Indiana University Graduate School – Cybersecurity

Введення

Прочитайте офіційний опис

У IU Bloomington, ми інновації пейзаж освіти випускників

Міждисциплінарні та високоякісні дослідження підтримуються грантами та нагородами федеральних, державних та неприбуткових організацій. У 2012 році IU отримав майже рекордну суму в 533 млн. Дол. Новаторська технологія існує навколо кожного куточка кампусу, і 19 бібліотек IU Bloomington розміщують більше дев'яти мільйонів книг, щоб допомогти у ваших зусиллях дослідити і створити нові сфери знань.

Приєднайся до нас. Вибирайте з більш ніж 190 дипломних та сертифікаційних програм, а також співпрацюйте з найбільшими вченими.Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

Про нас

Університет Вища школа є визнаним лідером у розробці нових концепцій і кращих практик для випускників освіти, що робить IU Bloomington провідним місцем, щоб заробити ваш диплом.

Ми допомагаємо відділам у наборі, підтримці, утриманні та закінченні видатних вчених. Завдяки нашій роботі з національними організаціями вищої освіти, такими як Рада вищих навчальних закладів, Комітет з інституційного співробітництва, Служба тестування освіти, програма McNair Scholars, ми беремо на себе лідерство у формуванні майбутніх напрямків навчання в аспірантурі.

Найбільше, ми підтримуємо вас у всіх ваших академічних починаннях - створюємо середовище для навчання, де ви можете піднятися і підтримувати набір стандартів, які гарантують значення вашого ступеня від IU.

Розташування

Блумінгтон

Address
Блумінгтон, Індіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія