Jon M. Huntsman School of Business, Utah State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Джон М. Мисливець школи бізнесу, Університет штату Юта Мета Jon Huntsman М. школи бізнесу повинна бути кар'єра прискорювач для наших студентів і двигуном зростання для наших громад, держава, нація і світ. Наша освіта зосереджена навколо наших чотирьох стовпах:

З семи бакалаврату та магістратури градусів шостій, Huntsman студенти мають безліч освітніх варіантів в межах області бізнесу для вивчення. Глобальне бачення студентів Huntsman розширюється за рахунок зарубіжної навчальної програми, яка посилає студентів в 20 країн світу, щорічно. Huntsman Школа також бачить його студентів стажиста в більш ніж 15 країнах щорічно. Чи є ви студентом, хто хотів би дізнатися, як почати свій власний бізнес або виконавчої влади, які хотіли б розширити свої глобальні зв'язки при отриманні вашої диплом, є місце для вас в Jon M. Huntsman школи бізнесу.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Річні програми MBA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Магістр управління інформаційними системами

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 - 16 місяця September 2018 США Logan

Програма MMIS в Huntsman School бізнесу Jon M. Huntsman School - інноваційна, проектова програма, призначена для вирішення завдань бізнесу через використання технології. Вона надає STEM-позначення (29-місячний варіант роботи після закінчення навчання) в управлінні базами даних та аналітикою, постійно залучаючи багатьох талановитих студентів зі всього світу. [+]

Чому MMIS?

Програма MMIS в Huntsman School бізнесу Jon M. Huntsman School - інноваційна, проектова програма, призначена для вирішення завдань бізнесу через використання технології. Вона надає STEM-позначення (29-місячний варіант роботи після закінчення навчання) в управлінні базами даних та аналітикою, постійно залучаючи багатьох талановитих студентів зі всього світу.

Широка аналізація бази даних та даних... [-]