що відображає мінливий і взаємозалежний характер людського досвіду. Завдяки Робочій групі з питань різноманітності, Плану дій щодо різноманітності та Протоколу найму різноманітності, John F. Kennedy University прагне створити живу культуру різноманітності.

Розташування

Приємний пагорб

Address
Ellinwood Way,100
94523 Приємний пагорб, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: