Harrisburg University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про HU

У Harrisburg University стільки прекрасного. Важко вибрати, яка найкраща причина відвідувати тут коледж. Нижче наведено кілька речей, за якими наші студенти говорять, що найбільше цінують Harrisburg University :

 1. Ми відомі нашими видатними науковими та технологічними програмами, що ведуть до кар'єри.
 2. Ми пропонуємо одне з найнижчих навчальних закладів для приватної університетської освіти в Пенсильванії і назад, завдяки великим стипендіям та іншій фінансовій допомозі.
 3. Студенти, які відвідують 110 країн світу, наш студентський корпус є одним з найбільш етнічно різноманітних серед приватних коледжів. Тож незалежно від того, ким ви є, ви будете почувати себе як вдома.
 4. Кожен великий спеціаліст вимагає стажування, тому ви гарантовано отримаєте досвід у реальному світі, який цінується роботодавцями.
 5. Наш кампус розташований в самому центрі міста Харрісбург, процвітаючої столиці Пенсільванії, де є широкі можливості для стажування, роботи та розваг.
 6. Ми пропонуємо програми, які підключають наших студентів до ділового співтовариства для наставництва та побудови мережі - величезний кар’єрний актив.
 7. 1 місце в країні серед приватних коледжів для надання стипендій.
 8. Корпоративний LiveWire названий університетом року STEM.
 9. Нове житло в квартирному стилі через дорогу від ваших занять.
 10. Факультет інтегрує свій корпоративний та галузевий досвід завдяки практичним проектам.
 11. Почніть проводити заняття з вашого основного курсу протягом першого курсу.

Коротка історія Harrisburg University

12 грудня 2001 р. Harrisburg University науки і технологій був включений до Співдружності Пенсільванії, що зробило його першим незалежним, некомерційним, некомерційним університетом, заснованим у Пенсильванії за понад 100 років. Harrisburg University був створений для вирішення потреби столичного регіону в розширених можливостях освіти в галузі кар'єри в галузі науки, техніки, інженерії та математики (STEM), і це є головним кроком для залучення, навчання та утримання різноманітної робочої сили, яка базується на знаннях Пенсильванії 21 століття. .

Потреба в новому університеті

У 1981 році Гаррісбург був промисловим містом, виробничий сектор якого занепав, і його зарахували як друге місто, що найбільше страждає в країні. Висококваліфіковані робочі місця з високою заробітною платою більше не створювалися, як колись, і в районі бракувало освіченої робочої сили, здатної процвітати в зростаючій економіці на основі знань у регіоні. Крім того, незважаючи на 20 інших коледжів, що знаходяться в безпосередній близькості, регіон зазнав технічного відтоку мозку.

Лідери громад визнали, що потрібен новий напрям для регіону. Використовуючи силу Харрісбурга як столицю держави, ці лідери вирішили створити більш стабільну базу зайнятості та відновити її економіку, створивши власний вищий навчальний заклад, присвячений вирішенню технологічних та наукових вимог робочої сили 21 століття. Ця група керівників бізнесу, уряду та академічних наук оцінювала конкретні потреби цієї нової економіки - від освіти та промисловості до податків та транспорту. Стало очевидним важливість зв’язку освіти з економічним розвитком.

Групі було зрозуміло, що для зростання робочих місць необхідні вища освіта та нові набори навичок, оскільки вік нових технологій та нових матеріалів приносить більш досконалі продукти та процеси в промисловість, бізнес-офіси та роздрібне середовище. Виробництво вже не було низькокваліфікованим, повторюваним процесом, але передбачало високий рівень технічних знань у поєднанні з сильними навичками прийняття рішень та побудовою команд. Нашийники більше не були синіми або білими, і працівникам доведеться впроваджувати все життя, щоб продовжувати формувати нові навички та процвітати на робочому місці.

Занадто мало доступних технологічно освічених працівників економічне зростання регіону занадто сильно залежало від секторів з низькооплачуваними робочими місцями та меншою довгостроковою перспективою. Нам загрожувало стати тим, що один бізнес-лідер назвав «економікою складів».

Освіта повинна акцентувати увагу на науці та техніці, починаючи з середніх аудиторій до коледжів та університетських лекційних залів. Але в регіоні з двома мільйонами людей, з яких Гаррісбург було найбільшим містом, а також столицею штату, не було чотирирічних установ, які зосереджувались б головним чином на науці та техніці. В регіоні було присутнє сильне коледж та декілька високо оцінених закладів гуманітарних мистецтв, але жоден не зосередився на основних предметах, які потребують зростаючої та мінливої економіки: STEM - наука, технології, інженерія та математика. Більше того, університети в регіоні виявили мало зацікавленості пропонувати програми, зосереджені виключно на предметах STEM, що не залишало іншого варіанту, крім створення абсолютно нового університету з нуля.122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

StockSnap / Pixabay

Зв'язування вищої освіти із стратегічним економічним розвитком

Введіть Harrisburg University науки та технологій, приватний міський навчальний заклад, який надає компетенції, які заохочують успішну навичку кар'єри STEM всіма студентами. Harrisburg University відкрив свої двері 25 серпня, вітаючи свій перший клас із 113 студентів. Університет являє собою економічний розвиток на основі STEM, і він став основою для торгівельних палат по всій країні для досягнення своїх дивідендів талантів.

Harrisburg University місія Harrisburg University - пов'язати освіту з потребами бізнесу в регіоні. Задовго до того, як ми прийняли єдину заявку, вище керівництво зустрівся з понад 100 головними виконавчими директорами компаній по всій Співдружності, щоб визначити їхні потреби в робочій силі. На основі відповідей університет розробив свою навчальну програму. Члени регіональної галузі також є учасниками розробки навчальної програми університету та беруть участь в якості консультативного складу корпоративного факультету та програми. Крім того, багаторазове стажування є обов'язковим.

Розташування університетського містечка знаходиться поблизу багатьох підприємств, де студенти ВНЗ проводять стажування. Цей взаємний взаємозв'язок дозволяє студентам набути реального досвіду роботи в секторі бізнес-технологій, а компанії здобути попередньо кваліфікованих працівників, яких вони можуть навчати та навчати для конкретних потреб своєї галузі. Порівнюючи традиційні ступінь бакалавра з науковим та технологічним розвитком робочої сили, HU допомагає стимулювати зростання економіки, заснованої на знаннях у центральній Пенсільванії, позиціонувати робочу силу регіону для успішної участі в економіці, заснованій на знаннях 21 століття.

Університет отримує зовнішню підтримку корпоративного сектору, приватних осіб, а також штату та федерального уряду. Компанії Fortune 500 та інші провідні компанії, такі як компанія Hershey, Select Medical Corporation, PPL, Gannett Fleming, Cleveland Brothers Equipment Company, Tyco Electronics та Penn National Insurance, все підтримують університет.

Модель досвіду університетського досвіду у поєднанні з підготовкою та розвитком кар'єри призвела до партнерських відносин, узгоджених з місією та баченням університету. Завдяки прозорливій Опікунській раді та досвідченій команді управління, Harrisburg University має гарні можливості для зростання, процвітання та відповіді на заклик Співдружності щодо створення робочої сили на базі STEM.

Акредитація

 • Harrisburg University науки і технологій акредитований Комісією середніх держав з питань вищої освіти, 3624 Market Street, Філадельфія, Пенсільванія, 19104. Середня державна комісія з питань вищої освіти є інститутом, що акредитує інститут, визнаним міністром освіти США та Радою з питань вищої освіти. Акредитація освіти.
 • Пропозиції програми дозволені Міністерством освіти Пенсильванії, Бюро післядипломної та дорослої освіти, 333 Market Street, Harrisburg, PA 17126.
 • Комісія з вищої освіти Меріленда надала дозвіл на роботу в Південному Мерілендському центрі вищої освіти для магістра наук у навчальних технологіях та магістра наук з програм інженерії та управління інформаційними системами.
 • Міністерство освіти США, 7-е число, затверджено для участі у федеральних програмах допомоги студентам HEA
 • Затверджено Міністерством освіти штату Пенсильванія для ветеранів та членів утриманців, щоб отримати пільги на освіту через Адміністрацію ветерана (VA).
 • Затверджено Адміністрацією ветеранів для участі у програмі "Жовта стрічка".
 • Дозволено відповідно до федерального закону Міністерством внутрішньої безпеки - США з питань імміграції та митного забезпечення (DHS-USICE) як прийнятна установа для інформаційної системи для відвідувачів та обміну відвідувачами (SEVIS) для прийому студентів-немігрантів.
 • Артикуляційна угода з іншим вищим навчальним закладом дозволяє студентам, які навчаються за певними програмами доцентів, переводити кредити на конкретні програми в університеті. Університет має артикуляційну угоду з такими установами: Гаррісбургський районний коледж; Громадський коледж округу Балтимор; Lehigh Carbon Community College; Хуссійська школа мистецтв. Додаткові угоди про артикуляцію здійснюються з різними вищими навчальними закладами.
 • Договір консорціуму з іншим вищим навчальним закладом дозволяє студенту залишатися зарахованим до університету, одночасно беручи кредити в відвідувальному закладі. Університет має консорціумну угоду на певні курси нанобіотехнології з Державним університетом Пенсільванії - University Park Campus, і, університет має консорціумну угоду на певні курси інформатики з університетом Сен-Франциска.
 • Магістр наук з управління проектами отримав свою акредитацію у Всесвітньому центрі акредитації Інституту управління проектами. Програма MS MS з управління проектами - одна з лише 110 програм у всьому світі для досягнення цієї акредитації. Глобальний центр акредитації навчальних програм з управління проектами (GAC) - це незалежний академічний орган з акредитації, що має політику, процедури та стандарти для проектів, програм, управління портфелем та пов'язаних з ними програм на рівні бакалавра, аспірантури та доктора.

Розташування

Харрісбург

Address
326 Market St
17101 Харрісбург, Пенсильванія, США