Indiana State University College of Arts and Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Починаючи з 1865 року, ми виступаємо за важку працю. Для твердих значень. Для яворів. І для тебе.

Ми віримо у державні школи, охорону здоров’я та суспільне благо. Ми переслідуємо щастя. Чесність. Можливість. І шанс для кожної людини здобути чудову освіту.

Ось чому ми пропонуємо понад 100 спеціальностей, 70+ онлайн-програм та безмежні можливості для наших студентів (студентів та аспірантів). Ми закликаємо їх рости та вчитися в класі та поза нею. І зробити вплив на громаду, будь то тут, у Терре-Хаут, або на півдорозі світу.

Місія

Основні цінності

Штат Індіана дотримується таких основних цінностей:

  • Навчання: Ми готуємо наступне покоління лідерів та громадян, надаючи персоналізований та трансформаційний досвід, який призводить до успіху в класі та за його межами.
  • Відкриття: Ми виховуємо інтелектуальну допитливість та ріст шляхом створення нових знань та радості від розширеного людського розуміння.
  • Участь: Ми співпрацюємо з нашими місцевими та глобальними спільнотами, щоб створити довгострокові стосунки, пов’язаність із цілісністю та спільне почуття гордості.
  • Інклюзивність: Ми вживаємо заходів, щоб вшанувати різноманітність людей, ідей та висловлювань, забезпечуючи їх справжнє визнання, оцінку та життя.

Заява про бачення університету штату Індіана

Ми будемо вибором університету для студентів, які прагнуть самобутньої високоякісної освіти, що підкреслюється складним досвідом, який готує наших випускників до внеску в економічну життєздатність та громадянський та культурний розвиток своїх громад та світового суспільства.

Заява про місію Університету штату Індіана

Ми перетворюємо життя студентів завдяки високоякісній освіті, наповненій досвідом навчання, залученням громади та готовністю до кар’єри. Наші студенти досягають успіху в рамках культури включення та підтримки, яка забезпечує навички та знання для впливу на Індіану та не тільки.

Розташування

Terre Haute

Address
Chestnut Street,621
47809 Terre Haute, Індіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія