HAC Leadership & Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Знайомтесь з нами

Лідерство ВАК

127231_2.png

Крім того, HAC діє з лобістським настроєм у Сполучених Штатах Америки, сприяючи та зміцнюючи розвиток латиноамериканського співтовариства на міжнародній арені. Ось чому, перш за все, міжнародна мережева мережа на найвищому рівні.

HAC був удостоєний кількох нагород у галузі міжнародних відносин та розвитку латиноамериканського лобі у США, таким чином ми отримали в Римі "Міжнародну премію для Римської бізнес-школи", в Іспанії - "Національну премію Еміліо Кастелара" та "Спеціальний приз для Фонду Мадридського тижня жінок".

«Ми мотивовані необхідністю ставити виклики світовим лідерам. Це досягається, віддаючи їх новим викликам, які постає суспільство, і що ставлять нові покоління на перевірку. Глобальне бачення світу, в якому ми живемо, зробить нас сильнішими і дасть нам зрозуміти, куди ми йдемо ». Рей Казорла, генеральний директор - HAC Leadership

Стратегія ВАК

"Стратегія ВАК" - це дорожня карта, покликана розвивати напрямки дій, що мислиться як орієнтація та організаційна діяльність. Стратегічна рамка, розроблена в результаті природного та майбутнього розвитку молодої бізнес-школи, яка хоче покращити та консолідувати своє існування.128614_rsz_icons8-team-m0oste_mjsi-unsplash.jpg

Чотири оси ВАК

  • Працездатність
  • Освітня майстерність
  • Привабливість талантів
  • Інтерналізація

Тренінг з людських цінностей

Гуманістична освіта збагачується з особистої та інтелектуальної точки зору, підживлює критичне мислення та пропонує необхідну дистанцію для формування власної думки та розуміння складності сучасного світу.

За допомогою цього гуманістичного тренінгу ми допомагаємо студентам відкривати нові можливості та сприяти їх творчості , що дає їм можливість перейняти інноваційну та підприємницьку роль у глобалізованому світі, щоб вони також стали осями змін.

Інтерналізація

В своїй місії HAC визначається як бізнес-школа міжнародного покликання. Інтернаціоналізація - один із інструментів для досягнення своїх цілей якості у навчанні, дослідженні та передачі знань.

Наша стратегія інтернаціоналізації проходить через три основні напрямки дії: (мобільність, співпраця та співробітництво та набуття талантів).

Мобільність повинна дати можливість нашим студентам, викладачам та працівникам адміністрації працювати в престижних університетах головним чином за допомогою програм обміну.

Співпраця з іншими установами повинна дозволяти студентам та викладачам зустрічатися та підвищувати новий викладацький досвід та відкривати нові галузі досліджень з престижними університетами. Співпраця з країнами, що розвиваються, сприяє створенню університету, який більше підтримує і відданий соціальній реальності.

Набір талантів має на меті відібрати найкращих студентів, особливо в наших навчальних програмах виконавців, та залучити найкращих викладачів.

Для просування цих цілей ми надаємо особливого значення стратегічним альянсам з іншими структурами через консорціуми та мережі.128611_rsz_bruce-mars-xj8qrwvuoes-unsplash.jpg

Філософія HAC

Лідерство ВАК

Лідерство ВАК

Таким чином, з нашої школи ми створюємо та розвиваємо продуктивні дії, в академічному аспекті та з формування на основі цінностей. Ми завжди говоримо і пишаємося тим, що найбільший скарб - це люди, ті люди, які є частиною ВАК і весь проект. Цілеспрямовані люди, метою яких є не тільки передача знань, а залишити спадщину для людини .

«Благополуччя населення означає набагато більше, ніж життя вище або нижче межі бідності. І прогрес набагато більше, ніж гроші, які отримують країни ».

Завдяки нашим програмам MBA, керівникам, науково-дослідним програмам соціальних інновацій та розширенню можливостей молоді, ми намагаємось заохочувати працевлаштування, інновації, творчість та підприємництво , малюючи та виконуючи плани для дія, що відповідає потребам суспільства та ринків.

Людям вдається вийти з бідності освітою, навичками та працевлаштуванням. Йдеться про усунення історичних прогалин у гендерній, етнічній приналежності, расі та доступі до правосуддя. Коротше кажучи, жити з гідністю та доступом до можливостей.

127228_4.jpg

Мета до 2020 року - істотно зменшити частку молодих людей, які не працюють і не навчаються чи не проходять навчання. Для цього ми повинні залучати Фонди, уряди та організації, які надають можливості людям з низькими ресурсами та роблять ставку на таланти.

Метою до 2030 року є досягнення повної зайнятості для всіх чоловіків і жінок, включаючи молодих людей та людей з обмеженими можливостями, а також однакової оплати праці однакової вартості.

І ми твердо віримо, що можна, з одного боку, створити альянси між школами та бізнесом; а з іншого - підготовка фахівців, здатних бути агентами змін і створювати багатство для себе .

Але для цього також необхідно, щоб кожна людина взяла на себе керівництво у власній спільноті і щоб організації та установи сприяли розширенню можливостей громад. У цьому сенсі ми вважаємо, що слід починати від особистого, до загального.

Починаючи від особистого керівництва, до колективу: розширення можливостей молоді, жінок та груп, що ризикують відчуженням, через економічно-освітні та інвалідність. Таким чином, місія латиноамериканського коледжу полягає в тому, щоб провести інструктаж та навчити всіх рівнів створювати лідерів, які є вісячими змінами у їхніх суспільствах.

Ми твердо віримо, що великих речей можна досягти, коли ви зробите ставку на свободу всіх націй та навчальну та ціннісну підготовку . У цьому полягає місія цієї школи і наш невеликий внесок у світ.

Коли латиноамериканський коледж розпочав свою подорож, вони сказали нам, що "змінити світ" - це справи впливових лідерів. Тепер, через деякий час, ми знаємо, що якщо всі ми робимо невеликі дії, ми можемо внести своє зерно піску для цього. Варто того, запевняю вас!

127227_6.jpg

Розташування

Нью-Йорк

Address
228 East 45th Street
New York, 10017

Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Мадрид

Address
Avenida Córdoba 15, 4º Planta
Madrid

Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Севілья

Address
Calle Leonardo Da Vinci 20
Sevilla

Севілья, Андалусія, Іспанія

Мурсія

Address
Calle Frutos Baeza 3, 2ºC
Murcia

Мурсія, Область Мурсія, Іспанія

Малага

Address
Cortina del Muelle, 23
Málaga

Малага, Андалусія, Іспанія

Буенос-Айрес

Address
Galvan Street 3256
Autonomous City of Buenos Aires
Argentina

Буенос-Айрес, Буенос-Айрес, Аргентина

Вашингтон

Address
McDonough School of Business,
Georgetown University,
Washington DC

Вашингтон, Округ Колумбія, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: