Humboldt International University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет Гумбольдта прагне служити протягом усього життя через дистанційна освіта, Готуючи їх до спільного глобальних знань. Є п'ять основних принципів, якими ми керуємося:

 1. Професійна компетентність, цінності та етичні норми, які дозволяють випускникам освоїти цілий ряд дисциплінарних знань і умінь, щоб допомогти їм застосувати свої знання в реальних умовах і розвивати протягом усього життя, щоб поліпшити свої професії.
 2. Критичне мислення і рішення проблем методи, щоб допомогти випускникам придбати здатність виявити і оцінити проблеми, розвинути навички критичного мислення, рекомендувати рішення для реалізації змін, а потім оцінити результати.
 3. навчання команди, яка фокусується на розвитку здатності студентів вести команду за рахунок поєднання індивідуальних і групових навичок діяльності, спрямованих на розвиток інтелектуального і технічного навчання, а також забезпечення перевірки та вивчення нових ідей.
 4. Брати участь в процесі навчання, спрямованого на забезпечення поваги до людської різноманітності і поводиться толерантно по відношенню до колег і тих, кому вони служать таким чином, що можуть передавати свої ідеї в середовищі інтелектуальної відкритості.
 5. Використання інформації в найрізноманітніших дослідницьких можливостей шляхом збору, аналізу достовірності та точності інформації, зібраної, незалежно від джерела, в той час як використання цієї інформації для вирішення питань, або вжити заходів.

Дистанційна освіта Довкілля

The Дистанційна освіта Довкілля складається з Модуль навчання з питань освіти, Система управління Пізанська (Синхронні і асинхронні платформи) і адміністративна система, Студенти мають доступ до систем 365 днів на рік, 24 години на добу. Щоб отримати доступ до студентів та викладачів кампусу дистанційного навчання вимагають комп'ютери з доступом в Інтернет. Студенти кожен отримує своє власне ім'я користувача та пароль для доступу до платформи. Середа дистанційної освіти встановлюється для максимальної взаємодії між студентами і викладачами.

Мінімальні вимоги для отримання доступу до Інтернет курси

програмне забезпечення

 • Комп'ютер з будь-оперативної системи, такі як Mac OSX, Windows XP або більш пізньої версії, Linux або Android
 • Інтернет-браузер: Safari, Internet Explorer 8x або більш пізньої версії, Microsoft краю, Mozilla Firefox або Google Chrome (будь-який інший браузер може працювати, але деякі ресурси не можуть працювати належним чином)
 • доступ в Інтернет, підключення до високошвидкісного настійно рекомендується
 • Програма, обробки текстів, такі як Microsoft Word або запис з Apache OpenOffice
 • Adobe Acrobat Reader, щоб відкривати і зберігати PDF-файли або будь-які інші аналогічні перегляду PDF
 • програмне забезпечення для виявлення Вірус, який повинен бути встановлений і постійно оновлюватися

апаратні засоби

 • настільний ПК, планшетний ПК або ноутбук
 • Процесор Dual Core або більш швидкий
 • Оперативна пам'ять (RAM) 4 Гб або більше
 • Підключення до Інтернету Wi-Fi або провідний (доступ в Інтернет)
 • Веб-камера (1,3 Мп або більше)
 • Принтер (за бажанням)

Розташування

США Інтернет

Address
4000 W Flagler ST
33134 США Інтернет, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія