Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вирішення проблем, які мають значення

Робінсон бізнес-коледж - це спільнота студентів, викладачів і професіоналів, які спеціалізуються на виявленні розуміння, що стимулює розумніші бізнес-рішення.

Маючи багату історію в місті, Robinson College розташований в центрі Атланти, є лідером з місцевими та глобальними діловими партнерами і підтримує мережу випускників з понад 60 000 людей, які поширюються далеко і широко - від малих підприємств до глобальних компаній . Ми маємо міцні зв'язки по всьому світу - і ми переконуємося, що наші студенти теж роблять теж.

Наші програми були побудовані, щоб підштовхнути студентів за межі аудиторії та запропонувати досвід, який перекриває розрив між бізнес-освітою та діловим світом. Наш міжнародно визнаний факультет - це не тільки фахівці у своїх галузях, але й плідні автори, видатні дослідники та відзначені нагородами лідери.

Студенти Robinson виділяються

Ви знайдете наших студентів, що виступають в якості консультантів для місцевих підприємств і надають бізнес-плани, дослідження ринку та оцінки продукції. Вони працюють пліч-о-пліч з діловими партнерами, щоб вирішити справжні проблеми з великими даними і запропонувати звукові рішення. Наші студенти подорожують по світу, дізнаючись про підприємства, які працюють в усьому світі. Вони змагаються за високі рейтинги у випадку змагань, хакатонів та підприємницьких проблем. Наші випускники займають перші посади, заробляючи гроші і роблячи собі ім'я і Робінсон коледж.

Станьте ближче до бізнесу

  • Фінансове керівництво Симпозіуми .The Symposium піврічний фінансовий лідерства складається з панелей C-люкс керівників, підприємців і фінансових фахівців , які надають студент кращої бізнес - практик, нові тенденції, і майбутній бізнес .Moderated нашої виконавчої влади в резиденції, в C - виконавчий орган у двох компаній зі списку Fortune 500 і в обороті приватного капіталу, минулі теми Симпозіумів включають M
  • Mentor Програма .Students може отримати виконавчий наставник , щоб забезпечити рада кар'єри і бізнес connections.Mentors включають C-люкс керівник в таких фірмах, як Georgia Pacific, Turner Broadcasting, BlueLynx, церков Курча, Printpack і Oglethorpe Power.
  • Мережа фінансового лідерства. Мережа фінансового лідерства (FLN), пов'язана з Департаментом фінансів, надає студентам доступ до провідних фірм в Атланті, таких як Equifax, Industries Mohawk , Intercontinental Hotel Group , Грузія Pacific , Westrock , Mueller Water Products , PrimeRevenue, і Альварес
  • Фінансовий департамент спонсорує FLY Awards , щорічну акцію, яка визнає видатних лідерів у фінансовому співтоваристві та допомагає з'єднати студентів з «двигунами та шейкерами» в фінансах Атланти.
  • Курс фінансового лідерства. За задумом нашого виконавчого директора, курс фінансового лідерства зосереджується на розвитку кар'єри та людського капіталу через наставництво, тестування на оцінку кар'єри та взаємодію з виконавчими спікерами.

Покращення бачення 2020 року

Поліпшення Vision 2020 є 5-річним стратегічним планом Робінсона, який вимагає інвестицій у факультет, збільшуючи кількість можливостей для засвоєння студентів, а також поглиблюючи співпрацю між коледжами та корпоративними партнерами, вдосконалюючи засоби та технології. наявні ресурси та нові доходи. План був затверджений на засіданні факультету Робінзона 2015 року 18 листопада 2015 року.

Бачення

Ніхто не наближається до бізнесу, ніж Робінсон.

У серці Атланти, оточеного компаніями Fortune 500 і підприємницькими компаніями, Робінсон коледж бізнесу сприяє глибоким і тривалим діловим відносинам, які перетинають наші дослідницькі, викладацькі та службові місії для полегшення нашого розвитку лідерів наступного покоління . Ми робимо майбутній талант через програми ступенів, постійно з'єднуючи студентів з бізнесом і суспільством, і ми підтримуємо нинішніх лідерів через освіту виконавчої влади, а також співпрацю та спонсорські дослідження. Це дозволяє нам бути ближче до бізнесу, краще розуміти виклики ринку та більш ефективно розвивати та впроваджувати рішення з бізнесом.

Три цілі необхідні для досягнення цього бачення до 2020 року:

  1. Дайте можливість студентам скористатися можливостями технологічної революції
  2. Сприяти створенню дослідницького середовища, необхідного для створення проникливих бізнес лідерів
  3. Вести цілеспрямоване співтовариство

Місія

Забезпечити створення різноманітних студентських кадрів, готових забезпечити цінність у бізнесі, уряді та неприбуткових організаціях.

Ми досягаємо цього завдяки залученню вчених і практиків, які збільшують наше розуміння того, як люди, організації та ринки найбільш ефективно підвищують соціальний добробут. Ми поділяємо це знання з нашими колегами та поточними та майбутніми бізнес-лідерами, щоб максимізувати його потенціал, щоб вплинути на людей, сім'ї, громади та глобальне суспільство.

Основні цінності

Чотири цінності визначають нас і спрямовують наші результати.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

Відкритість

Строгість і релевантність.

Співпраця.

Сила ринків.

Ми відкрито прагнемо шукати творчі ідеї і способи досягнення того, що інші претензії можуть бути неможливими. Ми виступаємо за нинішніх і майбутніх лідерів з усіх верств суспільства.

Ми проводимо ретельні та відповідні дослідження, які стимулюють академічний світ і дозволяють нам надавати освітній досвід, який надихає нинішніх і майбутніх лідерів бізнесу на просування, інновації та трансформацію ділової практики.

Ми створюємо і цінуємо відносини співпраці, які дозволяють нам перекладати академічні знання, методи та методи в кращу практику бізнесу. Проблеми бізнесу, які не мають перевірених підходів, створюють попит на нові академічні дослідження та можливості спільного виробництва цінностей. Культивування спільних відносин є ключем до створення цього доброчесного кола.

Ми вважаємо, що ринкова система найкраще сприяє зростанню особистої гідності, свободи та особистої відповідальності і є найбільш ефективним засобом для збагачення життя людей. Ми цінуємо те, що нинішні та майбутні керівники організації беруть етичний та відповідальний підхід як до ринкового, так і до суспільного контексту, в якому вони діють, для створення довгострокової вартості.

Розташування

Атланта

Address
33 Gilmer Street SE
30303 Атланта, Грузія, США