Graceland University - Independence Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Грейсленда - громада, присвячена винятковій вищій освіті

Ми грунтуємося на гуманітарному мистецтві та віддаємось забезпеченню прогресивних академічних потреб студента 21 століття.

Університет Грейсленд, заснований у 1895 році та фінансуваний Громадою Христа, є більш ніж просто школою. Це спільнота пристрасних, турботливих та відданих людей, які ставлять свої стосунки зі студентами на перше місце. Активна мережа випускників Грейсланду виходить далеко за межі студентського часу в кампусі.

Місця розташування

Кампус Ламоні: основний, житловий кампус розташований у місті Ламоні, штат Айова, приблизно в годині на південь від Де-Мойн. Це прекрасний, привітний кампус, що займає 170 гектарів на пагорбах південної Айови. У нашому спортивному комплексі є футбольне поле зі штучним покриттям, олімпіада на відкритому повітрі та найкращий футбольний комплекс. Центр візуальних мистецтв Елен заздрить іншим школам, а Зал Resch Science and Technology пропонує чудові технічні засоби та обладнання, що відповідає стандартам. Наш регіональний центр виконавських мистецтв, Центр Шоу, оснащений аудиторією на 500 місць, концертним залом на 100 місць, повністю налаштованим театром чорних ящиків, прекрасним новим фойє та атріумом та приголомшливим відкритим амфітеатром. Сорок вісім студентських квартир відкрилися восени 2011 року на краю кампусу, а нещодавно відремонтований та розширений Newcom Student Union має спеціалізовану ігрову кімнату, комп'ютерну лабораторію та обширний простір для зустрічей студентів.

Кампус Незалежності: Наш кампус Незалежності розташований в Незалежності, штат Міссурі, і є домівкою Семінарії Сестринської Церкви та Громадської семінарії Грецеленда. Інтерактивні програми Graceland функціонують на ІМС, який був відкритий в 1969 році. Студія, зручна для студентів, площею 55 000 квадратних футів, оснащена передовими інструментами та ресурсами для навчання, включаючи розгалужену бездротову мережу, лабораторію навичок медсестер, обладнану камерами для запису і демонстрації відтворення, і нагородами бібліотека сестер. ІМ також пропонує освіту вчителів та бізнес-програми.

Інтернет-програми: Graceland була піонером дистанційного навчання з десятилітнім досвідом, що забезпечує виняткову освіту в комфорті учнівських будинків. У 2000 році Грейсленд перейшов до чистого способу доставки в Інтернеті для декількох програм: магістр наук з медсестринства, RN до BSN, RN - MSN 'міст', бакалавр мистецтв з управління охороною здоров'я та доктор сестринської практики.

Professor lecturing at the front of a class

Бачення, місія, цінності

Університет Грейсленд виховує студентів для розширеного навчання, для продуктивної кар'єри та для багатого життя. Її студентський корпус - цілеспрямована, але різноманітна група, до якої входять люди різного віку, походження та національного походження, які поділяють прихильність до навчання. Її навчальна програма, міцно укорінена в традиціях гуманітарних мистецтв та підсилена професійним досвідом, орієнтованим на кар’єру, підтверджує різні стилі навчання та готує студентів до отримання компетентних професіоналів. Її висококваліфікований викладач має видатні якості в навчанні та займається науковою, творчою та професійною діяльністю. Разом з адміністрацією та персоналом вони піклуються про студентів.

Грейсленд пропонує навчальне середовище як для нежитлових, так і для нежитлових студентів, що забезпечує особистісне зростання. Його складна академічна програма підкреслює радість навчання протягом усього життя, суворість інтелектуальної дисципліни та зв'язок обох із задовольняючим професійним та особистим життям. Її розмір сприяє справжній турботі про людину, забезпечуючи при цьому спілкування та почуття приналежності. Для студента, який проживає в інтернаті, його насичена програма за участю груп інтересів, легкої атлетики, студентського самоврядування, житла та дозвілля дає можливість розвивати міжособистісні навички, стосунки, творчість та лідерство.

Спираючись на християнські цінності людської гідності, взаємоповаги та соціальної відповідальності, Ґрейсленд вітає людей усіх конфесій. Він активно підтримує поради своєї спонсорської конфесії, Громада Христова, «шукати навчання навіть через навчання, а також через віру» і дійсно пропонує відчутне вираження прихильності церкви до відкритого та вільного пошуку знань через вищу освіту.

Грейсленд сприяє можливості, справедливості та світовому миру завдяки практичним та прозорливим діям.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

Бачення

Університет Грейсленд стане визнаним освітнім лідером, надихаючи та надаючи права людям на трансформаційне обслуговування та лідерство.

Місія

Graceland створює навчальні спільноти, де студенти розвивають свій потенціал для осмисленого та продуктивного життя.

Цінності

Грейсленд цінує навчання, цілісність та спільність. Грейсленд заохочує розвиток цих цінностей для збагачення життя та покращення світу.

Навчання

Ми віримо у процес життя впродовж відкритого та вільного пошуку правди.

Цілісність

Ми вважаємо, що розвиток інтелектуального, фізичного, соціального та духовного вимірів усіх людей необхідний для здорового та повноцінного життя.

Громада

Ми цінуємо і вітаємо різноманітність і, як установа, спонсорована Громадою Христовою, віримо у притаманну цінність усім особам, вираженим через стосунки, побудовані на фундаменті безумовної любові та прийняття.

Розташування

Independence

Address
Graceland University
1401 W. Truman Rd.
Independence, MO 64050

Independence, Міссурі, США

Lamoni

Address
Graceland University
1 University Place
Lamoni, IA 50140

50140 Lamoni, Айова, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія