Прочитайте офіційний опис

Про HU

У Harrisburg University стільки прекрасного. Важко вибрати, яка найкраща причина відвідувати тут коледж. Нижче наведено кілька речей, за якими наші студенти говорять, що найбільше цінують Harrisburg University :

 1. Ми відомі нашими видатними науковими та технологічними програмами, що ведуть до кар'єри.
 2. Ми пропонуємо одне з найнижчих навчальних закладів для приватної університетської освіти в Пенсильванії і назад, завдяки великим стипендіям та іншій фінансовій допомозі.
 3. Студенти, які відвідують 110 країн світу, наш студентський корпус є одним з найбільш етнічно різноманітних серед приватних коледжів. Тож незалежно від того, ким ви є, ви будете почувати себе як вдома.
 4. Кожен великий спеціаліст вимагає стажування, тому ви гарантовано отримаєте досвід у реальному світі, який цінується роботодавцями.
 5. Наш кампус розташований в самому центрі міста Харрісбург, процвітаючої столиці Пенсільванії, де є широкі можливості для стажування, роботи та розваг.
 6. Ми пропонуємо програми, які підключають наших студентів до ділового співтовариства для наставництва та побудови мережі - величезний кар’єрний актив.
 7. 1 місце в країні серед приватних коледжів для надання стипендій.
 8. Корпоративний LiveWire названий університетом року STEM.
 9. Нове житло в квартирному стилі через дорогу від ваших занять.
 10. Факультет інтегрує свій корпоративний та галузевий досвід завдяки практичним проектам.
 11. Почніть проводити заняття з вашого основного курсу протягом першого курсу.

Коротка історія Harrisburg University

12 грудня 2001 р. Harrisburg University науки і технологій був включений до Співдружності Пенсільванії, що зробило його першим незалежним, некомерційним, некомерційним університетом, заснованим у Пенсильванії за понад 100 років. Harrisburg University був створений для вирішення потреби столичного регіону в розширених можливостях освіти в галузі кар'єри в галузі науки, техніки, інженерії та математики (STEM), і це є головним кроком для залучення, навчання та утримання різноманітної робочої сили, яка базується на знаннях Пенсильванії 21 століття. .

Потреба в новому університеті

У 1981 році Гаррісбург був промисловим містом, виробничий сектор якого занепав, і його зарахували як друге місто, що найбільше страждає в країні. Висококваліфіковані робочі місця з високою заробітною платою більше не створювалися, як колись, і в районі бракувало освіченої робочої сили, здатної процвітати в зростаючій економіці на основі знань у регіоні. Крім того, незважаючи на 20 інших коледжів, що знаходяться в безпосередній близькості, регіон зазнав технічного відтоку мозку.

Лідери громад визнали, що потрібен новий напрям для регіону. Використовуючи силу Харрісбурга як столицю держави, ці лідери вирішили створити більш стабільну базу зайнятості та відновити її економіку, створивши власний вищий навчальний заклад, присвячений вирішенню технологічних та наукових вимог робочої сили 21 століття. Ця група керівників бізнесу, уряду та академічних наук оцінювала конкретні потреби цієї нової економіки - від освіти та промисловості до податків та транспорту. Стало очевидним важливість зв’язку освіти з економічним розвитком.

Групі було зрозуміло, що для зростання робочих місць необхідні вища освіта та нові набори навичок, оскільки вік нових технологій та нових матеріалів приносить більш досконалі продукти та процеси в промисловість, бізнес-офіси та роздрібне середовище. Виробництво вже не було низькокваліфікованим, повторюваним процесом, але передбачало високий рівень технічних знань у поєднанні з сильними навичками прийняття рішень та побудовою команд. Нашийники більше не були синіми або білими, і працівникам доведеться впроваджувати все життя, щоб продовжувати формувати нові навички та процвітати на робочому місці.

Занадто мало доступних технологічно освічених працівників економічне зростання регіону занадто сильно залежало від секторів з низькооплачуваними робочими місцями та меншою довгостроковою перспективою. Нам загрожувало стати тим, що один бізнес-лідер назвав «економікою складів».

Освіта повинна акцентувати увагу на науці та техніці, починаючи з середніх аудиторій до коледжів та університетських лекційних залів. Але в регіоні з двома мільйонами людей, з яких Гаррісбург було найбільшим містом, а також столицею штату, не було чотирирічних установ, які зосереджувались б головним чином на науці та техніці. В регіоні було присутнє сильне коледж та декілька високо оцінених закладів гуманітарних мистецтв, але жоден не зосередився на основних предметах, які потребують зростаючої та мінливої економіки: STEM - наука, технології, інженерія та математика. Більше того, університети в регіоні виявили мало зацікавленості пропонувати програми, зосереджені виключно на предметах STEM, що не залишало іншого варіанту, крім створення абсолютно нового університету з нуля.122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

StockSnap / Pixabay

Зв'язування вищої освіти із стратегічним економічним розвитком

Введіть Harrisburg University науки та технологій, приватний міський навчальний заклад, який надає компетенції, які заохочують успішну навичку кар'єри STEM всіма студентами. Harrisburg University відкрив свої двері 25 серпня, вітаючи свій перший клас із 113 студентів. Університет являє собою економічний розвиток на основі STEM, і він став основою для торгівельних палат по всій країні для досягнення своїх дивідендів талантів.

Harrisburg University місія Harrisburg University - пов'язати освіту з потребами бізнесу в регіоні. Задовго до того, як ми прийняли єдину заявку, вище керівництво зустрівся з понад 100 головними виконавчими директорами компаній по всій Співдружності, щоб визначити їхні потреби в робочій силі. На основі відповідей університет розробив свою навчальну програму. Члени регіональної галузі також є учасниками розробки навчальної програми університету та беруть участь в якості консультативного складу корпоративного факультету та програми. Крім того, багаторазове стажування є обов'язковим.

Розташування університетського містечка знаходиться поблизу багатьох підприємств, де студенти ВНЗ проводять стажування. Цей взаємний взаємозв'язок дозволяє студентам набути реального досвіду роботи в секторі бізнес-технологій, а компанії здобути попередньо кваліфікованих працівників, яких вони можуть навчати та навчати для конкретних потреб своєї галузі. Порівнюючи традиційні ступінь бакалавра з науковим та технологічним розвитком робочої сили, HU допомагає стимулювати зростання економіки, заснованої на знаннях у центральній Пенсільванії, позиціонувати робочу силу регіону для успішної участі в економіці, заснованій на знаннях 21 століття.

Університет отримує зовнішню підтримку корпоративного сектору, приватних осіб, а також штату та федерального уряду. Компанії Fortune 500 та інші провідні компанії, такі як компанія Hershey, Select Medical Corporation, PPL, Gannett Fleming, Cleveland Brothers Equipment Company, Tyco Electronics та Penn National Insurance, все підтримують університет.

Модель досвіду університетського досвіду у поєднанні з підготовкою та розвитком кар'єри призвела до партнерських відносин, узгоджених з місією та баченням університету. Завдяки прозорливій Опікунській раді та досвідченій команді управління, Harrisburg University має гарні можливості для зростання, процвітання та відповіді на заклик Співдружності щодо створення робочої сили на базі STEM.

Акредитація

 • Harrisburg University науки і технологій акредитований Комісією середніх держав з питань вищої освіти, 3624 Market Street, Філадельфія, Пенсільванія, 19104. Середня державна комісія з питань вищої освіти є інститутом, що акредитує інститут, визнаним міністром освіти США та Радою з питань вищої освіти. Акредитація освіти.
 • Пропозиції програми дозволені Міністерством освіти Пенсильванії, Бюро післядипломної та дорослої освіти, 333 Market Street, Harrisburg, PA 17126.
 • Комісія з вищої освіти Меріленда надала дозвіл на роботу в Південному Мерілендському центрі вищої освіти для магістра наук у навчальних технологіях та магістра наук з програм інженерії та управління інформаційними системами.
 • Міністерство освіти США, 7-е число, затверджено для участі у федеральних програмах допомоги студентам HEA
 • Затверджено Міністерством освіти штату Пенсильванія для ветеранів та членів утриманців, щоб отримати пільги на освіту через Адміністрацію ветерана (VA).
 • Затверджено Адміністрацією ветеранів для участі у програмі "Жовта стрічка".
 • Дозволено відповідно до федерального закону Міністерством внутрішньої безпеки - США з питань імміграції та митного забезпечення (DHS-USICE) як прийнятна установа для інформаційної системи для відвідувачів та обміну відвідувачами (SEVIS) для прийому студентів-немігрантів.
 • Артикуляційна угода з іншим вищим навчальним закладом дозволяє студентам, які навчаються за певними програмами доцентів, переводити кредити на конкретні програми в університеті. Університет має артикуляційну угоду з такими установами: Гаррісбургський районний коледж; Громадський коледж округу Балтимор; Lehigh Carbon Community College; Хуссійська школа мистецтв. Додаткові угоди про артикуляцію здійснюються з різними вищими навчальними закладами.
 • Договір консорціуму з іншим вищим навчальним закладом дозволяє студенту залишатися зарахованим до університету, одночасно беручи кредити в відвідувальному закладі. Університет має консорціумну угоду на певні курси нанобіотехнології з Державним університетом Пенсільванії - University Park Campus, і, університет має консорціумну угоду на певні курси інформатики з університетом Сен-Франциска.
 • Магістр наук з управління проектами отримав свою акредитацію у Всесвітньому центрі акредитації Інституту управління проектами. Програма MS MS з управління проектами - одна з лише 110 програм у всьому світі для досягнення цієї акредитації. Глобальний центр акредитації навчальних програм з управління проектами (GAC) - це незалежний академічний орган з акредитації, що має політику, процедури та стандарти для проектів, програм, управління портфелем та пов'язаних з ними програм на рівні бакалавра, аспірантури та доктора.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Harrisburg University

Магістр наук Harrisburg University (MS) за програмою ступеня аналітики призначений для студентів з сильним досвідом математики, інформатики, техніки та економіки, які хоч ... [+]

Вступ

Попит на кваліфікованих науковців та менеджерів даних, що мають можливість використовувати великі дані для збільшення вартості для своїх організацій, швидко зростає, і ніколи не було кращого або захоплюючого часу отримати ступінь в цій галузі високого зростання.

Магістр наук Harrisburg University (MS) за програмою ступеня аналітики призначений для студентів з сильним досвідом математики, інформатики, техніки та економіки, які хочуть вивчити конкретні методи та інструменти, що займаються аналітикою та діловими навичками застосовувати ці знання ефективно та стратегічно. Незалежно від того, що ви хочете розвиватися у своєму поточному становищі або відійти в новий напрямок, MS Harrisburg в Analytics надасть вам практичні навички та досвід у реальному світі, необхідний для кар'єри в нагоді великих даних.... [-]

США Харрісбург
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Harrisburg University

Програма з технічного навчання в Harrisburg University Гаррісбурга - це 36-годинний майстер, який пропонується на заняттях у форматі виконавчих вихідних у нашому філадель ... [+]

Вступ«З R

Заробіть ступінь магістра, яка дає вам змогу заповнити критичну потребу в сучасному діловому світі. Techpreneurship надає вам необхідні знання та навички для стимулювання інновацій персоналу та управління ним від початкових ідей до життєздатних продуктів, готових до запуску на ринок. Сьогодні це нестача навичок, і великі та малі компанії хочуть залучити кваліфікованих лідерів. Ви можете використовувати цю можливість, щоб розпочати успішну кар'єру в галузі управління технологіями. Ви навіть матимете шанс поборотися за стартові долари, які надає університет, і отримаєте доступ до мережі практикуючих наставників, які поділяться своїм досвідом та нададуть рекомендації.... [-]

США Харрісбург
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Harrisburg University

Harrisburg University пропонує 36-кредитний годинник магістра наук з біотехнології з концентрацією в галузі біовиробництва, медичної біотехнології та бізнесу та управлінн ... [+]

Вступ

На сьогодні галузь науки про життя в Пенсильванії налічує понад 2300 підприємств, в яких працюють близько 80 000 осіб, загальний вплив на зайнятість - 459 720 (5,8 національних мультиплікаторів). Все це зростання призвело до значного економічного впливу, близького до 1 мільярда доларів, і створило значні можливості робочої сили для біотехнологій для тих працівників, які здобули ступінь магістра. BIO, національна група пропаганди біотехнологічних галузей, повідомляє, що концентрація зайнятості в галузі біологічних наук Пенсильванії на 9 відсотків перевищує середню в країні, і держава вважає, що має спеціалізовану базу зайнятості у двох з п’яти основних підгалузей - лікарських засобів та фармацевтичних препаратів та досліджень, тестування та медичні лабораторії.... [-]

США Харрісбург
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Harrisburg University

36-семестрова програма випускників програми дизайну взаємодії, орієнтованої на людину, має намір просувати міркування, орієнтовані на людину, які є частиною 21-го столітт ... [+]

Вступ

"Одне з найбільших і найбільш швидко зростаючих галузей кар'єри в сьогоднішньому секторі технологій". - Журнал Fortune

Це чудова річ, коли одне з найшвидше зростаючих технологій, пов'язаних з кар’єрою, доступне для вас - навіть якщо ви не здобули ступінь, пов'язаних з технікою. Насправді наявність ліберальних мистецтв, гуманітарних наук або соціального та поведінкового наукового походження насправді робить вас більш придатними для сфери Дизайну взаємодії, орієнтованої на людину (HCID), ніж технології!... [-]

США Харрісбург
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Harrisburg University

36-семестровий ступінь магістра наук з комп’ютерних інформаційних наук забезпечує студентам міцні основи наукових та практичних інструментів та методологій для обчислень, ... [+]

Вступ

36-семестровий ступінь магістра наук з комп’ютерних інформаційних наук забезпечує студентам міцні основи наукових та практичних інструментів та методологій для обчислень, її застосувань та нових тенденцій у різних субдоменах для дослідження кордонів науки та техніки. знання в галузі. Завершивши ядро, студенти здобудуть оволодіння підходами, включаючи архітектуру обчислювальних систем, методи математичної структури даних та моделювання моделювання складних систем; розробка програмного забезпечення для кластерних обчислень та спільної роботи та ефективні методи організації, дослідження, візуалізації, обробки та аналізу дуже великих наборів даних.... [-]

США Харрісбург
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Harrisburg University

Цей 36-семестровий годинний ступінь магістра наук, орієнтований на блокчейн, на базі технологій нового покоління, зосереджений на наступному поколінні технологій, які мож ... [+]

Вступ

Технології нового покоління, орієнтовані на блокчейн, ступінь магістра

Цей 36-семестровий годинний ступінь магістра наук, орієнтований на блокчейн, на базі технологій нового покоління, зосереджений на наступному поколінні технологій, які можуть спричинити великі перебої в житті та роботі. Блокчейн-технологія є основою цієї програми в даний час, оскільки вона визнана у всьому світі як серйозна руйнівна сила в історії грошей, а також технологій ведення бухгалтерського обліку. За короткий період з'явилися сотні і тисячі блокчейнів для вирішення різноманітних проблем на фінансовій, діловій, соціальній і навіть політичній аренах. Програма пропонує концентрації в Blockchain та Quantum Information Science.... [-]

США Харрісбург
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Harrisburg University

Програма «Технології навчання та медіа-системи» (LTMS) вивчає стик навчання та технологій та надає нашим студентам практичний досвід, який показує, як технологія змінює н ... [+]

Вступ

Програма «Технології навчання та медіа-системи» (LTMS) вивчає стик навчання та технологій та надає нашим студентам практичний досвід, який показує, як технологія змінює навчання. Студенти вивчають мистецтво та науку навчального дизайну та розвивають практичні навички аналізу результативності, створення нових рішень та управління технологією навчання. Наші студенти зайняті в галузі та в галузі освіти, і наша програма прагне розвивати нові знання в обох напрямках. Ви можете вивчити безліч аспектів програми з цього центрального місця.... [-]

США Харрісбург
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Harrisburg University

Програма магістра наук з управління проектами в Harrisburg University науки і технологій пропонує традиційні та спритні програми управління проектами, які відповідають мі ... [+]

Вступ

Програма магістра наук з управління проектами в Harrisburg University науки і технологій пропонує традиційні та спритні програми управління проектами, які відповідають місцевим та глобальним потребам, використовуючи методи навчання в Інтернеті та віч-на-віч. На підтримку цієї місії програма ступеня пропонує інноваційні можливості навчання та досвіду, які вимагають від студентів розуміння, застосування, аналізу, синтезу та оцінки проектів, команд та лідерів у корпоративних середовищах.... [-]

США Харрісбург
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Harrisburg University

36-семестрова програма випускників з інженерії та управління інформаційними системами (ІСЕМ) Harrisburg University покликана навчати лідерів, які можуть планувати, розроб ... [+]

Вступ

36-семестрова програма випускників з інженерії та управління інформаційними системами (ІСЕМ) Harrisburg University покликана навчати лідерів, які можуть планувати, розробляти інженер і реінжиніринг, а також керувати системами, необхідними для підтримки сучасних цифрових підприємств. HU аспірантура ISEM розрізала наступні три активні сфери роботи:

Інформаційні системи - найновіші технології та підходи (наприклад, веб-компоненти, мобільні обчислення та бездротовий зв’язок, бізнес-розвідка та нові технології);Системна інженерія - системне мислення та акцент на системах замість окремих компонентів; архітектури підприємств, що складаються з людей, процесів і технологій; і,Менеджмент - бізнес-стратегії, підприємництво, інтеграція планування, безпека, управління, глобальні підприємства та спритні підприємства.... [-]
США Харрісбург
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Address
326 Market St
17101 Харрісбург, Пенсильванія, США