Indiana University Southeast

Введення

Прочитайте офіційний опис

Indiana University Southeast , регіональний кампус Університету Індіани, - це чотирирічний державний всеосяжний університет, розташований у штаті Нью-Олбані, штат Індіана, прямо через річку Огайо від міста Луїсвілл, штат Кентуккі. Заснована в 1941 році, вона забезпечує високоякісні освітні програми та послуги, що сприяють навчанню студентів та готують студентів до продуктивного громадянства в різноманітному суспільстві та сприяють інтелектуальному, культурному та економічному розвитку нашого регіону.

Наш безпечний, прохідний кампус знаходиться всього в шести милях від захоплюючого центру міста Луїсвілл, який пропонує культурний ажіотаж і безліч відомих подій, а також можливості для стажування та післядипломної роботи у компаніях Fortune 500.

У кампусі проживає різноманітна та еклектична студентська громада. Окрім нашого основного складу традиційних студентів, які прибувають першокурсниками безпосередньо з середньої школи чи домашньої школи, нетрадиційні студенти, такі як дорослі учні та ветерани, також відіграють помітну роль у формуванні життя в університетському містечку. Залученість студентів велика, в ній працює понад 100 студентських груп та організацій. Якщо ви не бачите такого, який відповідає вашим потребам, ви можете розпочати свій власний!

Ми знаємо, що існує безліч способів досягти особистої та професійної мети. Але для нас є лише одна мета: допомогти вам підготуватися до наступного кроку в академічній та професійній подорожі.

Розташування

Нова Олбані

Address
Grant Line Rd,4201
47150 Нова Олбані, Індіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія