Howard University

School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Школа бізнесу Howard University є моделлю для вищої освіти з моменту її заснування у 1970 році.

З динамічними навчальними відділеннями, новаторськими центрами передового досвіду, шановним факультетом, нагородними програмами та понад 8000 випускників у всьому світі, Школа бізнесу Howard University продовжує входити в число кращих ділових програм в країні.

Студенти та факультети обирають Школа бізнесу Howard University оскільки надає глибоке навчання в класі, досвід у реальному світі, експертні спікери з різного досвіду роботи, доступ до світових лідерів галузі та зобов'язання щодо досліджень та публікацій.

Кафедри

Бухгалтерський облік

Департамент бухгалтерського обліку в Howard University закінчив більше афроамериканських сертифікованих державних бухгалтерів, ніж будь-який інший коледж чи університет.

Фінанси, страхування та міжнародний бізнес

Департамент фінансів, страхування та міжнародного бізнесу, найбільший департамент в Школі бізнесу, пропонує курси в трьох спеціальностях (фінанси, міжнародний бізнес та страхування).

Інформаційні системи

Кафедра інформаційних систем та управління ланцюжком постачань підтримує основні навчальні програми в галузі ділового адміністрування та пропонує програми двоступінчатого навчання на бакалавратах та випускниках (Computer Information Systems and Supply Chain Management).

Менеджмент

Менеджмент спеціалістів буде занурений у навчальний план, орієнтований на розвиток лідерства, прийняття рішень, управління людськими ресурсами та навички підприємництва.

Маркетинг

Департамент маркетингу пропонує навчальний план, призначений для підготовки своїх студентів до початкових посад у маркетингу та його аспірантів для посад середнього і верхнього рівня в управлінні маркетинговою функцією в організації.

Академічні центри

  • Центр підвищення кваліфікації
  • Центр бухгалтерської освіти
  • Центр досконалості в управлінні ланцюгами постачання
  • Центр фінансових послуг
  • Центр глобальних бізнес-досліджень
  • Центр страхової освіти
  • Центр освіти для кібербезопасності

Кращий у класі

Двадцять другий рік поспіль "Принстонський огляд" оцінює Школа бізнесу №1 Howard University в можливості для студентів меншин

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Online EMBA » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Магістр фінансів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік July 2019 США Washington

Магістр наук у галузі фінансів [MSF] Ступінь програми буде оснастити студентів знаннями та навичками, необхідними для успіху в бізнесі та розвитку в кар'єрі в галузі фінансів. [+]

Магістр наук у галузі фінансів [MSF] Ступінь програми буде оснастити студентів знаннями та навичками, необхідними для успіху в бізнесі та розвитку в кар'єрі в галузі фінансів. У цій інтенсивній аспірантурі студенти навчаються аналізувати та вирішувати складні фінансові та інвестиційні проблеми та практичні питання у сферах корпоративних фінансів, фінансового ринку та інститутів, інвестицій та управління портфелем, фінансової інженерії та фінансової стратегії.... [-]


Майстер бухгалтерського обліку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2019 США Washington

Майстер бухгалтерського обліку Howard University МАКК - це спеціалізована програма підвищення кваліфікації фахівців, спрямована на підготовку випускників до успішної кар'єри в галузі корпоративного обліку, державного бухгалтерського обліку, некомерційного бухгалтерського обліку, аудиту та консультування та консалтингу. [+]

Майстер бухгалтерського обліку Howard University МАКК - спеціалізована програма підвищення кваліфікації бізнес-програми, спрямована на підготовку випускників до успішної кар'єри в галузі корпоративного обліку, державного бухгалтерського обліку, некомерційного обліку, аудиту та консультування та консалтингу.

Навчальна програма значно готує студентів до обстеження сертифікованого державного бухгалтерського обліку (CPA) через інтенсивні та складні курсові роботи протягом 30-годинної програми. Держави вимагають 150 годин, як правило, п'ятого року бухгалтерської освіти, щоб пройти іспит. Наша програма забезпечує необхідні додаткові курсові роботи, дозволяючи студентам одночасно заробити престижний ступінь МАКС.... [-]