International University of Leadership

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Міжнародному університеті лідерства ми думали про інноваційну ідею: зробити вищу освіту максимально доступною для працюючих студентів.

Багато зручностей, які сьогодні вважають учнями 21-го століття - на вечірні заняття, онлайнові класи, гнучке планування, безперервне зарахування, навчально-орієнтоване навколишнє середовище, практичний факультет, онлайнова бібліотека, електронні книги, комп'ютерне моделювання - були розроблені чи прийняті через зусилля IUL. Сьогодні IUL - це приватний університет, який пропонує американську ступінь у всьому світі за вашою мовою, англійською або французькою мовами, за прийнятною ціною.

Метод вивчення IU

IUL пропонує класи ел. Навчання, студенти пов'язані з глобальним середовищем, яке є важливим для наших програм. Завдяки нашим університетам формування лідерів та підприємців, які навчаються у різноманітній культурній спільноті та володіють навичками вступу в міжнародну обстановку, стало можливим завдяки недавньому вибуху дистанційної освіти.

Студенти IUL пов'язуються протягом всього програмування, і в кінцевому підсумку з міжнародних команд в рамках кожного курсу та в рамках кульмінаційного мультикультурного досвіду. Оскільки робоче місце починає розвиватися в сумісному робочому середовищі, що включає взаємодію як особистого, так і онлайнового співробітників, студенти з усього світу зараховуються до Міжнародного університету лідерства, натхненні навчатися навчанню.

Розташування

Орландо

Address
International University Of Leadership
1507 S Hiawassee Rd, Suite 113/114

FL 32835 Орландо, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: