International Center of Photography

Введення

Прочитайте офіційний опис

Обслуговуючи більше 5000 дорослих і підлітків студентів щороку, ПМС Школа пропонує Фото освіти для всіх рівнів, від класів і семінарів для сертифіката та програм на здобуття ступеня магістра.

Ми підтримуємо вас з навичками і баченням, щоб передати сенс через ваші зображення і побудувати тіло роботи прагне зробити різницю.

Факультет ПМС присвячений вихованню нових талантів і представляє деякі з найбільш досвідчених і інноваційних практиків в світі, пропонуючи експертні рекомендації та внутрішні перспективи в цій галузі.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Магістр мистецтв в Фото

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2017 США Hell's Kitchen

Програма МЗС ICP-Бард пропонує ретельне вивчення всіх аспектів фотографії через інтегрований навчальний план професійної і студійної практиці, критичне дослідження, і Resident Виконавець Проекти. [+]

Прийом заявок на осінь 2017 року Програма МЗС ICP-Бард пропонує ретельне вивчення всіх аспектів фотографії через інтегрований навчальний план професійної і студійної практиці, критичне дослідження, і Resident Виконавець Проекти. Про програму Програма ICP-Бард МЗС пропонує дослідження в тому, яким чином фотографія здійснює свою діяльність в суспільстві. 60 кредитів, необхідних для майстра образотворчого мистецтва мірою охоплює виробництво кінцевої персональної виставки оригінальні твори мистецтва, участь в заключній груповій виставці, кумулятивний публікації, а також завершення класу завдань і стажувань. Підхід ICP-Бард підкреслює творче бачення і відкритість до розгляду численних ітерацій зображення, від фотографії до цифрової обробки зображень, установки і відео. Розглядаючи фотографії, як створюються, представлені, обговорені, використовуються, і документально, студенти отримують глибокі знання про шляхи, в якому образи все більш структурують сучасне суспільство і свідомість. У аспірантам семінари, які на чолі з ІСП-Бард основних членів факультету, змішатися поглиблене дослідження, інтенсивні дискусії, і індивідуальна робота. Студенти також отримати уявлення про роль істориків мистецтва, працюючи з кураторської групою ПМС і великих архівів музею. При цьому студенти дізнаються, як виставки куратором, архіви ведуться, і ведуться дослідження. У Resident Artist проекти і стажування, студенти дізнаються з перших рук від сучасних художників про практичні умовах створення художніх та інноваційних підходів до фотографічної практиці. З його сильним акцентом на написанні і публікації, програма заохочує студентів формулювати відносини між їх практикою і у інших художників. Завдяки постійній роботі студії, критичні аналізи, і стажування, студенти кидають виклик їх ідеї і випробувати нові підходи до имиджелогия, синтезуючи різноманітний досвід програми і визначення їх власні способи роботи. Протягом усієї програми, студенти отримують індивідуальну... [-]

Відео

Take a Virtual Tour of the ICP School

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
1114 6th Ave,
New York, NY 10036

Newside, Пенсільванія, PA, US
Адреса місце знаходження
Hell's Kitchen, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, NY, US