Hesston College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Почніть з якістю

Успіх починається з міцного фундаменту. За більш ніж 100 років, Хесстон коледж готує студентів для успішного життя і кар'єри.

Хесстон Коледж два роки приватний, житловий гуманітарний коледж в Hesston, штат Канзас. Тут ви знайдете допомогу і підтримку, як ви відчуваєте життя і є можливості, які приносять користь вашого майбутнього. Хесстон був названий номер два 2-річний коледж в Сполучених Штатах для успіху студента Вашингтоном щомісячний журнал у 2010 році. Таке високе визнання показує, що наші студенти представлені строгих академічних проблем і надано сприяння у вирішенні цих завдань.

Hesson коледж є філією менонітів церкви США, значення яких корениться в християнських принципів.

Вам буде надана можливість розвивати у всіх сферах вашого життя - інтелектуальних, соціальних і релігійних. Ми вітаємо всі фони, тому що, коли ви починаєте в Hesston, ви приєднатися до спільноти, що цінує кожної людини.

Почніть з успіху

У Хесстон, успіх починається з підтримки. Хесстон студентам вивчити ідеї і можливості за підтримки та заохочення викладачів та інше готові відповісти на питання, обговорити курсову або просто поговорити про життя. Вивчення в новому культурному контексті займає робота. Ми пропонуємо англійської як другої мови класів та інших міжнародних студентських послуг, щоб допомогти вам адаптуватися до життя в суспільстві Хесстон коледжу. При малих розмірах класу і співвідношення студент-викладач в-11 до одного, факультет знаю, що ви і озброїти вас знаннями та навички, необхідні для досягнення ваших цілей.

Академічні програми призначені для задоволення різноманітних варіантів. Хесстон надає диплом про закінчення коледжу, так що якщо у вас є конкретні інтереси кар'єри, ваш дворічний мірою може безпосередньо привести до зайнятості або можуть стати основою для подальшого вивчення. Більшість випускників Хесстон завершити свою освіту в чотири роки коледж чи університет. Наша навчальна програма ліберальних мистецтв пропонує широкий вибір освітньої підготовки, і ми будемо працювати з вами, щоб зробити передачу ваші кредити просто.

Почніть з спільнотою

Хесстон коледж швидко стає домом далеко від дому, щоб 450 студентів, які венчурних сюди з близько 27 американських штатах і 14 країнах. Тому що наші студенти приїжджають з усього світу, ви зустрінете унікальні досліди і погляди. Ви будете мати можливість навчатися за межами класної кімнати, хоча кампусу діяльності та організацій, волонтерської роботи та участі в наших хорів, музичних груп і спортивних команд.

Тут співтовариство починає в гуртожитках. Більше 75 відсотків населення живе студент на кампусі. Ми просуваємо спілкування, живе і працює разом через кампус діяльності, MOD життя і духовного розвитку. Гуртожитки організовані таким чином, що два студенти ділити кімнату, що також є частиною мод. Моди агрегати п'яти або восьми кімнат, які на чолі з студентом другого курсу називається резидента помічник чи RA. Ваше РА готовий відповісти на ваші запитання, як ви перехід до нової культури.

Розташування

Канзас-Сіті

Address
Hesston College
Box 3000 Hesston

67062 Канзас-Сіті, Міссурі, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: