Indiana University School of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Indiana University School of Medicine є національним лідером у галузі медичних досліджень та освіти. Маючи понад 60 академічних відділень та спеціальних підрозділів у дев’яти кампусах штату та міцні клінічні партнерські стосунки з найсучаснішими лікарнями та медичними мережами штату Індіана, школа постійно просуває свою місію з підготовки цілителів та трансформації здоров’я в Індіані та в усьому світі.

Маючи майже 2000 штатних викладачів та підтримку понад 3000 викладачів-добровольців по всій штаті Індіана - всі навчають лікарів завтрашнього дня, Медична школа IU має унікальне оснащення для підготовки наступного покоління цілителів та трансформації здоров'я та самопочуття по всій території Сполучених Штатів та поза. Дослідіть знамениту історію школи та познайомтесь з керівництвом команди.

Місія

Indiana University School of Medicine є просування здоров’я в штаті Індіана та за його межами шляхом сприяння інноваціям та досконалості в галузі освіти, досліджень та догляду за пацієнтами.

Бачення

Медична школа IU призведе до трансформації охорони здоров’я через якість, інновації та освіту та зробить Індіану одним із найздоровіших штатів країни.

Основні цінності

  • Досконалість, яка відображається в інноваційному проведенні та вдосконаленні освіти, досліджень та догляду за пацієнтами.
  • Повага до осіб, які пов’язані з Indiana University School of Medicine або вступають у контакт з Indiana University School of Medicine : співробітники, студенти, мешканці, співробітники, викладачі, співробітники, партнери, громади, пацієнти та сім’ї.
  • Цілісність, яка охоплює найвищі стандарти етичної поведінки та зразковий моральний характер.
  • Різноманітність, що відображається в діях, які цінують усіх людей.
  • Співпраця, яка проявляється колегіальним спілкуванням та співпрацею.

Розташування

Індіанаполіс

Address
West 10th Street,340
46202 Індіанаполіс, Індіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: