Gordon College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Освіта є трансформацією. У Гордона ми беремо це особисто. Наша привілей, а не лише наша відповідальність, полягає у створенні унікальних академічних, навчальних та реляційних етапів у житті наших студентів.

Опыт Гордона створює контекст для отриманих знань, дає змогу застосовувати те, що вивчається, і покращує цілі - покликання чи заклик до життя кожного студента.

Gordon College прагне випускників чоловіків і жінок, відрізняються інтелектуальною зрілістю та християнським характером, прихильними до життя служби та підготовленими до керівництва у всьому світі.

Наша місія: безвихідна і своєчасна

Будучи навмисною християнською спільнотою, Гордон служить студентам з найрізноманітніших фахівців, які охоплюють широко євангельську ідентичність коледжу та прагнуть до досвіду, який поєднує в собі виняткову освіту в галузі ліберального мистецтва з поінформованою християнською вірою. Ми зберігаємо прагнення до інтеграції віри та навчання, колись сприймається багатьма установами, такими як наш сусід у Бостоні, Гарвардський університет - перший вищий навчальний заклад в США.

Гордон також залишається прихильний освіті до ліберального мистецтва, щоб відрізняти якостей, найчастіше прагнутих роботодавцям, здатність мислити цілісно, ​​аналітично розумів, переконливо спілкуватися і навіть важливіше - діяти морально.

Наша головна відповідальність полягає в тому, щоб підготувати студентів до довгих перевезень, зробити їх духовно, інтелектуально, реляційно та професійно готові до життя зростання - від першої роботи поза коледжем та за її межами до неіснуючих областей. У той час, коли люди можуть перемикати професії (а не тільки роботодавці) впродовж кар'єри, сильна освіта в галузі ліберального мистецтва забезпечує гнучкість та оперативність.

Наша місія є основою всього, що ми робимо, оскільки ми надихаємо наступне покоління на вірне керівництво для загального блага.

Gordon College є однією з провідних християнських коледжів країни і розташована на північ від Бостона. Ми пропонуємо студентам екстраординарний доступ до передових можливостей інтелектуального, професійного та лідерського розвитку для вирішення все складніших проблем світового суспільства. Гордон відрізняється від інших видатних інститутів Нової Англії, об'єднуючи виняткову освіту з поінформованою християнською вірою.

Акредитація

Gordon College був акредитований такими організаціями, визнаючи високу якість наших програм після суворого огляду:

 • NEASC: Асоціація шкіл та коледжів Нової Англії
 • NASM: Національна асоціація музичних шкіл
 • CSWE: Рада з освіти соціальної роботи
 • Департамент освіти Співдружності Массачусетса

Приналежності

 • CCCU: Рада християнських коледжів та університетів
 • CCC: Консорціум християнського коледжу
 • Аннаполіс Груп
 • CIC: Рада Незалежних Коледжів
 • НАІКУ: Національна асоціація незалежних коледжів та університетів
 • AICUM: Асоціація незалежних коледжів та університетів штату Массачусетс
 • NECCUM: Північно-східний консорціум коледжів та університетів штату Массачусетс
 • Національна асоціація легкої атлетики (Відділ III)

Студентське життя

Серце Гордона - це наша міцна спільнота студентів, які живуть, навчаються, служать і ростуть разом один з одним. Ми піклуємося про те, щоб процвітати у кожному аспекті досвіду Гордона, і що ви робите це в компанії хороших друзів і уважного персоналу. Тут ви маєте можливість вести своїх однокурсників, робити різницю на місцевому та глобальному рівнях, поглиблювати свою віру і розширювати свої горизонти.

Розташування

Венхем

Address
Gordon College, 255 Grapevine Road,
01984 Венхем, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія