Holy Family University School of Arts & Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Святої Сім'ї - це повністю акредитований католицький, приватний університет, що навчається разом із освітою, який пропонує програми для студентів, аспірантів та швидких ступенів. Головний кампус університету знаходиться в північно-східній Філадельфії, додатковому місці в Ньютауні, штат Пенсільванія. Університет Святого Сімейства, заснований у 1954 році сестрами Святого Сімейства з Назарету як приватна, неприбуткова спільнота, натхненна вірою, спонукає випускників до цілеспрямованого, цілеспрямованого життя завдяки видатним академічним програмам, гнучким варіантам доставки, різноманітні можливості для експериментального навчання, підтримуючого розвитку кар’єри та глибоких особистих зв’язків.

Незважаючи на зростання кількості студентів, географічну експансію з Філадельфії в сусідні округи, надання можливостей проживання та прийняття альтернативних стратегій надання педагогічної допомоги, мета університету залишається по суті незмінною - запропонувати високоякісний, доступний, персоніфікований, та ціннісно-орієнтована освіта за твердою традицією католицької вищої освіти. Крім того, Університет Святої Сім'ї - це динамічна установа, яка реагує сьогодні, щоб задовольнити потреби завтра, завжди маючи на увазі практичні професійні результати, важливі для його студентів.

Виходячи з наших багатих традицій надання гуманітарної освіти, яка забезпечує збалансованість мистецтв та наук для створення цілеспрямованих громадян світу, ми пропонуємо захоплюючий спектр ступенів та варіантів навчання. Насправді Університет Святої Сім'ї пропонує 13 програм бакалавра мистецтв, один ступінь бакалавра наук та чотири міждисциплінарні ступені. Ми проводимо заняття в нашому кампусі в Філадельфії та на місці Ньютауна в сусідньому окрузі Бакс, залежно від вашої спеціальності. В обох випадках наш факультет підтримуватиме вас у досягненні ваших мрій.

Розташування

Філадельфія

Address
Frankford Avenue,9801
19114 Філадельфія, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія