IPSL Institute for Global Learning

Введення

Прочитайте офіційний опис

* IPSL Institute for Global Learning рада повідомити про автоматичну стипендію у розмірі 8000 доларів США на весну 2019 року.

IPSL Institute for Global Learning переосмислює вищу освіту в 21 столітті - використовуючи міжнародні партнерські зв'язки, що усувають кордони між академічними кругами та суспільством, а також навмисно налаштовують навчальний досвід студентів на виклики та можливості сучасного світу. Наше унікальне освітнє середовище характеризується інтелектуальною жорсткістю, відкритості, взаємністю, творчістю та навичками та рішучості щодо розширення можливостей.

Початково відомо, що "Міжнародне партнерство для сервісного навчання ™ та лідерство" - IPSL, заснована в 1982 році, є освітньою організацією, яка обслуговує студентів, коледжі, університети, неприбуткові організації та інші служби послуг у всьому світі, за сприяння програм, що пов'язують волонтерську службу з громадське та академічне навчання.

Відповідно до нашої традиції як піонерів освіти, IPSL нещодавно розпочала нашу новітню ініціативу в 2017 році ... Організація громад та соціальний активність або, просто, "COSA".

Що мотивує IPSL?

IPSL працює над тим, щоб зробити міжнародне партнерство більш етичним, доступним та стабільним, шляхом полегшення взаємовідносин та навчання між студентами та агентами соціальних перетворень у всьому світі. На відміну від стажувань, IPSL не "вміщує" студентів, а, навпаки, пропонує студентам можливість спілкуватися з нашими організаціями із соціальних змін (нашими партнерами) у 4 країнах.

Сьогодні IPSL, зареєстрована корпорація соціальних пільг (B-Corp) , пропонує повністю акредитовані випускні програми та програми, що надають кредити, а також студенти-студенти, що навчаються за програмою навчання в країнах світу, програми, в яких більше 4000 студентів з більш ніж 400 університетів або коледжів в США та 25 інших країн взяли участь. IPSL інвестує більше 83% наших доходів від програми безпосередньо в спільноти, які ми обслуговуємо.

Розташування

Портленд

Address
4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200
97214 Портленд, Орегон, США

Куско

Address
Куско, Куско, Перу

Медельїн

Address
Медельїн, Антіокія, Колумбія

Ханой

Address
Ханой, Ханой, Вієтнам

Салоніки

Address
Салоніки, Салоніки, Греція

Картахена

Address
Картахена, Болівар, Колумбія

San Lucas Tolimán

Address
San Lucas Tolimán, Департамент Сололи, Гватемала