IPSL Institute for Global Learning

Введення

Прочитайте офіційний опис

IPSL Institute for Global Learning переосмислює вищу освіту в 21 столітті - використовуючи міжнародні партнерські зв'язки, що усувають кордони між академічними кругами та суспільством, а також навмисно налаштовують навчальний досвід студентів на виклики та можливості сучасного світу. Наше унікальне освітнє середовище характеризується інтелектуальною жорсткістю, відкритості, взаємністю, творчістю та навичками та рішучості щодо розширення можливостей.

Початково відомо, що "Міжнародне партнерство для сервісного навчання ™ та лідерство" - IPSL, заснована в 1982 році, є освітньою організацією, яка обслуговує студентів, коледжі, університети, неприбуткові організації та інші служби послуг у всьому світі, за сприяння програм, що пов'язують волонтерську службу з громадське та академічне навчання.

Відповідно до нашої традиції як піонерів освіти, IPSL нещодавно розпочала нашу новітню ініціативу в 2017 році ... Організація громад та соціальний активність або, просто, "COSA".

Що мотивує IPSL?

IPSL працює над тим, щоб зробити міжнародне партнерство більш етичним, доступним та стабільним, шляхом полегшення взаємовідносин та навчання між студентами та агентами соціальних перетворень у всьому світі. На відміну від стажувань, IPSL не "вміщує" студентів, а, навпаки, пропонує студентам можливість спілкуватися з нашими організаціями із соціальних змін (нашими партнерами) у 4 країнах.

Сьогодні IPSL пропонує повністю акредитовані програми для випускників та кредитні програми для бакалавратських сервісних послуг у країнах світу - програми, в яких взяли участь понад 4000 студентів з понад 400 університетів чи коледжів США та 25 інших країн. IPSL інвестує понад 83% своїх доходів від програми безпосередньо в громади, які вони обслуговують.

Розташування

Портленд

Address
4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200
97214 Портленд, Орегон, США

Куско

Address
Куско, Куско, Перу

Медельїн

Address
Медельїн, Антіокія, Колумбія

Ханой

Address
Ханой, Ханой, Вієтнам

Салоніки

Address
Салоніки, Салоніки, Греція

Картахена

Address
Картахена, Болівар, Колумбія

San Lucas Tolimán

Address
San Lucas Tolimán, Департамент Сололи, Гватемала

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія