Прочитайте офіційний опис

У IU Bloomington, ми інновації пейзаж освіти випускників

Міждисциплінарні та високоякісні дослідження підтримуються грантами та нагородами федеральних, державних та неприбуткових організацій. У 2012 році IU отримав майже рекордну суму в 533 млн. Дол. Новаторська технологія існує навколо кожного куточка кампусу, і 19 бібліотек IU Bloomington розміщують більше дев'яти мільйонів книг, щоб допомогти у ваших зусиллях дослідити і створити нові сфери знань.

Приєднайся до нас. Вибирайте з більш ніж 190 дипломних та сертифікаційних програм, а також співпрацюйте з найбільшими вченими.Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

Про нас

Університет Вища школа є визнаним лідером у розробці нових концепцій і кращих практик для випускників освіти, що робить IU Bloomington провідним місцем, щоб заробити ваш диплом.

Ми допомагаємо відділам у наборі, підтримці, утриманні та закінченні видатних вчених. Завдяки нашій роботі з національними організаціями вищої освіти, такими як Рада вищих навчальних закладів, Комітет з інституційного співробітництва, Служба тестування освіти, програма McNair Scholars, ми беремо на себе лідерство у формуванні майбутніх напрямків навчання в аспірантурі.

Найбільше, ми підтримуємо вас у всіх ваших академічних починаннях - створюємо середовище для навчання, де ви можете піднятися і підтримувати набір стандартів, які гарантують значення вашого ступеня від IU.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Indiana University Graduate School – Cybersecurity

Тільки MS з управління ризиками кібербезпеки з Університету штату Індіана дасть вам унікальну та цінну здатність ідентифікувати та пом'якшити широкий спектр кіберзагроз у ... [+]

Зробіть різницю в боротьбі з кібератаками

Недавні кібератаки підкреслили важливість кібербезпеки. Організаціям потрібні фахівці на всіх рівнях, а не тільки в ІТ-відділі, які розуміють технічні, правові та ділові аспекти управління ризиками кібербезпеки, а також способи захисту конфіденційності.

Тільки MS з управління ризиками кібербезпеки з Університету штату Індіана дасть вам унікальну та цінну здатність ідентифікувати та пом'якшити широкий спектр кіберзагроз у вибраній вам кар'єрі.... [-]

США Нотр-Дам
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою