Howard University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа бізнесу Howard University є моделлю для вищої освіти з моменту її заснування у 1970 році.

З динамічними навчальними відділеннями, новаторськими центрами передового досвіду, шановним факультетом, нагородними програмами та понад 8000 випускників у всьому світі, Школа бізнесу Howard University продовжує входити в число кращих ділових програм в країні.

Студенти та факультети обирають Школа бізнесу Howard University оскільки надає глибоке навчання в класі, досвід у реальному світі, експертні спікери з різного досвіду роботи, доступ до світових лідерів галузі та зобов'язання щодо досліджень та публікацій.

Кафедри

Бухгалтерський облік

Департамент бухгалтерського обліку в Howard University закінчив більше афроамериканських сертифікованих державних бухгалтерів, ніж будь-який інший коледж чи університет.

Фінанси, страхування та міжнародний бізнес

Департамент фінансів, страхування та міжнародного бізнесу, найбільший департамент в Школі бізнесу, пропонує курси в трьох спеціальностях (фінанси, міжнародний бізнес та страхування).

Інформаційні системи

Кафедра інформаційних систем та управління ланцюжком постачань підтримує основні навчальні програми в галузі ділового адміністрування та пропонує програми двоступінчатого навчання на бакалавратах та випускниках (Computer Information Systems and Supply Chain Management).

Менеджмент

Менеджмент спеціалістів буде занурений у навчальний план, орієнтований на розвиток лідерства, прийняття рішень, управління людськими ресурсами та навички підприємництва.

Маркетинг

Департамент маркетингу пропонує навчальний план, призначений для підготовки своїх студентів до початкових посад у маркетингу та його аспірантів для посад середнього і верхнього рівня в управлінні маркетинговою функцією в організації.

Академічні центри

  • Центр підвищення кваліфікації
  • Центр бухгалтерської освіти
  • Центр досконалості в управлінні ланцюгами постачання
  • Центр фінансових послуг
  • Центр глобальних бізнес-досліджень
  • Центр страхової освіти
  • Центр освіти для кібербезопасності

Кращий у класі

Двадцять другий рік поспіль "Принстонський огляд" оцінює Школа бізнесу №1 Howard University в можливості для студентів меншин

Розташування

Вашингтон

Address
2600 6th St NW
20059 Вашингтон, Округ Колумбія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited