IGlobal University

Введення

Прочитайте офіційний опис

VISION ЗАЯВА

IGlobal університет перетворення світу шляхом надання найбільш ефективної освіти для кожної людини для їх інтелектуального, професійного, духовного розвитку і зростання, є вони молодими чи старими, багатими чи бідними, привілейованими або знедолених, локальний або віддалений.

МІСІЯ

Місія IGlobal університету є забезпечення високої якості, профорієнтаційну освіту для студентів для досягнення знання та навички, щоб задовольнити потреби і проблеми в нових глобальних галузей. Для того, щоб виконати свою місію, університет створений стратегічних цілей:

Для досягнення успіхів у навчанні в кар'єрі, пов'язані з освітою. Для досягнення фінансової стійкості і міцності по результативного та ефективного управління ресурсами. Щоб успішно керувати глобальної експансії і зростання.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЦІЛІ

Для досягнення своїх стратегічних цілей, Університет встановив наступні цілі з акцентом на «академічної якості":

Щоб розробити відповідні навчальні програми профорієнтаційної. Для досягнення високої реєстрацію, збереження та ціни розміщення через задовільних результатів навчання учнів, задоволення аспірантурі та задоволеності роботодавців. Щоб встановити тісні партнерські відносини співробітництва з усіма зацікавленими сторонами, в тому числі роботодавців і керівників громад на місцевому, регіональному, національному та глобальному рівнях.

ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

Істотним привід IGlobal університету знайшли відображення в її різних освітніх програм, пропонованих до всесвітніх студентів.

Різноманітність: IGlobal університет приймає студентів з усього світу і сприяє рівноправної участі всіх його складових. Безперервне навчання: IGlobal університет стимулює і сприяє навчання й утримання знань протягом усього життя через безперервної освіти. Позитивні Дух: IGlobal університет сприяє цілісності та злагоджену роботу з гордістю і співчуттям. Партнерство Співпраця: IGlobal університет співпрацює з усіма зацікавленими сторонами, в тому числі студентів, викладачів, співробітників і спільнот громадян. Ефективне Навчальні Доставка: освітні програми IGlobal Університету призначені для студентів, які прагнуть багатьох професійних областях дослідження. Навчальний доставка IGlobal університету базується на першу чергу житлових налаштувань на головному кампусі і будь-якого майбутнього філії кампуса.

ВЧЕНІ ЦІЛІ

При виконанні своєї місії, IGlobal університет прагне до наступних Освітніх Цілей:

Випускники будуть накопичуватися фундаментальну і важливі знання, щоб продуктивно працювати в громаді. Випускники будуть ефективно інтегрувати адміністративні та управлінські навички, щоб задовольнити потреби в різних бізнес-спільноти. Випускники будуть застосовувати освітні та практичні бізнес-концепцій і адміністративні навички у відповідних областях діяльності. Випускники будуть продовжувати самостійно спрямована і на протязі всього життя, щоб бути в курсі передових бізнес-операцій. Випускники будуть демонструвати компетентні навички спілкування в господарювання людських ресурсів на робочому місці. Випускники будуть мати відповідну загальні знання і професійні навички для просування по службі, керівної ролі і роботи в команді в умовах все більш різнобічної економіки. Випускники будуть продемонструвати компетентність і розуміння функціональних областях роботи і демонструють широкий досвід у своїй конкретній галузі дослідження.

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

IGlobal університет прагне допомогти своїм студентам досягти професійних успіхів і передового досвіду, надаючи їм ESL сертифіката, BSBA, BSIT і програм МВА ступеня. Випускники IGlobal університету отримати повну підготовку для досягнення професійної майстерності в своїх майбутніх починаннях, значний особистий ріст і здатність краще сприяти широкого світового суспільства.

ДОТРИМАННЯ ЦИВІЛЬНИХ ПРАВ

Відповідно до федеральними, державними та вимог місцевого самоврядування та Закон про громадянські права 1964 року, з поправками, IGlobal університет не допускатимуть дискримінації щодо будь-якої особи на підставі віку, статі, раси, кольору шкіри, релігії, асоціації, національного та етнічного походження, сімейного стану, сексуальної орієнтації, стан здоров'я або інвалідності, або кваліфіковані інвалідам в адміністрації своїх освітніх програм, університетських вводити програми, публікації, перепусток студентів, присудження стипендій та програм кредитування або в його практиці найму.

Заяви щодо навчання та зборів, що містяться в цьому каталозі відповідають 8 VAC 40-31 і слід. Вірджинія КоАП, прийнятий Державною Радою з вищої освіти штату Вірджинія (SCHEV).

Академічні та випускні вимоги і програми, описані в даному документі, застосовуються до всіх відповідних студентів, що у IGlobal університету у вересні 2009 року і в наступний період.

Перегляд Програми BBAs » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд Програми МВА »