Прочитайте офіційний опис

* IPSL Institute for Global Learning рада повідомити про автоматичну стипендію у розмірі 8000 доларів США на весну 2019 року.

IPSL Institute for Global Learning переосмислює вищу освіту в 21 столітті - використовуючи міжнародні партнерські зв'язки, що усувають кордони між академічними кругами та суспільством, а також навмисно налаштовують навчальний досвід студентів на виклики та можливості сучасного світу. Наше унікальне освітнє середовище характеризується інтелектуальною жорсткістю, відкритості, взаємністю, творчістю та навичками та рішучості щодо розширення можливостей.

Початково відомо, що "Міжнародне партнерство для сервісного навчання ™ та лідерство" - IPSL, заснована в 1982 році, є освітньою організацією, яка обслуговує студентів, коледжі, університети, неприбуткові організації та інші служби послуг у всьому світі, за сприяння програм, що пов'язують волонтерську службу з громадське та академічне навчання.

Відповідно до нашої традиції як піонерів освіти, IPSL нещодавно розпочала нашу новітню ініціативу в 2017 році ... Організація громад та соціальний активність або, просто, "COSA".

Що мотивує IPSL?

IPSL працює над тим, щоб зробити міжнародне партнерство більш етичним, доступним та стабільним, шляхом полегшення взаємовідносин та навчання між студентами та агентами соціальних перетворень у всьому світі. На відміну від стажувань, IPSL не "вміщує" студентів, а, навпаки, пропонує студентам можливість спілкуватися з нашими організаціями із соціальних змін (нашими партнерами) у 4 країнах.

Сьогодні IPSL, зареєстрована корпорація соціальних пільг (B-Corp) , пропонує повністю акредитовані випускні програми та програми, що надають кредити, а також студенти-студенти, що навчаються за програмою навчання в країнах світу, програми, в яких більше 4000 студентів з більш ніж 400 університетів або коледжів в США та 25 інших країн взяли участь. IPSL інвестує більше 83% наших доходів від програми безпосередньо в спільноти, які ми обслуговуємо.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

IPSL Institute for Global Learning

Самостійно розроблений і кураторський навчальний план, який відповідає поточним соціальним проблемам, співпадають з можливостями надання послуг та досліджень, відображає ... [+]

Магістр міжнародного розвитку

Як і в IPSL Institute for Global Learning , що організовує громадську організацію та соціальний активність (COSA), студенти готуються до кар'єри з некомерційними, урядовими та громадськими організаціями розвитку через міждисциплінарну програму, яка поєднує в собі суворі академічні тренінги з практичним розвитком навичок через волонтерська служба в ряді країн. Студенти, які проводять програму IDS, повинні мати мінімальну кількість курсів теорії розвитку за кордоном *.... [-]

США Портленд Перу Куско Колумбія Медельїн Картахена Вієтнам Ханой Танзанія Аруша Греція Салоніки Самотракі  + 10 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
13 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
IPSL Institute for Global Learning

Завдяки самостійно розробленим і заохочувальним семінарам IPSL "Організація громадського та соціального активізму" (COSA) студенти отримують основу історії та основних пр ... [+]

Майстер мистецтв у громадському організуванні та соціальному активності (COSA) має вбудовані терміни навчання за кордоном і призначений для задоволення міжнародного попиту на етичних лідерів, які можуть ефективно співпрацювати та сприяти партнерству та розширення можливостей громад.

Подібний до міжнародного розвитку IPSL Institute for Global Learning

Недавні випускники зосередили увагу на наступних темах:... [-]

США Портленд Перу Куско Колумбія Медельїн Вієтнам Ханой Танзанія Аруша Греція Салоніки Самотракі  + 9 Більше
Січень 2020
англійська
Денне навчання
13 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою