Jon M. Huntsman School of Business, Utah State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Джон М. Мисливець школи бізнесу, Університет штату Юта Мета Jon Huntsman М. школи бізнесу повинна бути кар'єра прискорювач для наших студентів і двигуном зростання для наших громад, держава, нація і світ. Наша освіта зосереджена навколо наших чотирьох стовпах:

З семи бакалаврату та магістратури градусів шостій, Huntsman студенти мають безліч освітніх варіантів в межах області бізнесу для вивчення. Глобальне бачення студентів Huntsman розширюється за рахунок зарубіжної навчальної програми, яка посилає студентів в 20 країн світу, щорічно. Huntsman Школа також бачить його студентів стажиста в більш ніж 15 країнах щорічно. Чи є ви студентом, хто хотів би дізнатися, як почати свій власний бізнес або виконавчої влади, які хотіли б розширити свої глобальні зв'язки при отриманні вашої диплом, є місце для вас в Jon M. Huntsman школи бізнесу.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Masters » Перегляд Річні програми MBA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

магістр менеджменту в інформаційних системах

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 - 16 місяця September 2018 США Logan

Програма MMIS на Jon M. Huntsman школи бізнесу є інноваційним, проект програми на основі призначені для вирішення бізнес-завдань за рахунок використання технології. Він несе в собі позначення STEM (29 місяців варіант роботи після закінчення навчання) в області управління базами даних і аналітики, послідовно привертає багатьох талановитих студентів з усього світу. [+]

Чому MMIS?

Програма MMIS на Jon M. Huntsman школи бізнесу є інноваційним, проект програми на основі призначені для вирішення бізнес-завдань за рахунок використання технології. Він несе в собі позначення STEM (29 місяців варіант роботи після закінчення навчання) в області управління базами даних і аналітики, послідовно привертає багатьох талановитих студентів з усього світу.

Велика база даних і аналізу даних ... [-]

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
3500 Old Main Hill
Business 515

Logan, Юта, UT, 84322 US