Holy Family University School of Business Administration

Введення

Прочитайте офіційний опис

Світ бізнесу є захоплюючим і постійно розвивається. Школа ділового адміністрування готує вас до майбутнього - незалежно від того, починатимете ви свою ділову кар’єру, змінюватимете напрямки кар’єри, відкриватимете бізнес або будете розглядати аспірантуру. Ви навчитесь сприймати технології, розглядати бізнес через все більш глобальний об'єктив і ставитись до колег з повагою та співчуттям. Ви отримаєте практичний діловий досвід завдяки стажуванню роботодавців у вашій галузі навчання.

Наші курси пропонуються різними способами, щоб запропонувати максимальну гнучкість у виконанні ваших вимог до ступеня: "Очний", "Змішаний" та "Повністю"

Ми готуємо наших випускників бізнесу до успішної кар’єри. Порівняно з іншими коледжами у Філадельфії, наші випускники бізнесу мають одні з найкращих результатів:

Для зайнятих дорослих учнів, які або хочуть закінчити ступінь або розпочати ту, яку вони відкладали роками, ми також пропонуємо бізнес-програми, призначені для тих, хто працює на повну робочу посаду, керує сім’єю або змінює кар’єру.

Завдяки щедрій кредитній політиці переказів, включаючи кредит на життєвий досвід, ви можете виявити, що зможете набагато швидше закінчити свій бізнес за допомогою програм швидкого ступеня університету Святої Сім’ї. Заняття пропонуються ввечері та проводяться у гнучкому форматі, включаючи очну, змішану та онлайн-програму

Розташування

Філадельфія

Address
Frankford Avenue,9801
19114 Філадельфія, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія