Harding University

Введення

Прочитайте офіційний опис

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Ми є спільнотою, яка прагне підтримати та кинути виклик нашим студентам реалізувати весь свій потенціал. Наша місія - забезпечити якісну освіту, яка призведе до розуміння та філософії життя, що відповідає християнським ідеалам.

Історія

Хардінг розпочав свою діяльність як старший коледж у 1924 році, коли два молодших коледжі, Арканзаський християнський коледж та Харперський коледж, об'єднали свої об'єкти та активи, прийняли нову назву Коледж Хардінга і розташовані в кампусі Арканзас Крістіана в Моррілтоні, Арк. була заснована в 1915 році в Харпері, штат Кан., а Арканзас Крістіан був зафрахтований в 1919 році.

Після завершення дослідження, розпочатого в травні 1978 року, піклувальна рада схвалила рекомендовану дослідженням зміну Хардінга на університетський статус, а 27 серпня 1979 року назва закладу офіційно стала Harding University .

Коледж був названий на згадку про Джеймса А. Гардінга, співзасновника та першого президента Біблійної школи Нешвілла (нині університету Девіда Ліпскомба) у Нешвілі, штат Теннессі. Проповідник, вчитель та християнський педагог Джеймс А. Гардінг надихнув своїх співробітників і пов’язує ентузіазм з християнською освітою, яка залишається важливою традицією в Harding University .

Злиттям JN Armstrong, який прослужив п'ять років президентом Харпера, став президентом Коледжу Хардінга, а AS Croom, президентом Арканзасу Крістіаном протягом двох років, став віце-президентом з питань бізнесу. У 1934 році Гардінг був перенесений на теперішнє місце в місті Сірсі, штат Арк., В кампус колишнього жіночого закладу, Коледж Геллоуей.

Один з перших випускників Гардінга, Джордж Бенсон, повернувся з місійної роботи в Китаї в 1936 р. І став президентом його альма-матер. Енергійний викладач швидко скерував коледж із глибокої заборгованості та розпочав шлях до фінансової стабільності, національного визнання та академічної акредитації. Коли доктор Бенсон пішов у відставку в 1965 році, його 29 років невтомної служби були більш ніж очевидними в багатомільйонному кампусі, регіональній акредитації, сильному факультеті та постійно зростаючій кількості студентів. Доктор Бенсон помер у грудні 1991 року і похований у місті Сірсі.

Доктор Кліфтон Л. Ганус-молодший, випускник 1943 р., Обіймав посаду президента з 1965 по 1987 рр. Колишній голова кафедри історії та віце-президент коледжу, доктор Ганус підтримував прагнення свого попередника до досконалості, керуючи планом вдосконалення університетського містечка та розширення. За час його управління кількість відвідувачів зросла з 1472 восени 1965 року до 2767 восени 1986 року. Було побудовано сім основних навчальних корпусів, чотири великі зали та кілька квартир для одружених студентів. Додаток до Наукового корпусу в розмірі 1 мільйон доларів було завершено в 1984 році. Також було відремонтовано та / або збільшено шість навчальних корпусів. Програма медсестер, програма соціальної роботи, програма підготовки місій, Школа біблійних досліджень (з програмами в Сірсі та Нассау, Багами) та програма Harding University у Флоренції (Італія) були розроблені під час його управління. У Мемфісі, штат Теннессі, Вища школа релігії зазнала значного зростання, отримала акредитацію Південної асоціації та додала до своєї програми ступінь доктора міністерства. Після виходу на пенсію доктор Ганус став першим канцлером Гардінга, і на його честь піклувальна рада назвала фізкультурний комплекс Кліфтон Л. Ганус-молодший атлетичний центр.

Доктор Девід Б. Беркс став четвертим президентом Хардінга в травні 1987 року. Випускник 1965 року, він є членом факультету з 1967 року, а раніше працював деканом Школи бізнесу. Будучи професором бізнесу та директором програми американських студій, доктор Беркс отримав нагороду "Заслужений вчитель" у 1974 та 1986 рр., Який вийшов у відставку, техасець та консультант, він написав "Християнську альтернативу для моделювання бізнесу та стратегічного управління". Він запровадив курс християнської ділової етики - вимоги для всіх спеціальностей бізнесу. Він має докторську ступінь адміністрації вищої освіти в Університеті штату Флорида. Під його керівництвом Університет пережив рекордний ріст прийому та надання та, що більш важливо, продовжує робити значний наголос на християнському служінстві.

Доктор Беркс звільнився з посади президента в травні 2013 року. Після виходу на пенсію він став канцлером Хардінга, а доктор Ганус - першим почесним канцлером. Доктор Беркс досі має офіс у кампусі та бере активну участь у спільноті Хардінга. Прослуживши 73 роки в штаті Harding University , почесний канцлер Кліфтон Лойд Ганус-молодший помер 9 вересня 2019 року у віці 97 років.

Доктор Брюс Д. Макларті офіційно став п’ятим президентом Хардінга 1 червня 2013 р. До того, як був призначений президентом, доктор Макларті був віце-президентом університету з духовного життя протягом восьми років. До роботи в Хардінгу він був міністром кафедри в коледжі Церкви Христа в Сірсі в 1991-2005 роках. До приїзду до Сірсі він проповідував у Куквіллі, штат Теннессі; Мемфіс, штат Теннессі; Маркс, міс .; та Вілліфорд, Арк. Він та його дружина Енн також проводили час у Меру, Кенія, як місіонери.

Доктор Макларті закінчив у 1978 році бакалавр Біблії в тодішньому коледжі Хардінга. У 1982 році він отримав ступінь магістра. з теологічної школи Гардінга. Він отримав ступінь Д. від Духовної семінарії Ешленда (Огайо) у 2010 році. Доктор Макларті отримав нагороду Видатного випускника від Біблійного коледжу та служіння в Гардінгу в 1999 році. Він писав статті для християнського журналу 21 століття, журналу Upreach, журналу Image, The Gospel Advocate, і журнал "Церква і сім'я" Гардінга. Окрім написання статей, він також написав книгу "Подорож віри: Прогулянка з Ісусом через Євангеліє від Івана", яка вийшла у 1997 році.

Під час свого інавгураційного звернення 20 вересня 2013 р. Доктор Макларті вигадав фразу «Спільнота місій» як визначення того, що Гардінг був, є і має на меті стати. Він сподівається і надалі об’єднувати студентський колектив, викладачів та персонал як спільноту, оскільки всі працюють, щоб щодня служити Богові та один одному.

Розташування

Searcy

Address
East Market Avenue,915
72149 Searcy, Арканзас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія