Read the Official Description

AACSB Accredited

Grambling державний університет поєднує в собі академічні сильні сторони великого університету з перевагами малого коледжі, комбінація, яка дозволяє нашим студентам, щоб рости і вчитися в спокійній і сприятливого середовища. Ми пропонуємо більше 800 курсів і 68 освітні програми у п'яти вузах, в тому числі з відзнакою коледж, два професійних шкіл, в аспірантурі, і відділення післядипломної освіти. Національні та місцеві роботодавці набирають випускників від чудової догляду Grambling-х років, інформатики, педагогічної освіти, та інших програм.

Крім того, щоб стати одним з провідних виробників країни афро-американських випускників і верхньої виробника комп'ютерної інформатики випускників в Луїзіані, Grambling є домом всесвітньо відомого Tiger оркестру і "winningest" тренером в американському футболі, легендарний футбол тренер Едді Робінсон, старший, чиє перебування увічнений в музеї містечка, яке фінансується і управляється штаті Луїзіана. Занурений в історію, з давньою традицією передового досвіду, Grambling державний університет продовжує підкреслювати важливість і цінність кожного студента, на прикладі нашого девізу: Де всі Хтось.

Programs taught in:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Grambling State University

Департамент освіти Лідерство присвячена підтримці та просуванні місії і цілей Університету, і з цією метою, його ... [+]

Департамент освіти Лідерство присвячена підтримці та просуванні місії і цілей Університету, і з цією метою, його основне завдання полягає в підготовці компетентних, професійних кадрів для роботи в школах, сервісних установ, вищих навчальних освітніх установах, бізнесу, промисловості, та урядові установи.

Її цілі включають в себе, але не обмежуються ними:

Підготовка фахівців в області розвиваючого навчання для викладання і керівну роль в коледжів / університетів, приватного сектору, уряду, бізнесу і сервісних установок людини. Підготовка фахівців для ролі в початкових, середніх і середніх школах. Надання в навчальні управління і нагляду для студентів бажаючих отримати сертифікат в ректорства та навчальних нагляду Ступенів, пропонованих ... [-]
США Grambling
August 2019
Денне навчання
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою