James Madison University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми знаємо, що успіх вимагає рівних частин інтелекту та дій. У JMU , ось що таке "Зміни" .

Коли студенти, що закінчують університет James Madison University гордо переходять на сцену, щоб отримати свої дипломи, вони більше, ніж просто освічені. Вони є членами стипендії виконавців. Вони вміють робити речі. Вони відточили свою здатність критично мислити. Вони дізналися про важливість сильної робочої етики, і вони стали прихильниками та досвідченими у співпраці з іншими. Дипломи в руках, вони залишають студентський містечко, вирішивши жити життям сенсу і переслідувати кар'єру цілей.

Заснована у прекрасній Швейцарській долині штату Вірджинія , JMU - це тісна спільнота з 22 000 студентів та аспірантів та 4 000 факультетів та співробітників, які приїжджають з усієї країни та світу. Тільки дві години з Вашингтона, JMU швидко стає однією з провідних світових факторів вищої освіти. Це тому, що студенти користуються незвичайно активними взаєминами з викладачами світового класу, які працюють в JMU, тому що вони хочуть переслідувати знання та навчати талановитих студентів.

Що це означає для вас і вашого майбутнього? Опитування 2014 року, проведене Gallup з більш ніж 29 000 випускників коледжів в США, показало, що професор, котрий зацікавлений у професії, хоча і є студентом, призводить до більш високого почуття цілі та добробуту. Gallup також виявив, що випускники JMU значно перевищують національний середній показник по кожному виміру благополуччя і значно вищі, ніж випускники 100 кращих коледжів та університетів у US News

Студенти, факультети та випускники JMU використовують рівноправний інтелект та дії, щоб досягти успіху у всіх напрямках: вони сприяють інноваціям та відкриттю, ведуть у бізнесі, розвивають культуру, покращують охорону здоров'я, реформують освіту, відновлюють громадянське суспільство, конкурують у сфері легкої атлетики - вони бувають змінами в будь-якій формі.

Розташування

Гаррісонбург

Address
91 East Grace Street
22807 Гаррісонбург, Вірджинія, США

Флоренція

Address
Palazzo Capponi, Via dei Michelozzi, 2
50125 Флоренція, Тоскана, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія