ISDI USA

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована у 2009 році, ISDI дає довгу історію глобального успіху у бізнес-програмах, спрямованих на цифрове перетворення в США. Місце розташування Силіконової долини - перший у своєму роді в Сполучених Штатах. Його очолює Академічна рада, що складається з деяких найвидатніших цифрових керівників регіону, для підготовки майбутніх поколінь цифрових лідерів.

ХТО МИ

Піонер у секторі освіти

ISDI Digital University вводить перший комплексний ступінь магістра в Інтернет-бізнесі (MIB), орієнтований на цифрову трансформацію окремих осіб.

МІСІЯ

Надайте знання

Сприяння цифровизації окремих осіб та організацій. Визначте освіту та переробіть навички, необхідні для успіху в цифровому світі.

VISION

Вважайте, що майбутнє є цифровим.

За допомогою цифрової обробки ми розіб'ємо глобальні бар'єри та посилимо соціальні облігації. Ми будуватимемо кращі підприємства, посилюємо економіку та розвиваємо глибше розуміння окремих людей та культур. Світ цифровий. Ти можеш теж бути.

Досвід

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Online Masters »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Master in International Business (MIB Campus)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 9 місяця November 2018 США San Jose

[+]

Студенти працюють у групах, орієнтованих на оцифрування компанії-партнера. Під час курсу студенти включають свої нові цифрові навички в бізнес-проект. Проект хребта знаходиться під наглядом наставників, які зустрічаються зі студентами кожні 3 тижні, керуючи розробкою проекту. Остаточний цифровий план представлений власникам бізнесу та групі професорів в кінці магістра.

[-]