College of Business, Illinois State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж бізнесу, Університет штату Іллінойс Про коледж Ласкаво просимо в бізнес-коледжу при ! Штату Іллінойс Це відповідний час, щоб досліджувати світ бізнесу - революцію технології, на світовому ринку, і сміливий дух підприємництва є складні й захоплюючі можливості, якщо ви збираєтеся бути в майбутньому бізнес-лідер. І штату Іллінойс є право місце бути. Яка різниця в бізнес тут? Наші студенти та випускники кажуть нам різниця:

Особисті зв'язки з талановитими та ентузіазму викладачів і співробітників.

Значущі проекти реального світу і стажування підготовці студентів до сучасних викликів у сфері бізнесу та промисловості.

Можливості для взаємодії і поспілкуватися з успішними випускниками і перевірені бізнес-лідерів.

Комплексна програми забезпечення надійної підготовки до спільної роботи, технології, аналіз та інші ключові навички, необхідні для досягнення успіху в діловому світі.

Новий високотехнологічний середу навчання - у версії 21-го століття моделі Оксфорд коледжу, чотири поверхи будівлі обернути навколо під відкритим небом на подвір'ї. Об'єкт поєднує невеликої кампусу коледжу середу з корпоративною присутності і державою в найсучасніших технологій.

З постійній підтримці випускників, бізнес-лідерів, і друзів, ми посилюючи вплив коледжу на діловому світі і на особистому та професійному житті наших студентів. Уважно подивіться на всі аспекти нашого бізнес-програм. Ви побачите, що штату Іллінойс, дійсно, дуже спеціальне місце для мотивованих і талановитих студентів!

В додаток Інститутом Аспена також займає програма МВА 32-е Університет штату Іллінойс в серед За Сірий завитки Global 100 програм для підготовки студентів до соціальної, етичної та екологічної керівництвом в бізнесі.

Розташування

Нормальний

Address
College of Business
Illinois State University

Campus Box 5500

IL 61790-5500 Нормальний, Іллінойс, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: