Прочитайте офіційний опис

УНІВЕРСИТЕТ снапшотов

Головний кампус

Ласкаво просимо в Університет Гранд-Каньйон (ГПА), прем'єр-приватного християнського університету Арізони. Протягом більш ніж 65 років, наш студентський містечко Фенікс був воротами до успіху для незліченних вчених і лідерів галузі. Наша прихильність до нашого християнського світогляду здійснюється в люблячої чином, щоб забезпечити більшу єдність через університет, і наші основоположні документи допомагають сформулювати ці переконання і хто ми як спільнота. З акрів мальовничих угідь і видатним навчальним закладам, ми пропонуємо наступне покоління студентів і працюючих фахівців, щоб насолодитися повний досвід університету.

університет Зростання

ГПА швидко зростає з планами подальшого розширення. З 2009 року ми інвестували мільйони в університет, щоб поліпшити якість наукових пропозицій і студентів досвіду. Ця інфраструктура включає в себе нові класи, лабораторії, бібліотеки, центри підтримки студентів, гуртожитки і розважальні комплекси. Осінь 2016 роки ми вітали рекордна кількість студентів в нашому кампус Фенікса, і ми плануємо розширити наш студент населення і кампус об'єкти в майбутньому.

Наш університет також продовжує пристосувати наші зростаючі через Інтернет і вечірні студентські спільноти. У нас є десятки тисяч онлайн студентів, які відвідують заняття з усієї земної кулі. У свою чергу, ми постійно вдосконалюємо наші цифрові платформи, щоб доставити видатний досвід кампусу ГПА до віртуальному середовищі. Ми також будуємо додаткові місця кампусу, щоб допомогти повний робочий день і вечірні студенти відвідують заняття ближче до дому.

«Новий» вливають по всьому зростаючому кампусі GCU в. Осінь 2016 роки ми закінчили будівництво на 173447 квадратних футів, впроваджені інженерний корпус, призначений для розміщення нашого зростаючого числа студентів, що навчаються в STEM спеціальностях. Ми також відкрили три нові на кампусі житлових будинків для старшокласників. В рамках нашої ініціативи, щоб додати 10 нових спортивних споруд на території кампусу в найближчі два роки, ми представили бренд новий, 6000-місцевий стадіон ГПА восени 2016 року, додому до наших NCAA Division I футбольних команд.

ГПА також розширила за межами кампусу, щоб включати в себе нові властивості. ГПА Готель розташований недалеко від університетського містечка і пропонує доступні ціни на проживання та відремонтовані номери - ідеальне місце для сімей, щоб залишитися при відвідуванні своїх студентів. Canyon 49 Grill, розташований в готелі, пропонує ідеальний місцевий притон, зі смачною їжею, сімейної атмосферою і великою кількістю Лопа духу і гостинності. Досліджуйте готель ГПА, відвідавши gcuhotel.com; натисніть Харчування, щоб переглянути меню Canyon 49 Гриль в. Гранд-Каньйон Beverage Company, також розташований в готелі і на території кампуса, пропонує вишукані напої, включаючи каву, чай і спеціальні напої.

Студент Досвід на ГПА

На ГПА, ви знайдете все, що потрібно, щоб насолодитися повний досвід коледжу, від NCAA Division I атлетику номера в стилі залів резиденції, популярних ресторанів, веселі заходи і клуби і організації. Традиційний, он-лайн і вечірні студенти однаково важливими членами нашої спільноти і отримати повний доступ до ресурсів кампусу і подій ГПА в.

Місія та Бачення ГПА в

Зір

ГПА є провідним християнським університетом, навчання студентів до свинцю і служити.

Місія

Гранд-Каньйон університет готує учнів, щоб стати глобальними громадянами, критичні мислителі, ефективні комунікатори і відповідальних лідерів, надаючи академічно складною, заснованої на цінностях навчальної програми з контексту нашого християнського спадщини.Крістіан Worldview: Випускники ГПА матиме можливість висловити аспекти християнського світогляду, які впливають на людську цінність і гідність, етичні прийняття рішень, наукові дисципліни і покликання.

«Бо один Бог, і є один посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус.» (1 Тимофія 2: 5)

Глобальні громадяни: Глобальні громадяни вчаться зі співчуттям, уникати етноцентризм і прийняти той факт, що люди різні. Вони цінують різні точки зору з історії, релігії, системи цінностей і багато інших аспектів життя. Глобальне громадянство означає, що розуміння інших, ми вчимося розуміти себе.

«Той же Господь є Господом усіх і багато благословляє всіх, хто звертається до нього.» (Римлян 10: 12b)

Ефективні Комунікатори: Ефективні комунікатори досягти успіху в знання мови, зрозуміти, як письмові Впливу слова інших інтелектуально і емоційно, і виклик використовувати нові місця і способи спілкування.

«Нехай слова уст моїх і думки серця мого перед лицем Твоїм, Господи.» (Псалом 19:14)

Відповідальні лідери: Відповідальні керівники засновані на реальності світу, приймати наслідок вибору і прагнуть безкорисливо допомогти іншим задовольнити свій потенціал через керівництво службовця.

«Замість того, щоб той, хто хоче стати великим серед вас повинен бути вашим слугою.» (Мф 20:26)

Критичні Мислителі: Критичні мислителі роботи освоїти ясність і логіку мислення. Вони задають питання і прагнути до знань, щоб уникнути сліпого прийняття ідей, пошук рішень, а не зупинятися на проблемах.

«Робіть все можливе, щоб поставити себе перед Богом, як один схвалюється, робочий, який не повинен бути соромно, і хто правильно слово правди.» (2 Тимофія 2:15)

Http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

Https://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Grand Canyon University

Майстер мистецтв університету Гранд-Каньйон англійською мовою з акцентом на програму підготовки до вищої освіти готує студентів викладати курси бакалаврату в дворічних чи ... [+]

Великий каньйонний університет Магістр англійської з акцентом на освіту Ступінь програми готує студентів, щоб навчати курси бакалавра в дворічних чи чотирирічних вищих навчальних закладах для університетських містечок та онлайнових процедур.

Ця програма, запропонована коледжем гуманітарних та соціальних наук, є відмінною можливістю для тих, хто має пристрасть до письма та літератури та прагне поділити свою пристрасть учням через навчання. Студенти отримають додаткову підготовку в галузі англійської мови, щоб змінити ступінь бакалаврату. Основні компетенції цієї програми включають педагогіку на рівні університету, викладання письма та літератури, практику професійного письма та теорії письма та риторики. За допомогою фундації ліберального мистецтва ця програма досліджує науково обґрунтовану педагогічну практику, таку як розробка стратегічного та спільного навчального плану, різноманітні теорії навчання для дорослих та використання технологій в середовищі дистанційного навчання. Програма спрямована на розвиток студентів для лідерів освіти, які вміють реалізовувати ці практики для впливу на результат студентів.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Перетворення ефективності вашого служіння молоді, дітей, сімей та парафій з магістрами в Міністерстві молоді та сім'ї. ... [+]

Перетворення ефективності вашого служіння молоді, дітей, сімей та парафій з магістрами в Міністерстві молоді та сім'ї. Велика каньйонська богословська семінарія надає цю програму міністерства освіти для молоді міністрам, помічникам пастирів, міністрам сім'ї або пара-церковним діячам, які мають пристрасть до учнівства на кожному етапі людського розвитку.

Крок у нашу дух заповнені спільноти і навчитися будувати потужне і трансформаційне служіння, яке змінює життя. Поговоріть з особливими потребами молодих людей та сімей, які мають служіння, зосереджені на євангелії Ісуса Христа.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр мистецтв у міському міністерстві призначений для християнського лідера з серцем для служби за стінами церкви. Унікальна програма Великої каньйонської богословсько ... [+]

Магістр мистецтв у міському міністерстві призначений для християнського лідера з серцем для служби за стінами церкви. Унікальна програма Великої каньйонської богословської семінарії готує пастирів, міністрів та неприбуткових лідерів, щоб принести Христоподібну послугу швидко розвивається міському середовищу.

Навчіться контекстуализувати християнське послання на 21 століття без шкоди для цілісності євангелії. Ця програма є оптимальним досвідом для тих, хто прагне проводити інформаційно-пропагандистську роботу та служіння міським церковним колегам або започаткувати некомерційне служіння у міському середовищі.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Навчіться створювати і реалізовувати навчальні програми в класі, школа, район і державному рівні з магістра мистецтв в області навчальних програм та ступеня експлуатації. ... [+]

Просунута програма для професійної освіти

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Отримайте ваш магістра мистецтв в навчальних та інструктаж

Навчіться створювати і реалізовувати навчальні програми в класі, школа, район і державному рівні з магістра мистецтв в області навчальних програм та ступеня експлуатації. Ліцензовані K-12 педагогів можуть отримати навички, щоб стати навчальне керівників шляхом поєднання курсових, наукових досліджень і польових дослідів в класі. Пропоновані Коледж Гранд-Каньйон університету освіти, ця програма підкреслює вчений-практик підхід до розробки навчальних програм, навчання та оцінки.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр мистецтв Університету Великого каньйону в галузі комунікації з акцентом на програму навчання забезпечує студентів, які мають пристрасть до спілкування з можливіст ... [+]

Великий каньйонний університет Майстер мистецтв у спілкуванні з акцентом в освіті Ступінь програми надає студентам, які мають пристрасть до спілкування з можливістю продовжити кар'єру в навчанні.

Це майстри в програмі комунікацій, пропоновані коледж гуманітарних та соціальних наук, готує студентів викладати курси для студентів в дворічний чи чотирирічний навчальний заклад, що спеціалізується як на традиційному кампусі, так і в онлайновому режимі. Студенти будуть займатися балансом змісту спілкування та педагогіки з метою отримати досвід у розумінні, демонстрації та ефективного навчання всіх аспектів спілкування. Ця послідовна програма викладання комунікацій формує студентів у критичних мислителів, які вивчають роль та вплив спілкування на культуру та суспільство. Різні види комунікації включають міжособистісне та реляційне, стратегічне, міжкультурне та медійне спілкування.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Онлайн Магістр Читання з акцентом в галузі початкової освіти, пропонований коледж освіти, співпаде зі стандартами Міжнародної асоціації з розповсюдження грамотності для п ... [+]

Просунута програма для професійної освіти

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Отримайте ваш магістра мистецтв в Reading онлайн

Державні і федеральні освітні стандарти збільшили потребу в кваліфікованих викладачів, які можуть поліпшити якість читання для сортів K-8. Онлайн Магістр Читання з акцентом в галузі початкової освіти, пропонований коледж освіти, співпаде зі стандартами Міжнародної асоціації з розповсюдження грамотності для підготовки фахівців і інтервентів для вирішення глобальних проблем розвитку грамотності. Строгий навчальний план служить спільноті шляхом надання різноманітних студентам справедливого доступу до якісної освіти з основою в області поширення грамотності.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Підготовка підлітків з навичками грамотності, необхідних для коледжу або майбутньої кар'єри. Майстер Гранд-Каньйон університету мистецтв в категорії Читання з акцентом в ... [+]

Просунута програма для професійної освіти

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Отримайте ваш магістра мистецтв в Reading онлайн

Підготовка підлітків з навичками грамотності, необхідних для коледжу або майбутньої кар'єри. Майстер Гранд-Каньйон університету мистецтв в категорії Читання з акцентом в середню освіту, пропонованих в коледжі освіти, співпаде зі стандартами Міжнародної асоціації з розповсюдження грамотності і готує фахівців для потреб розвитку студентів. Сувора навчальна програма служить школи і райони шляхом надання різноманітних студентам справедливого доступу до якісної освіти з основою в області поширення грамотності.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Майстер мистецтв у галузі християнського лідерства - це унікальна багатопрофільна програма, призначена для тих, хто бажає вести християни через різноманітні церковні, слу ... [+]

Майстер мистецтв у галузі християнського лідерства - це унікальна багатопрофільна програма, призначена для тих, хто бажає вести християни через різноманітні церковні, служіння та інші установи.

Запропонована Великою каньйонською духовною семінарією, ця ступінь християнського керівництва надає вам академічну, духовну та професійну підтримку для вирішення завдань керівництва 21 століття. Підвищіть свої адміністративні навички та знання. Трансформуйте свою церкву або місцеву громаду, розвиваючи ефективність як лідера корпорації чи громади. Крок у Велику каньйонську духовну семінарію та вивчення практики розвитку християнського лідерства, необхідного для популяризації інших з мудрістю в церковних та громадських контекстах.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр мистецтв християнського міністерства забезпечує богословську підготовку кращих у своєму класі для людей, відповідаючи на Божий заклик служити церкві. ... [+]

Магістр мистецтв християнського міністерства забезпечує богословську підготовку кращих у своєму класі для людей, відповідаючи на Божий заклик служити церкві. Увійдіть у Велику каньйонську духовну семінарію та отримайте інтелектуальну, духовну та професійну підготовку, необхідну для плідного та трансформаційного євангельського служіння. Велика каньйонська богословська семінарія розробила передові програми навчання, корінні з біблійними фондами, для міністрів та помічників пастирів, які працюють на денній, заочній, двопрофесійній або мирянській основі. Копайте глибоко в Слово Боже, як ви зростаєте в знанні доктрини та найкращих практик для служіння, яке є ефективним і трансформаційним.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Якщо ви вже є вчителем і заробити свій магістра мистецтв в галузі викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL), ви будете мати право викладати англійську мову для ... [+]

Просунута програма для професійної освіти

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Заробити пан в TESOL

Якщо ви вже є вчителем і заробити свій магістра мистецтв в галузі викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL), ви будете мати право викладати англійську мову для студентів з інших країн і культур. Ви також можете перейти в освітні і TESOL керівних постів, шкільні століть райони 21st стають все більш культурним розмаїттям. Робота в мовної грамотності англійської, як очікується, збільшиться протягом наступного десятиліття.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Майстер мистецтв з історії з акцентом на програму навчання освіті готує студентів викладати курси для студентів в університетському містечку та в режимі он-лайн у дворічн ... [+]

The Магістр історії з акцентом на освіту Ступінь програми готує студентів до викладання курсів для студентів в університетському містечку та онлайнових процедурах в дворічних чи чотирирічних навчальних закладах.

Запропонований гуманітарним та соціальним науковим коледжем Університету Великого Каньйон, ці майстри в програмі історії збалансовують зміст історії з педагогікою, щоб забезпечити шляхи отримання вищої підготовки в галузі історії та освіти. Студенти визначатимуть методики класу та різні аспекти здорової педагогічної практики на рівні університету. Демонстрація розуміння основних історичних подій, тем, наративів, аргументів та тлумачень ще більше підготує студентів до успіху у викладанні предмету. Цей майстер мистецтв з історії з акцентом на програму навчання є прекрасною можливістю для тих, хто захоплений навчанням, з великим інтересом та цікавістю до історії. Студенти аналізують ключові факти та значення історичних подій, оцінюють розвиток культури та спостерігають різні політичні, економічні або військові історії з усього світу.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр мистецтв в аутистических порушень (ASD), пропонованих коледж Гранд-Каньйон університету освіти, забезпечує інтенсивний аналіз мозку на основі навчання і навичок в ... [+]

Просунута програма для професійної освіти

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Зосередьтеся на аутистических порушень (ASD)

При поширеності розладів аутистичного спектра продовжує рости, вкрай важливо, щоб прийняти поглиблене знання неврологічного розвитку і прикладного аналіз поведінки. Магістр мистецтв в аутистических порушень (ASD), пропонованих коледж Гранд-Каньйон університету освіти, забезпечує інтенсивний аналіз мозку на основі навчання і навичок вдосконалення. Завдяки поєднанню додатків, теорії і дослідження, ліцензовані спеціальні педагоги готують для задоволення потреб навчання та майстер-методів, які покращують ASD результатів студентів.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

MSc

Grand Canyon University

Магістр наук у галузі управління інформаційними технологіями університету Великого каньйону призначений для підготовки студентів до лідерських позицій у галузі інформацій ... [+]

Пропонує: Колангело Коледж бізнесу

Огляд

Візьміть наступний крок у своїй ІТ-кар'єрі Магістр наук у галузі управління інформаційними технологіями університету Великого каньйону призначений для підготовки студентів до лідерських позицій у галузі інформаційних технологій. Майстри програми управління інформаційними технологіями складаються з унікального поєднання курсів управління, який забезпечить вас діловими знаннями, необхідними для управління інформаційними технологіями в різних галузях.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Класи починаються часто в різних місцях, включаючи наш головний кампус. ... [+]

Класи починаються часто в різних місцях, включаючи наш головний кампус.

[-]
США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
8 тижні
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук у галузі управління інформаційними технологіями університету Великого каньйону призначений для підготовки студентів до лідерських позицій у галузі інформацій ... [+]

Пропонує: Колангело Коледж бізнесу

Огляд

Візьміть наступний крок у своїй ІТ-кар'єрі Магістр наук у галузі управління інформаційними технологіями університету Великого каньйону призначений для підготовки студентів до лідерських позицій у галузі інформаційних технологій. Майстри програми управління інформаційними технологіями складаються з унікального поєднання курсів управління, який забезпечить вас діловими знаннями, необхідними для управління інформаційними технологіями в різних галузях.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Поповніть ваші підприємницькі інновації та органічно розвивати свій бізнес з магістра наук в галузі організаційного лідерства та підприємництва ступеня. ... [+]

Пропонує: Колангело Коледж бізнесу

Огляд

Просуньте свої навички з MS в організаційному лідерство

Поповніть ваші підприємницькі інновації та органічно розвивати свій бізнес з магістра наук в галузі організаційного лідерства та підприємництва ступеня. Пропоновані в Колангело Коледж бізнесу, вивчити стратегії, які стимулюють зростання бізнесу і збільшення доходів. Це майстри в програмі організаційного лідерства зосереджені на маркетингових та продажних підходах, щоб допомогти вашому товару або бізнесу зростати.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук у галузі кримінального правосуддя з юридичним дослідженням акцент робиться на студентів, які прагнуть розширити своє розуміння права, соціального порядку та ... [+]

Магістр наук у галузі кримінального правосуддя з юридичним дослідженням акцент робиться на студентів, які прагнуть розширити своє розуміння права, соціального порядку та правосуддя. Ця програма також готує студентів до роботи в правових засадах, де проводяться глибокі дослідження з правових та соціальних питань.

[-]
США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук у галузі психології з акцентом в організаційної психології це програма, призначена для людей, які хочуть просування та / або продовження академічного впливу ... [+]

Магістр наук у галузі психології з акцентом в організаційної психології це програма, призначена для людей, які хочуть просування та / або продовження академічного впливу в області психології.

Програма спрямована на розвиток критичного мислення та лідерських якостей. Випускники з цими атрибутами можуть вплинути на компанії та організації, які зацікавлені у створенні їх робочих середовищ, в яких люди можуть процвітати та сприяти досягненню цілей організації.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук у галузі психології з акцентом у судової психології є програмою, призначеною для людей, які хочуть просування та / або продовження академічного впливу в обла ... [+]

Магістр наук у галузі психології з акцентом у судової психології є програмою, призначеною для людей, які хочуть просування та / або продовження академічного впливу в області психології. Програма передбачає комплексне, ретельне та аналітичне вивчення злочинів та відповідей суспільства на нього. Основна увага приділяється застосуванню теорії та методів дослідження у розробці ініціатив, політик та практики. Студенти розвиватимуть глибоке розуміння та розвиток етики кримінального судочинства, проблеми різноманітності, критичного мислення, аналітичні та лідерські навички.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук в галузі наркології консультування. Оскільки суспільство все більше розуміє про залежність, більшість людей шукають лікування, а більшість наркозалежних напр ... [+]

Магістр наук в галузі наркології консультування. Оскільки суспільство все більше розуміє про залежність, більшість людей шукають лікування, а більшість наркозалежних направляються на програми лікування, а не в тюрмах.

Як наслідок, очікується, що попит на консультантів з питань зловживання психоактивними речовинами збільшиться набагато швидше, ніж потреба в більшості інших професій на період до 2018 року. Ця програма підвищення кваліфікації призначена для задоволення потреб учнів, які бажають продовжувати свою кар'єру в якості консультанта з питань наркоманії. Програма готує студентів до лікування наркоманів та залежних захворювань. Курси забезпечують комплексне дослідження теоретичних порад, групового консультування, соціальних та культурних питань, психофармакології, сімейних питань тощо. Крім того, контрольоване стажування надає 150 контактних годин для студентів, щоб вони могли розвинути свої навички консультування. У багатьох штатах ступінь магістра потрібна для отримання вищого рівня ліцензування чи сертифікації. Випускники цієї програми готові відповідати академічним вимогам до ліцензування в штаті Арізона, як ліцензований радник з питань зловживань наркотиками (ЛАСАК) та ліцензованим незалежним консультантом з питань використання наркотиків (LISAC). Крім того, випускники програми з більшості інших держав будуть готові академічно почати процес пошуку сертифікації та видачі ліцензії у своєму рідному штаті. Вимоги щодо ліцензування та сертифікації можуть відрізнятися залежно від штату. Студент зобов'язаний перевіряти вимоги в їхньому штаті.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Grand Canyon University в галузі магістра в галузі лідерства надає студентам навички професійного розвитку та отримання впевненості в власних стилях керівництва. ... [+]

Grand Canyon University в галузі магістра в галузі лідерства надає студентам навички професійного розвитку та отримання впевненості в власних стилях керівництва. Студенти навчаються інтегрувати концептуальну основу для виконавчої керівної ролі, яка підкреслює негайне застосування етичних та практичних навичок лідерства, а також здатність створювати, спілкуватися та впливати на рішення, використовуючи навички критичного мислення та вирішення проблем, які ґрунтуються на теорії та дослідження Програма акцентує увагу на встановленні та підтримці відносин на основі внутрішньоособистісних та міжособистісних навичок комунікації, щоб керувати різними та глобальними організаціями.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук в області організаційного лідерства та підприємництва призначений для надання бізнес-лідерам, підприємцям та підприємцям знань та навичок, щоб зосередити під ... [+]

Магістр наук в області організаційного лідерства та підприємництва призначений для надання бізнес-лідерам, підприємцям та підприємцям знань та навичок, щоб зосередити підприємство на органічному зростанні завдяки інноваціям, комерціалізації отриманих інновацій та подальшим продажам та маркетингу продуктів і послуг. розроблений

Буде вивчено широкий спектр питань, пов'язаних з інноваціями, маркетингом та збутом, а також перевірені принципи керівництва службовцями та управління цінними засадами протягом всієї програми, щоб підготувати випускників до розробки та розвитку ділових кіл у своїх організаціях. Студенти обговорять формулювання та виконання стратегій росту в організаціях та як залишатись конкурентоспроможними на глобальному ринку.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук Grand Canyon University з питань психічного здоров'я та оздоровлення з акцентом на програмі християнського міністерства забезпечує основу біблійних знань та ... [+]

Магістр наук Grand Canyon University з питань психічного здоров'я та оздоровлення з акцентом на програмі християнського міністерства забезпечує основу біблійних знань та богословської мудрості для студентів, які хочуть продовжувати служіння в галузі психічного здоров'я та служити орієнтованим на хрещення працівником християнського мистецтва.

Ви будете розвивати поглиблене розуміння євангелії, щоб обговорити відповідні питання з християнської точки зору. Розвідка духовного здоров'я, зростання, розвитку персонажа та природоохоронних територій дасть вам знання в житті та практиці, щоб допомогти людям, які шукають підтримки та заохочення в рамках християнської системи. Цей християнський міністерський ступінь не призводить до видачі ліцензії.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук у галузі психології з акцентом на психології здоров'я - це програма, призначена для людей, які бажають просування та / або продовження академічного впливу в ... [+]

Магістр наук у галузі психології з акцентом на психології здоров'я - це програма, призначена для людей, які бажають просування та / або продовження академічного впливу в галузі психології. Ступінь магістра з акцентом в психології здоров'я зосереджена на психологічних, біологічних та соціальних факторах, що впливають на здоров'я та хвороби. Студенти, які пройшли ступінь магістра з акцентом в психології охорони здоров'я, допоможуть окремим особам або групам у запобіганні захворюванню та пропаганді здорової поведінки.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук в області психології з акцентом в коучинг життя - це програма, призначена для людей, які бажають просування та / або продовження академічного впливу в област ... [+]

Магістр наук в області психології з акцентом в коучинг життя - це програма, призначена для людей, які бажають просування та / або продовження академічного впливу в області психології.

Коучинг життя - це нова галузь, яка включає і об'єднує галузі соціології, психології та консультування. Студент, який здійснює ступінь магістра психології з акцентом на тренінг із життя, навчається навичкам, необхідним для надання допомоги іншим у сприянні змінам у їхньому житті, а також включає в себе методи та стратегії, пов'язані з наданням іншим особам свого особистого та професійного потенціалу. Перспективи зайнятості в цій галузі включають робота з різними особами, групами та професійними організаціями. Створення бізнесу, використання ресурсів для зміни кар'єри, навчання створювати та підтримувати рівновагу у своєму житті, а також зростання та підвищення рівня мотивації - це лише декілька тем, які допоможуть випускникам цієї програми. Важливі теми у цій галузі включають в себе вдосконалення взаємозв'язку та стратегії комунікації, виявлення неприйнятних пізнань, вивчення теорій та моделей ефективного лідерства, інтерв'ювання та спостереження, а також аналіз даних. Програма готує випускників для неліцензованих, що допомагають професії після завершення програми.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук в області психології з акцентом на людські фактори Психологія це програма, призначена для людей, які хочуть просування та / або продовження академічного впли ... [+]

Магістр наук в області психології з акцентом на людські фактори Психологія це програма, призначена для людей, які хочуть просування та / або продовження академічного впливу в області психології.

Людські фактори Психологія - злиття сфер психології та інженерії. Це наукова дисципліна, пов'язана з розумінням взаємодії між людьми та іншими елементами системи. Ця професія стосується досліджень, теорії, принципів, даних та інших методів проектування з метою оптимізації загальної продуктивності системи. Це поле прагне зробити технологію простішою та безпечнішою для людей, аби покращувати повсякденне життя.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Програми перетворення християнського консультування ГСУ дають можливість інтегрувати християнські принципи в практику професійного консультування. Магістр наук в галузі х ... [+]

Програми перетворення християнського консультування ГСУ дають можливість інтегрувати християнські принципи в практику професійного консультування.

Магістр наук у галузі християнського консультування готує випускників для обслуговування клієнтів, які шукають послуги з консультування з інтегрованими елементами християнської віри. Програма пропонує міцну основу біблійних знань та теологічної мудрості, які можуть застосовуватися в клієнтові консультування. Це включає вивчення духовного здоров'я, зростання та розвитку характеру для радника в житті та практиці.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Трансформаційний магістр наук Grand Canyon University в галузі психологічного консультування з використанням речовин та наркотичних розладів допомагає інтегрувати христия ... [+]

Коли вас покликано розділити Боже слово під час служіння індивідуумам, які борються з наркозалежністю, дуже важливим є сильний освітній фундамент християнських принципів, теорії психології та практики консультування.

Трансформаційний магістр наук Grand Canyon University в галузі психологічного консультування з використанням речовин та наркотичних розладів допомагає інтегрувати християнські цінності в професійні практики консультування, що застосовуються до звикання.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук у галузі психології з акцентом на геропсихології - це програма, призначена для тих, хто бажає просування та / або продовження академічного впливу в області п ... [+]

Магістр наук у галузі психології з акцентом на геропсихології - це програма, призначена для тих, хто бажає просування та / або продовження академічного впливу в області психології.

Геропсихологія - це спеціалізоване напрям психології, присвячений психологічним і неврологічним аспектам старіння. Студент, який здійснює ступінь магістра з акцентом на геропсихологію, застосовуватиме теорію та практику досліджень, спрямовану на зміну психологічної допомоги, яка надаватиметься людям похилого віку.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Програма ступінь магістра Grand Canyon University у програмі Cyber ​​Security пропонує студентам, які мають кваліфіковані технології та сфери безпеки, перейти в спеціаліз ... [+]

Запропоновано: Коледж науки, техніки,

Огляд

Захистити, захистити та керувати віртуальним середовищем Програма ступінь магістра Grand Canyon University в галузі кібербезпеки дає можливість студентам, що мають кваліфіковану кваліфікацію у галузях технології та безпеки, перейти в спеціалізовану кар'єру в галузі кібербезпеки. Магістерська програма GCU є однією з небагатьох програм в галузі кібербезпеки, яка навчає студентів використовувати сучасні відкриті джерела та передові технології цифрової судової експертизи, тестування проникнення, оцінку вразливості та методи експлуатації - разом з іншими програмами та додатками - для захисту організації системи, дані, процеси та люди.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Запропонована Колангело коледж бізнесу, ця всеосяжна програма випускника MSA дозволяє вам розвивати свої навички в області фінансової звітності, оподаткування та аудиту, ... [+]

Пропонує: Колангело Коледж бізнесу

Огляд

Заробіть магістра в галузі бухгалтерського обліку (MSA) і підготуйтеся до вашої CPA Підготовка до поглибленої кар'єри в корпоративному чи державному бухгалтерському обліку з Університетом Великого Каньйон (GCU) магістра в галузі бухгалтерського обліку. Запропонована Колангело коледж бізнесу, ця всеосяжна програма випускника MSA дозволяє вам розвивати свої навички в області фінансової звітності, оподаткування та аудиту, під час підготовки до вашого єдиного іспиту CPA. Цей прискорений шлях до навчання, призначений для студентів з бухгалтерським обліком, є надійною основою, яка заохочує юридичну і етичну практику для бухгалтерів та менеджерів, пов'язаних із політикою Закону Сарбейнса-Оклі (SOX).... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр державного управління з акцентом на уряд та політику з коледжу гуманітарних та соціальних наук університету Гранд-Каньйон може навчитися застосовувати управлінськ ... [+]

Пропонує: Коледж гуманітарних і соціальних наук

Огляд

Вирішити проблеми публічної політики Магістр державного управління з акцентом на уряд та політику з коледжу гуманітарних та соціальних наук університету Гранд-Каньйон може навчитися застосовувати управлінські навички в області лідерства, розвитку людського капіталу, політики та управління урядом, некомерційними та громадськими організаціями. арени... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Підтримуйте вашу подорож до керівництва бізнесом, використовуючи передові навички в операціях та функціональному управлінні. Майстер ділового адміністрування (Master of B ... [+]

Пропонує: Колангело Коледж бізнесу

Огляд

Підвищуйте свою ділову освіту завдяки програмі "МВА та МС" у сфері лідерства Підтримуйте вашу подорож до керівництва бізнесом, використовуючи передові навички в операціях та функціональному управлінні. Майстер ділового адміністрування (Master of Business Administration - MBA) та Master of Science in Leadership (MSL) дають можливість сумістити принципи фінансів, економіки та маркетингу з цінностями керівництва службовця. Ця програма, запропонована Колангело коледж бізнесу, ідеально підходить для працюючих професіоналів.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук у сфері кримінального правосуддя з акцентом в правоохоронній діяльності призначений для студентів, які прагнуть розширити своє розуміння права, соціального п ... [+]

Магістр наук у сфері кримінального правосуддя з акцентом в правоохоронній діяльності призначений для студентів, які прагнуть розширити своє розуміння права, соціального порядку та правосуддя. Ця програма особливо підходить для співробітників правоохоронних органів, які бажають просунутися у своїй галузі, а також виправлення, стажування та посадових осіб; юридичні службовці; та інших осіб, які приймають рішення, які займаються питаннями державної політики, соціальних досліджень та правосуддя у державній сфері.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Інформатика у сфері охорони здоров'я - це швидко розвивається дисципліна, яка пропонує нові кордони, що потребують новаторського лідерства. Нові технології забезпечують р ... [+]

Про

Інформатика у сфері охорони здоров'я - це швидко розвивається дисципліна, яка пропонує нові кордони, що потребують новаторського лідерства. Нові технології забезпечують розуміння цінності медичної інформатики та способів зменшення витрат на охорону здоров'я, збільшення доступу та безпеки пацієнтів, а також поліпшення якості медичних послуг. Майстри медичної інформатики з коледжів медичних сестер та медичних працівників у Grand Canyon University можуть допомогти вам використовувати інформаційні технології, апаратні засоби та програмне забезпечення, для кращого прийняття рішень та кращих результатів пацієнтів.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
8 тижні
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Майстер Гранд-Каньйон університету науки в Навчальної програми Technology призначений для практикуючого навчання фахівців, які зацікавлені в становленні фахівець технолог ... [+]

Просунута програма для професійної освіти

Пропонує: Коледж освіти

[-]
США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук у галузі хімії Grand Canyon University з наголосом на програмі навчання забезпечує кар'єру в освіті для тих, хто захоплюється хімією. ... [+]

Огляд

Спеціалізується на хімії та освіті

Магістр наук у галузі хімії Grand Canyon University з наголосом на програмі навчання забезпечує кар'єру в освіті для тих, хто захоплюється хімією. Підготуйся до викладання курсів хімії в дворічному чи чотирирічному навчальному закладі в кампусі та в режимі он-лайн.

Навчальна програма програми хімічної освіти врівноважує зміст хімії з педагогічною практикою, тому студенти можуть поглибити своє розуміння хімічних концепцій, а також перетворитися на ефективного педагога. Одним з унікальних аспектів навчального плану, який керує галуззю в ГКУ, є інтеграція віри, що відображає основні цінності християнського світогляду університету. Питання етичної філософії стосовно науки, хімії та технологічних інновацій виникають у дискусіях у класі. Вивчення цих проблем та конфліктів допомагає виховати лідерів у цій галузі, які готові змінити сильні моральні переконання.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
8 тижні
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук у галузі психології з акцентом у загальній психології це програма, призначена для людей, які хочуть просування та / або продовження академічного впливу в обл ... [+]

Магістр наук у галузі психології з акцентом у загальній психології це програма, призначена для людей, які хочуть просування та / або продовження академічного впливу в області психології.

Програма спрямована на розвиток критичного мислення та лідерських якостей. Випускники з цими атрибутами впливають на тих, хто навколо них, через лідерство, дослідження дій та впровадження програмних змін громади, чи діють вони з точки зору вчителів, практиків чи дослідників.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Магістр наук у галузі соціології Університету Великого каньйону з акцентом на освіту готує студентів до викладання курсів бакалавра в 2-х курсі або 4-річному навчальному ... [+]

Великий каньйонний університет Магістр наук у галузі соціології з акцентом на освіту Готує студентів до викладання курсів для студентів на 2-х курсі або 4-річному навчальному закладі як в наземних, так і в онлайн-формах.

Балансування змісту соціології за допомогою педагогіки та технологій в класі, ця унікальна програма пропонує шлях до поглибленого навчання в галузі соціології, одночасно задовольняючи вимоги до постійного професійного розвитку. Випускники цієї програми зможуть виконувати вимоги до випускних курсів, необхідних для навчання на вищому навчальному закладі.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Grand Canyon University

Програма підготовки фахівців з вищої освіти в Grand Canyon University (IGS) готує осіб, які мають ступінь бакалавра, щоб пройти кар'єру в якості консультанта зі шкільного ... [+]

Програма підготовки фахівців з вищої освіти в Grand Canyon University (IGS) готує осіб, які мають ступінь бакалавра, щоб пройти кар'єру в якості консультанта зі шкільного навчання та отримати сертифікат.

Магістерська ступінь служить наступним кроком для професійного просування в двох впливових галузях - освіті та консультуванні. Закінчивши цю ступінь, шкільні консультанти можуть відчувати себе більш впевнено і компетентно допомагати молодим учням, що борються, подолати перешкоди, підготуватися до наступного кроку у навчальній поїздці та усвідомити свої кар'єрні мрії.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

... [+]

Огляд

Advance Ваша кар'єра з Вчителями в середню освіту

(ГП) Майстер Гранд-Каньйон університету освіти в системі середньої освіти був розроблений, щоб підготувати вас, щоб стати ліцензованим середнім або високим шкільним учителем. Пропоновані через коледж освіти, це регіональну акредитацію і Державної ради штату Арізона освіти затверджених майстер в програмі ступеня освіти готує вас на роботу всюди, де потрібна видача дозволів, в тому числі державні та приватні школи.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

... [+]

Розроблений з профорієнтаційної професіоналом на увазі, наші онлайн класи забезпечують інтимну обстановку, яка стимулює залучення і стимулюючі обговорення. Виберіть з програм через наших різних коледжів, в областях зайнятості високим попитом. Заняття починаються часто.

Вечір

вечірні програми Університет Гранд-Каньйон в задоволення потреб працюючих професіоналів, які вважають за краще середу навчання в очних. Наші нічні класи зустрічатися тільки один раз в тиждень і пропонують взаємодія і обговорення типовою класній кімнаті коледжу. Нічні класи призначені для певної кількості студентів, що створює теплу і турботливу середу, яка підтримує привабливий досвід. У вечірньому когорти, ви будете прогресувати через вашу програму ступеня з тими ж кар'єрою налаштованих однокласників, надаючи можливість мережі і налагодити відносини, які виходять за межі класної кімнати. Заняття починаються часто в різних місцях, в тому числі нашого головного університетського містечка.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Майстер Гранд-Каньйон університету освіти в галузі освіти лідерства, запропонували через коледж освіти, надає необхідні інструменти для просування в кар'єрі в освітньому ... [+]

Просунута програма для професійної освіти

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Підготовка до Стати лідером з питань освіти

Майстер Гранд-Каньйон університету освіти в галузі освіти лідерства, запропонували через коледж освіти, надає необхідні інструменти для просування в кар'єрі в освітньому керівництві. Крім того, цей інтернет-майстра в освітній ступеня керівництва допоможе вам зрозуміти і підготувати для використання професійних і етичних практик через призму християнського світогляду.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Майстер Гранд-Каньйон університету освіти в галузі освіти адміністрації був створений для тих, хто зацікавлений в реалізації права принципала і роботі в галузі управління ... [+]

Просунута програма для головного Licensure

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Заробити Ваш магістра в галузі управління освітою

Майстер Гранд-Каньйон університету освіти в галузі освіти адміністрації був створений для тих, хто зацікавлений в реалізації права принципала і роботі в галузі управління освітою в пре-K через 12 установки. Пропоноване через коледж освіти, це майстер в освітній ступеня адміністрування допоможе вам дізнатися професійні та етичні практик, як видно через призму християнського світогляду.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Поліпшити розуміння молоді від народження до восьми років в Майстер освіти (ПЕД) в програмі дошкільної освіти. ... [+]

Первісна програма - не призводить до Initial Licensure вчителів

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Підготовка до немовлятам Preschoolers для академічного успіху

Поліпшити розуміння молоді від народження до восьми років в Майстер освіти (ПЕД) в програмі дошкільної освіти. Пропонований Коледж ГПА за освітою, цієї МЕД в програмах раннього дитинства освіти забезпечує поглиблений огляд розвитку грамотності, керівництва дитини і зростання. Вивчають концепції для поліпшення якості викладання і навчання в дитячих садків 21-го століття, ДОУ і початковій школі.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Розвиток навчання подорожі для молоді від народження до восьми років в Майстер освіти (ПЕД) в програмі дошкільної освіти. ... [+]

Первісна програма - веде до первісного Licensure Викладач

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Підготовка до немовлятам Preschoolers для академічного успіху

Розвиток навчання подорожі для молоді від народження до восьми років в Майстер освіти (ПЕД) в програмі дошкільної освіти. Пропоновані Гранди-Каньйон університет (ДП) Коледж освіти, це майстер на початку програми дошкільної освіти забезпечує широку педагогічну спрямованість. Дослідження дитячого розвитку і раннє втручання для дітей від народження до Дошкільнят і освоїти знання, необхідні для K-3 викладацької видачі дозволів.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Спеціалізується в унікальних потреби осіб із різними здібностями навчання заробивши магістр освіти в сфері дошкільної освіти та раннє дитинство спеціальної освіти. ... [+]

Первісна програма - веде до первісного Licensure Викладач

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Заробити Ваш дошкільного Спеціальна освіта Ступінь

Спеціалізується в унікальних потреби осіб із різними здібностями навчання заробивши магістр освіти в сфері дошкільної освіти та раннє дитинство спеціальної освіти. Призначено для майбутніх викладачів зі ступенем бакалавра в галузі освіти, ні, ця програма веде до первинних вчителям ліцензування.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Стати експерт педагог, адвокат і керівник з майстром освіти в сфері дошкільної освіти та ступенях раннього дитинства спеціальної освіти в Гранд-Каньйон університеті (ДП). ... [+]

Первісна програма - не призводить до Initial Licensure вчителів

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Свинець спеціальної освіти для дітей молодшого віку Винятковий

Стати експерт педагог, адвокат і керівник з майстром освіти в сфері дошкільної освіти та ступенях раннього дитинства спеціальної освіти в Гранд-Каньйон університеті (ДП). Ця програма дозволяє допомогти кожному студенту зростати його або її повного потенціалу, пропагуючи в шкільному та районному рівні для дітей різних здібностей.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Розширення і освіжити свої знання в провідних в початковій і середній школі класі з регіонально акредитованим магістра освіти в галузі початкової освіти. Ця елементарна п ... [+]

Первісна програма - не призводить до Initial Licensure вчителів

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Уточнити викладацькі навички для першого по восьмий клас Класні

Розширення і освіжити свої знання в провідних в початковій і середній школі класі з регіонально акредитованим магістра освіти в галузі початкової освіти. Ця елементарна програма навчання, пропоновані Коледж Гранд-Каньйон освіти університету, призначений для ліцензованих професіоналів навчання, щоб допомогти їм вдосконалити навчальні методи і розширити своє розуміння розширеному змісту. Строгий навчальний план роботи по розробці вас в присвяченому просвітитель, готовий задовольнити різноманітні потреби як традиційні, так і нетрадиційні школи.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
21 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Люди з бажанням вчити і бакалавр ступеня за межі освіти може отримати навички та знання, щоб привести елементарні класи. З навчальним планом, затвердженим Державною радою ... [+]

Первісна програма - веде до первісного Licensure Викладач

Пропонує: Коледж освіти

Огляд

Заробити ваше вчення Licensure для першого через восьмикласник

Люди з бажанням вчити і бакалавр ступеня за межі освіти може отримати навички та знання, щоб привести елементарні класи. З навчальним планом, затвердженим Державною радою Арізона освіти, наш Майстер освіти (ПЕД) в галузі початкової освіти готує вас для досягнення вашого початкового вчителя ліцензування. Пропонована онлайн коледж освіти, це майстер в початковій освітній програмі забезпечує підготовку та застосування, щоб допомогти вам займатися і управляти молоді в 21-м століття навчання громад.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
30 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Grand Canyon University "Майстер освіти в спеціальній освіті" (NITL) Grand Canyon University є початковою програмою ліцензування, яка готує кандидатів для вчителя на кар' ... [+]

Grand Canyon University "Майстер освіти в спеціальній освіті" (NITL) Grand Canyon University є початковою програмою ліцензування, яка готує кандидатів для вчителя на кар'єру в спеціальній освіті з акцентом на студентів К-12 з легкими та середніми втратами.

Ця програма спрямована на те, щоб допомогти аспірантам освоїти знання та розвивати навички, необхідні для підтримки розвитку виняткових дітей та школярів. Запропонований коледжем освіти, його сувора навчальна програма вчить, як адаптувати навчальні стратегії, щоб відповідати індивідуальній освітній програмі (IEP) кожного студента, спираючись на сильні сторони, які вже має вчитель. Ця програма допомагає вчителям учнів підвищувати рівень їхнього знайомства з легкими та середніми інвалідами, а також підвищувати кваліфікацію у процесі оцінки, втручання та планування переходу. Ця програма не веде до навчання ліцензії.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Програма підготовки фахівців з вищої освіти в Grand Canyon University (ITL) призначена для професіоналів освіти, які мають пристрасть до роботи з дітьми K-12, які мають л ... [+]

Програма підготовки фахівців з вищої освіти в Grand Canyon University (ITL) призначена для професіоналів освіти, які мають пристрасть до роботи з дітьми K-12, які мають легку та помірну інвалідність; випускники цієї програми можуть домагатися початкового навчання ліцензії.

Курси полегшуються фахівцями у цій галузі, які включають свої знання та досвід у навчальні, емоційні, поведінкові, фізичні та когнітивні розлади та недоліки у навчальні плани. Ця програма сформульована так, щоб випускники мали готовність впливати на потреби людей з особливими потребами та впроваджувати індивідуальні плани навчання, адаптовані до різних навчальних потреб.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

2016: Welcome to Grand Canyon University

Spirit :60 Commercial

Location address
3300 W. Camelback Rd.
Phoenix, AZ 85017

Phoenix, Arizona, US
Social Media
Location address
6700 Jefferson St. NE, Suite D-2
Albuquerque, NM 87109

Albuquerque, New Mexico, US
Social Media
Location address
10484 W. Thunderbird Blvd., Suite 102
Sun City, AZ 85351

Sun City, Arizona, US
Social Media
Location address
350 W. Thomas Road
Phoenix, AZ 85013

Phoenix, Arizona, US
Social Media
Location address
9201 E. Mountain View Rd., Suite 100
Scottsdale, AZ 85258

Scottsdale, Arizona, US
Social Media