Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited
студенти коледжу

Про Університеті Хофстра

Hofstra університет може допомогти вам потрапити туди, куди ви хочете йти, з невеликими класами, виділеним факультетом і красивим, порушених кампусом, а також всі можливостями Нью-Йорк в межах легкої досяжності.

Знайти своє майбутнє, вибираючи з близько 140 програм бакалаврату і близько 150 аспірантських програм, в гуманітарних і природничих науках, бізнес, зв'язок, освіта, охорона здоров'я і соціальні служби, інженерно-технічна і дослідження Прикладних наук та відмінників, а також школи права і школа медицини. Співвідношення студента-факультет 14 до 1 і пріоритет по навчанню досконалості гарантує, що ви будете частиною створення власного успіху.

У Хофстра, ви будете мати всі ресурси, необхідні - відмінні бібліотечних ресурсів за допомогою великих інтернет та друкованих збірників, впроваджених класів, навчального і лабораторного обладнання, а також великого дротового і бездротового доступу в Інтернеті, в тому числі тільки підключення до Інтернету серед приватних коледжів на Лонг-Айленді.

Різноманітне поєднання культурних, соціальних, спортивних та розважальних заходів, забезпечує повний досвід коледжу. Hofstra пропонує студентам можливість жити і вчитися на нашій прекрасній, 240 акрів в університетському містечку на Лонг-Айленді і мати легкий доступ до академічної, культурної та кар'єри в столичному районі Нью-Йорка.

Hofstra в цифрах

Campus інформація

 • Заснована в 1935 році
 • Розташований в Hempstead, Лонг-Айленд, в 25 милях на схід від Нью-Йорка
 • Голова: Стюарт Рабинович, JD
 • Провост: Гейл М. Сіммонс, доктор філософії
 • Приватне, всі релігії, спільне навчання
 • 116 будівель на 244 акрах
 • 25 академічних і 28 всього акредитацій
 • Член Phi Beta Kappa
 • 100% програма доступності для людей з обмеженими можливостями
 • Університет Хофстра має більш ніж 134,000 випускників

коледж возз'єднання

Студентське життя

 • 35 гуртожитків житло близько 3500 студентів, 18 їдалень, 6 театрів, а також понад 200 студентських клубів з яких налічується близько 27 місцевих / національних братств і жіночих клубів
 • Hofstra має яскравий містечко з сотнями соціальних, наукових і культурних заходів на рік
 • Музей Університету Хофстра національно акредитований Американський альянс музеїв. Музей з колекцією близько 5000 творів мистецтва з різних культур світу, пропонує 4-6 оригінальних виставок на рік, а також здійснює нагляд за великою колекцією скульптур на відкритому повітрі за участю близько 70 творів мистецтва.
 • Бібліотеки Хофстра містять більше 1 млн томів і забезпечити 24/7 онлайновий доступ до більш ніж 100000 повнотекстових журналів та 175000 електронних книг.
 • 17 університетський спорт
 • 8 для чоловіків: бейсбол, баскетбол, крос-кантрі, гольф, лакросс, футбол, теніс і боротьба
 • 9 для жінок: баскетбол, крос-кантрі, хокей на траві, гольф, лакросс, футбол, софтбол, теніс і волейбол
 • Всі види спорту змагаються в Відділі NCAA I рівня в колоніальному Athletic Association

Нью Йорк

Заява про місію та цілі

Hofstra університет є приватним закладом, чиє основне завдання полягає в забезпеченні якісної освіти для своїх студентів в середовищі, яка заохочує, плекає і підтримує навчання на основі вільного і відкритого обміну ідеями, для поліпшення людства. Університет Хофстра повністю прихильний академічної свободу і передач, просування і збереження знань для свого власного наукового співтовариства і суспільства в цілому. Hofstra університет пропонує програми бакалаврату та магістратури, що викладаються в науково-активної і професійно займається факультет. Академічне досконалість веде весь Університет зобов'язується.

 • вищу освіту Університету Хофстра забезпечує міцну основу в галузі гуманітарних та природничих науках, спрямовані на заохочення допитливості. Це утворення широкого розвиває аналітичне та критичне мислення студентів, зміцнює свої комунікативні навички (усні і письмові), сприяє міжкультурної компетенції і забезпечує інформаційну грамотність і технологічні навички, які готують студентів, щоб стати на протязі всього життя.
 • Університет Хофстра присвячений допрофесійної, професійні, майстри та докторські програми, які підтримують широкий спектр кар'єрних устремлінь.
 • Університет Хофстра присвячений рекрутинг і утримання висококваліфікованого і різноманітне наукове співтовариства студентів, викладачів, співробітників та адміністраторів поважних вкладів і гідності кожного з її членів.
 • факультет Hofstra університету прагне до досконалості в навчанні, наукових досліджень і обслуговування. Університет підкреслює і підтримує створення і синтез знань, а також його поширення. Ми вважаємо, що кращу освіту для студентів інформуються один на наукових заняттях своїх вчителів.
 • Hofstra Університет прагне надати інформаційні та технічні ресурси, необхідні для навчання і розвитку знань.
 • Університет Хофстра прагне розвивати соціальну і етичну відповідальність студентів, естетичну чутливість, творчість і емоційний і фізичний добробут.
 • Hofstra Університет пропонує освітні, співпраці навчальних і культурних програм і заходів, які сприяють усвідомленню місцевих, національних та глобальних проблем, заохочення студентів бути активними громадянами і учасників своїх місцевих, національних та глобальних спільнот.
 • Університет Хофстра визнає свою важливу роль в нашому місцевому співтоваристві і в участі в більш широкому національному та міжнародному діалозі. Ми пропонуємо програми і шукати можливості, які взаємно приносять користь суспільству Hofstra і тих, хто за межами нашого кампусу.
Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

HOFSTRA UNIVERSITY

Цілями даної програми є розвиток висококваліфікованих фахівців, здатних адаптуватися з легкістю динамічної області обчислювальної техніки, а також для підготовки студенті ... [+]

Цілями даної програми є розвиток висококваліфікованих фахівців, здатних адаптуватися з легкістю динамічної області обчислювальної техніки, а також для підготовки студентів, зацікавлених в проведенні докторантуру в області комп'ютерних наук або в суміжних областях. Програма забезпечує міцну основу і широту в області комп'ютерних наук, і студенти можуть вибрати область спеціалізації. Факультативні курси пропонуються в передових областях, такі як інтелектуальний аналіз даних і машинне навчання; мережі і мережева безпека; розподілений, паралельні і мобільні обчислення; комп'ютерна графіка та комп'ютерний зір; штучний інтелект; і біоінформатика. Крім того, курс управління програмного забезпечення пропонується для зацікавлених студентів, що бажають продовжити лідерські позиції. Програма завершується з досвідом дипломному, який може бути у вигляді самостійного проекту або магістерської дисертації.... [-]

США Hempstead
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

You Are Welcome Here

Hofstra University Campus Tour