Harrisburg University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Harrisburg University науки і техніки: тут відкривається відкриття

Інновації змушують світ обійтись, а Harrisburg University науково-технічний університет повертає колесо. Тут уява та наука зливаються, щоб інкубувати ідеї та формулювати життєві прориви.

Викладачі та студенти HU використовують свої пристрасті, щоб здійснити мандрівки на відкриття. Їх рецепт успіху поєднує в собі суворі дослідження, академічну мудрість та реальне ноу-хау. Разом вони розробляють вражаючі технології, затребувані комерційні продукти, ефективні процеси та цінні інтелектуальні властивості.

people, girls, women

Чому слід вчитися в Harrisburg University ?

Інноваційний дизайн

Багато найшвидше зростаючих професій в галузі економіки - це технологічний сектор і з поважних причин: бізнес, громадські організації та люди залежать від технології більше, ніж будь-коли. Harrisburg University науки і технологій готує вас зробити свій слід у цій постійно розвивається галузі за допомогою магістерських програм, які навчають вас:

 • Найновіші теорії та концепції у вашій галузі
 • Практичні стратегії застосування цих концепцій
 • Спільні робочі можливості
 • Передові навички кількісного аналізу
 • Прийняття рішень на управлінському рівні

________________________________________

Акцент на досвіді

Основна частина місії Harrisburg University полягає в тому, щоб підключити наші освітні програми до конкретних потреб професійного світу. Ось чому ми зосереджуємось на наданні програм з випробуванням на ступінь, які допоможуть вам синтезувати поняття, які ви дізнаєтесь у навчальній програмі, і примусити їх працювати.

Наші викладачі мають вищу ступінь та досвід кар'єри в галузях, які вони викладають, тож ви отримаєте користь від їх досвідчених ідей, навіть якщо формуєте свою власну.

________________________________________

Зміст курсу, затвердженого роботодавцем

Крім того, ми знаємо, що наші програми ступеня навчають навичкам та можливостям, яких хочуть великі роботодавці в цій галузі. Це тому, що ми попросили їх внести. Наша консультативна рада з роботодавців включає такі компанії, як IBM та LinkedIn.

Їх коментар допомагає нам відточити фокус наших курсів, щоб забезпечити вас випускниками, оснащеними відповідно до потреб сучасних технологічних робочих місць.

________________________________________

Виняткова доступність

Окрім передового змісту курсу та розширеного зв’язку зі світом праці, Harrisburg University проходить додаткову милю, щоб переконатися, що наші студенти роблять доступні інвестиції. Наші висококонкурентні ціни на навчання вигідно порівнюються з багатьма іншими приватними коледжами.

138934_pexels-photo-3182765.jpeg

Прориви

народжені в Harrisburg University , де дослідження ініціюють інновації та сприяють просуванню в наших студентів, викладачів, громадськості та світу.

У нас є натхненні історії, щоб розповісти:

 • Удосконалення людства за допомогою науки та техніки. Ми створюємо новаторський тест для виявлення деменції на ранніх стадіях. Деякі студенти працюють з престижним Національним інститутом здоров'я, щоб розкрити джерела залежності від відеоігор.
 • Збільшення виробництва продуктів харчування та покращення навколишнього середовища. Запуск одного професора HU, який використовує технологію зондування води для збільшення врожаю врожаю, залучив венчурний капітал 2,3 мільйона доларів. Наша цифрова інформаційна панель даних про якість води дає екологічним управителям свіжі відомості про інформацію, яка визначає їхні рішення.
 • Подолання расових, гендерних та соціально-економічних бар'єрів у навчанні. Унікальна мобільна гра, створена студентами HU та їх професорами, викладає астрономію навіть тоді, коли вона досліджує відмінності, які студенти приносять до навчання через мобільні пристрої.

Це лише кілька захоплюючих проривів, що відбуваються щодня в Harrisburg University .

2019-2020 академічний рейтинг

 • Університет STEM №1 у США (журнал корпоративного Livewire)
 • №1 Міжнародний університет року (журнал «Академічні статистики США»)
 • №1 Найкраще для командного навчання в галузі управління проектами (OnlineMasters.com)
 • №2 Кращі коледжі США для студентів з Індії (огляд вищої освіти)
 • №8 найкращих майстрів з управління проектами (OnlineMasters.com)
 • № 8 Найдоступніших онлайн-магістрів з наукових даних (DataScienceDegreePrograms.net)
 • № 10 Найпопулярніших програм для управління проектами в усьому світі (PMI: Інститут управління проектами)
 • №21 Найбільш інноваційний регіональний університет на півночі (Новини та світовий звіт США)
 • # 25 Найкращі програми наукових ступенів даних

Історія Harrisburg University

Harrisburg University науки і технологій - приватний, некомерційний, повністю акредитований навчальний заклад, який пропонує програми бакалавратів та випускників в областях STEM. Harrisburg University відкрив свої двері 25 серпня 2001 року, зробивши його наймолодшим університетом Пенсильванії. Гаррісбург прийняв свій перший клас із 113 учнів, і сьогодні в ньому проживає понад 6000 учнів з більш ніж 100 країн.

Розташування

Харрісбург

Address
326 Market St
17101 Харрісбург, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія