Прочитайте офіційний опис

Про нас

Georgia Southern University - найбільший і найповніший центр вищої освіти штату на південь від Атланти. З 141 ступеня програм на рівні бакалавра, магістра та доктора, Джорджія Південна була призначена громадська Карнегі Доктор / R2 інституту і обслуговує понад 26,400 студентів з усіх 50 штатів, Вашингтон, округ Колумбія, і Пуерто-Ріко, а також 102 країн. З трьома яскравими кампусами - кампусом Штатсборо, кампусом Армстронга в Саванні і кампусом Свободи в Хайнсвіллі - Південна Джорджія пропонує привабливе середовище, що заохочує навчання, відкриття та особисте зростання. Національно акредитовані академічними програмами Грузії Південна готують різноманітних науковців для лідерства та служби як громадян світу. Підрозділ університетської системи Грузії, університет може похвалитися 200 студентськими організаціями, видатними атлетами дивізіону I, а також найсучаснішими залами та приміщеннями кампусу.

З 1906 року відмінною рисою університету була культура залучення, що перекриває теорію з практикою, розширює навчальне середовище поза класом і сприяє студентському зростанню та життєвому успіху. Центральною місією університету є відданість факультету досконалості у викладанні та розвиток родючого середовища для навчання, ілюструється вільним обміном ідеями, високими академічними очікуваннями та індивідуальною відповідальністю за досягнення в навчанні. Викладачі, співробітники та студенти приймають основні цінності, що виражаються через цілісність, ввічливість, доброзичливість, співпрацю та прагнення до навчання протягом усього життя, благополуччя та соціальної відповідальності.

Традиції

Грузія Південна університет багатий історією. З моменту свого скромного початку як Перший район А

Один університет. Три кампуси.

Грузія Південна зросла до трьох окремих містечок, які обслуговують потреби однієї динамічної установи. Campus Statesboro є 900 акрів грузинського стилю, червоних цегли історичних будівель і сучасних сучасних будівель, встановлених серед сосен і дубів і домом для більш ніж 20 000 студентів; Кампус Армстронга в Саванні - це кампус з 268-акровим двором лише за декілька хвилин від історичного центру міста Саванна та дому для 6500 студентів; і сучасний, найсучасніший об'єкт у Hinesville призначений для місцевих і військових студентів.

Військово-дружні

Військова служба і підтримка є чесною традицією для Південної Грузії. Маючи дві великі військові об'єкти в регіоні, університет завжди був вітальним домом для солдатів, ветеранів і студентів. В результаті, журнал GI Jobs назвав Грузію південну військово-дружньою установою сім років поспіль. Крім того, Батальйон Орла, наша програма ROTC вже давно є джерелом національного визнання, чотири рази завойовуючи престижну премію MacArthur Award, і лідируючий народ у виробництві медсестер армії.

Наша історія

Коли перший район сільськогосподарський

Тепер у своєму другому столітті служби, Південна Джорджія близько 27000 студентів, більше 2000 викладачів і співробітників, 141 програм навчання на бакалавра, магістра і докторських рівнях, і три яскравих кампусів в Statesboro, Саванна і Hinesville.

114626_114546_Campus.jpg

Кампус Штатсборо

Campus Statesboro був заснований в 1906 році як школа для навчання сучасним методам сільськогосподарського виробництва та навичкам домашнього господарства для сільських дітей. Перший район А

Наступні десятиліття змінили назву та місію: в 1939 році в Університет Грузії в 1939 році і в Південний коледж Джорджії в 1959 році. Продовження програми і фізичне розширення, включаючи один семирічний період, 1984-91 рр. 12000 студентів, що призвели до остаточної трансформації в 1990 році - до Georgia Southern University .

Кампус Армстронг і кампус Свободи

У 1935 році міський голова Савани Томас Гембл заснував кампус Армстронга, який тоді називався молодшим коледжем Армстронга, щоб допомогти стимулювати економіку Саванни та розширити можливості для місцевої молоді, яка не може дозволити собі відвідати коледж. Школа почалася з 175 студентів і була розташована в історичному будинку Армстронга на Бул-стріт у північному кінці парку Форсайт. У 1966 році, отримавши чотирирічний статус і 250-акрову пожертву від Фонду Мілс Б. Лейн і Дональда Лівінгстона, Армстронг-коледж переїхав до свого поточного місця на розширеному містечку Аберкорн в Саванні.

Протягом наступних 30 років зростання, Армстронг додав випускні програми в бізнесі та освіті і став регіональним центром освіти з питань охорони здоров'я. Кульмінацією зростання інституту став університетський статус і нове ім'я: Armstrong Atlantic State University. Лише через два роки Армстронг співпрацював з Південною Грузією та іншими установами USG для створення Центру Свободи в Хайнсвілле для того, щоб запропонувати навчальні програми для військовослужбовців та їхніх родин у цій місцевості. Округ Ліберті - це будинок Форт Стюарт, найбільша військова база на схід від Міссісіпі.

Спортивне майстерність

Програми легкої атлетики в Південній Грузії мають довгу історію, багату традицією, що породжується успіхом. Університет не тільки проводив конференції та національних чемпіонів, але й переніс приватну підтримку у значно покращені об'єкти - вирішальне значення для набору та утримання провідних спортсменів.

Міжвузівський атлетичний успіх - включаючи шість FCS (I-AA) національних чемпіонатів у футболі - мав потужний позитивний вплив на публіку та гордість викладачів, співробітників та студентів університету. Всі види спорту змагаються на найвищому рівні NCAA з футболом, раніше FCS, приєднавшись до FBS в осінь 2014 року.

Регіональна електростанція

Грузія Південна тепер є найбільшим і найбільш всеохоплюючим університетом штату на південь від Атланти і класифікується як докторський / дослідницький університет Фондом Карнегі за розвиток навчання. Акцент на служінні ветеранам, що повернулися, завоював університет «військово-дружнє» призначення на сьомий рік поспіль «Вікторія Медіа», видавець GI Jobs, STEM Jobs і журнали військових дружин. Кіплінгер назвав Грузію Південним "кращою 100 найкращою ціною", а журнал "Форбс" назвав університет серед кращих роботодавців середнього класу Америки за 2018 рік.

Це захоплюючий час, щоб бути частиною нації Орел! Ми створюємо нашу установу на основі двох динамічних, історичних шкіл вищої освіти. Ми зосереджені на успішності студентів. Ми зосереджені на практичному навчанні. Ми орієнтовані на тісні зв'язки з викладачами і студентами, і ми тут, тому що ми хочемо вплинути на наші громади, наш регіон і нашу державу.

114627_114547_Freedom-SweetheartCircle.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Georgia Southern University

Аспірантська програма англійської мови в Georgia Southern University готує своїх студентів до різноманітної кар'єри, а також для просунутої докторської роботи. Студенти, ... [+]

Огляд програми

Аспірантська програма англійської мови в Georgia Southern University готує своїх студентів до різноманітної кар'єри, а також для просунутої докторської роботи. Студенти, які навчаються в програмі магістра мистецтв англійською мовою, користуються привабливою атмосферою аспірантури і тісно співпрацюють з викладачами. Це опубліковані вчені, чиї спеціальності так само різноманітні, як курси в самій програмі. Центр ірландських досліджень, групова авторська серія, а також щорічна британська спільнота і постколоніальна конференція відділу в сусідній Саванні забезпечують додатковий аспект програми англійської мови. Асистентські стажування доступні для кваліфікованих аспірантів, які є викладачами-викладачами, асистентами редакції відділу з журналу Співдружності та постколоніальних досліджень, а також в інших ролях, які сприяють їх професійному розвитку.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Майстер професійних комунікацій та лідерства розроблений для подальшого професійного розвитку за допомогою курсових робіт у письмових та усних навичках комунікації, крити ... [+]

Огляд програми

Майстер професійних комунікацій та лідерства розроблений для подальшого професійного розвитку за допомогою курсових робіт у письмових та усних навичках комунікації, критичного мислення та лідерства. Програма спрямована як на традиційних, так і на нетрадиційних студентів, які або вже перебувають у робочій силі, або переходять від бакалавра до професійної.

На відміну від традиційних магістерських програм, орієнтованих на розвиток навичок в одній конкретній дисципліні, програма Професійне спілкування та лідерство поєднує міждисциплінарний характер ліберального навчання з практичним спрямуванням на професійний розвиток. Студенти, які мають міцну основу в галузі мистецтв і наук, мають гарний стан для професійного просування, але їм часто потрібні конкретні навички, які не охоплені традиційними спеціальностями.... [-]

США Statesboro Savannah
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Магістр з соціальних наук призначений для того, щоб повною мірою скористатися цілим рядом випускних семінарів з соціальних наук. Студенти, які навчаються в цій програмі, ... [+]

Огляд програми

Магістр з соціальних наук призначений для того, щоб повною мірою скористатися цілим рядом випускних семінарів з соціальних наук. Студенти, які навчаються в цій програмі, тісно співпрацюватимуть з директором програми та консультантом зі своєї сфери акцентів у галузі антропології, історії, політичних наук або соціології, щоб налаштувати програму навчання, яка поєднує в собі теорію, методи та вміст з практикою.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Магістр з історії програми ступінь в Georgia Southern University призначений для задоволення різноманітних потреб аспірантів, чи шукають вони твердого обгрунтування в асп ... [+]

Огляд програми

Програма ступеня магістра мистецтв з історії Georgia Southern University призначена для задоволення різноманітних потреб аспірантів, незалежно від того, чи прагнуть вони ґрунтуватися на аспірантурі як підготовку до вступу в докторські програми, бажають здобути ступінь як частину своєї професійної професії розвитку, або зацікавлені в кар’єрі як громадські історики, архівісти чи бібліотекарі. Маючи другий за величиною історичний факультет університетської системи Грузії, Georgia Southern University пропонує студентам широкий спектр курсових пропозицій у сферах, починаючи від гендерних досліджень до військової історії. Студенти можуть вибрати варіант дипломної роботи чи недисертації, залежно від своїх планів на майбутнє. Підкреслюючи оцінку минулого у всіх його складностях та взаємопов'язаність знань, аспірантура програми «Історія Georgia Southern University прагне прищепити студентам почуття цікавості та розвинути навички критичного мислення, спілкування та аналітики, що стосуються різноманітних кар'єра.... [-]

США Statesboro Savannah
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Georgia Southern University

Ступінь магістра наук зі спеціальністю «Прикладна географія» готує випускників до поглибленого навчання, осмисленого працевлаштування та довічного навчання. Прикладна спр ... [+]

Огляд програми

Ступінь магістра наук зі спеціальністю «Прикладна географія» готує випускників до поглибленого навчання, осмисленого працевлаштування та довічного навчання. Прикладна спрямованість програми виховує культуру взаємодії, надаючи студентам практичні можливості навчання і допомагаючи студентам з різних навчальних дисциплін застосувати свої знання в класі до реальних ситуацій. Зростаючий попит на доступну, послідовну, точну, повну та поточну географічну інформацію, а також широку доступність та використання передових геопросторових технологій надають нашим випускникам відмінні можливості для кар'єрного росту. Справді, американське Бюро статистики праці передбачає, що загальний попит на зайнятість для геопросторових технологій зросте мінімум на 20% протягом наступного десятиліття.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Магістр наук Південної Джорджії в галузі прикладної фізичної науки є термінальним професійним ступенем, що готує випускників до робочого місця, надаючи їм реальний досвід ... [+]

Огляд програми

Магістр наук Південної Джорджії в галузі прикладної фізичної науки є термінальним професійним ступенем, що готує випускників до робочого місця, надаючи їм реальний досвід застосування своїх знань фізичної науки до проектів, що представляють інтерес для бізнесу, уряду та некомерційних секторів. Студенти отримують більш глибоке розуміння науки, що використовується в їхніх областях, а також отримують тверду основу в фундаментальних принципах бізнесу та комунікації, таким чином, готуючи їх до того, щоб стати лідерами у бізнес-аспектах науки. Студенти можуть вибирати між вибором фахівця з фахової науки, традиційним тезами, або не-тезами і вибирати міждисциплінарну область концентрації як науки про навколишнє середовище, так і науку про матеріали і покриття, а також фармацевтичну науку.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Магістр наук Південної Джорджії в програмі ступінь інформаційних технологій готує фахівців з передовими знаннями та навичками, необхідними для налаштування, впровадження, ... [+]

Огляд програми

Магістр наук Південної Джорджії в програмі ступінь інформаційних технологій готує фахівців з передовими знаннями та навичками, необхідними для налаштування, впровадження, захисту та управління системами, мережами та даними, які підтримують кожен сектор нашої економіки. Програма служить як студентам денної підготовки, що готуються до кар'єри в якості ІТ-фахівця, так і в даний час зайнятих ІТ-фахівців, які прагнуть отримати вищу освіту, щоб збільшити свої існуючі навички та досвід.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Магістр наук Грузії Південної в галузі цивільного будівництва (MSCE) ступінь програми передбачає спеціалізацію в будівництві, екології / інженерних водних ресурсів, транс ... [+]

Огляд програми

Магістр наук Грузії Південної в галузі цивільного будівництва (MSCE) ступінь програми передбачає спеціалізацію в будівництві, екології / інженерних водних ресурсів, транспортування-тротуар / геотехнічної інженерії, будівельної інженерії та геодезичної геодезики.

Магістра в галузі цивільного будівництва призначена для задоволення потреб студентів, зацікавлених у поглибленому вивченні. Ми навчаємо студентів навичками, готовими до промисловості, у поєднанні з інноваційними та передовими науковими знаннями в їхній сфері інтересів.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Попит на інженерно-орієнтованих менеджерів та професіоналів прискорюється. Програма MSEE розроблена таким чином, щоб задовольнити цю глобальну потребу інженерів, які воло ... [+]

Огляд програми

Попит на інженерно-орієнтованих менеджерів та професіоналів прискорюється. Програма MSEE розроблена таким чином, щоб задовольнити цю глобальну потребу інженерів, які володіють лідерськими навичками, а також досвідом застосування в споживчих, комерційних та промислових галузях. Курси включають аналітичні математичні та експериментальні дослідження в таких областях, як автономні системи, оптичні комунікації, бездротова потужність, невеликі антени, інтелектуальні датчики, інтелектуальні електромережі та збір енергії.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Кафедра комп'ютерних наук пропонує додаткові можливості навчання в галузі комп'ютерних наук. Магістр наук в області комп'ютерних наук ступінь програми з концентрацією в с ... [+]

Огляд програми

Кафедра комп'ютерних наук пропонує додаткові можливості навчання в галузі комп'ютерних наук. Магістр наук в області комп'ютерних наук ступінь програми з концентрацією в системах даних і знань є єдиною такою концентрацією ступеня, що пропонується в Грузії і однією з небагатьох по всій країні. Область систем даних та знань охоплює такі області, як системи розпізнавання мовлення та зору, експертні системи, системи зберігання даних та системи пошуку інформації, такі як онлайн-пошукові системи.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Магістр наук з математики готує студентів до Ph.D. навчання з математичних наук і кар'єри в галузі або викладання. Аспіранти можуть продовжувати навчання в багатьох облас ... [+]

Огляд програми

Магістр наук з математики готує студентів до Ph.D. навчання з математичних наук і кар'єри в галузі або викладання. Аспіранти можуть продовжувати навчання в багатьох областях чистої математики, прикладної математики, статистики та обчислювальної науки (міждисциплінарної). Кожен випускник отримує індивідуальну увагу викладачів на спеціально розробленому курсі навчання. Цілеспрямована підготовка, яку отримують студенти, добре підготує їх до подальших дипломних досліджень або допоможе їм отримати конкурентну перевагу на ринку праці. Наші минулі випускники продовжують докторантуру або професійну кар'єру в освіті, промисловості, уряді та інших галузях.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Магістр наук Південної Джорджії в галузі інженерної механіки передбачає цільові та спеціалізовані освітні можливості за межами ступеня бакалавра. Студенти обирають концен ... [+]

Огляд програми

Магістр наук Південної Джорджії в галузі інженерної механіки передбачає цільові та спеціалізовані освітні можливості за межами ступеня бакалавра. Студенти обирають концентрації курсових робіт в галузі енергетики, мехатроніки та загальної машинобудування при проведенні поглиблених досліджень. Ступінь MSME готує молодих інженерів до прийняття більшої відповідальності за проект, одночасно просуваючись швидше в обраній кар'єрі.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Georgia Southern University

Майстер програми державного управління (MPA) готує студентів до кар'єри в громадських та некомерційних організаціях. Маючи спеціалізовані концентрації в державному управл ... [+]

Огляд програми

Майстер програми державного управління (MPA) готує студентів до кар'єри в громадських та некомерційних організаціях. Маючи спеціалізовані концентрації в державному управлінні та неприбутковій адміністрації, студенти мають можливість розвивати технічні навички та досвід у цих важливих і зростаючих областях. Навчальний план програми MPA розроблений таким чином, щоб привернути увагу як студентів, які навчаються на початковому рівні, так і фахівців, які зацікавлені в можливостях подальшого інтелектуального зростання та просування по службі. Інтегрована програма навчання викладає державне управління через ретельно сплановану навчальну програму, організовану навколо комплексу основних курсів управління, концентрації обраної програми та стажування на місцях. Програма навчання завершується комплексним обстеженням. Випускники програми мають досвід застосування теорії та аналізу даних для вирішення реальних проблем управління та державної політики. Програма MPA розміщена в Інституті громадських та неприбуткових досліджень, який є координаційним центром для стипендій, викладання та професійного обслуговування у сфері державного управління та політики.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Ступінь магістра образотворчих мистецтв є ступінь випускника терміналу в студії мистецтва пропонується на нашому кампусі Statesboro. Аспіранти в програмі МЗС покладаються ... [+]

Огляд програми

Ступінь магістра образотворчих мистецтв є ступінь випускника терміналу в студії мистецтва пропонується на нашому кампусі Statesboro. Аспіранти в програмі МЗС покладаються на те, що вони перевершують свої попередні досягнення мистецтва, розвиваючи свіжу концептуальну передумову в тіло творів мистецтва, що мають відношення до сучасного світу сучасного мистецтва. Кандидати в МЗС здобувають нові висоти як майстри-студії за допомогою курсових робіт, які закликають їх розвивати свої концептуальні, історичні, теоретичні та практичні знання.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Місія Master of Health Administration (MHA) ступеня є розробка лідерів, які володіють цінностями, знаннями і навичками для управління оптимальною доставкою медичної допом ... [+]

Огляд програми

Місія Master of Health Administration (MHA) ступеня є розробка лідерів, які володіють цінностями, знаннями і навичками для управління оптимальною доставкою медичної допомоги.

Вимоги до прийомуЗаявка на вступ через HAMPCASОфіційні академічні стенограми для всіх курсів коледжу завершені на сьогоднішній деньОфіційні оцінки GRE або GMAT (бали повинні бути за попередні 5 років) - дивЛист про наміри (персональний есе) - 2 сторінки або менше, що описують цілі кар'єри та те, що ви плануєте виконати після отримання ступеня МВСРезюме... [-]
США Savannah
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Магістр музики Georgia Southern University надає музикантам можливість подальшого розвитку та вдосконалення своїх музичних навичок. Вона готує студентів, які бажають прод ... [+]

Огляд програми

Магістр музики Georgia Southern University надає музикантам можливість подальшого розвитку та вдосконалення своїх музичних навичок. Вона готує студентів, які бажають продовжити докторантуру і надають сертифікат T-5 педагогам музики, які вже отримали або мають право на отримання базової сертифікації.

ММ допомагає всім студентам відточити свої здібності у плануванні, проведенні та поданні незалежних досліджень у своїй конкретній сфері. Ступені надаються після демонстрації знань через презентацію концерту або остаточного проекту.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Georgia Southern University

Ви можете підготуватися до кар'єри або зростання в рамках своєї кар'єри в після-вторинної адміністрації через цей M.Ed. в адміністрації вищої освіти. Ця програма пропонує ... [+]

Огляд програми

Ви можете підготуватися до кар'єри або зростання в рамках своєї кар'єри в після-вторинної адміністрації через цей M.Ed. в адміністрації вищої освіти. Ця програма пропонує Вам можливість задовольнити вимоги курсу на території кампусу та через онлайн-навчання, як студент-заочний або повний робочий день. Через інноваційні навчальні формати, ви будете вивчати історичні та сучасні проблеми, що стосуються «продуктів» та «послуг» вищої освіти. Програма адміністрування вищої освіти підкреслює курсову роботу у сфері людського розвитку, досліджень / оцінювання, права / політики, фінансів / управління та освітніх фондів / політики, оскільки кожна з них пов'язана з характером і функцією вищих навчальних закладів. Це М.Е. підготує вас до кар'єри в професійно-технічних інститутах, 2-річних і 4-річних коледжах, універсальних університетах і власності.... [-]

США Statesboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Discover More at Georgia Southern

Faculty Spotlight: Dr. Sophie George

Address
175 West Memorial Drive
Hinesville, Georgia, США
Address
1332 Southern Drive
Statesboro, Georgia, США
Address
11935 Abercorn Street
Savannah, Georgia, США