Georgetown University McDonough School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про школу

Розташована на перетині бізнесу, уряду і міжнародних відносин, школа бізнесу McDonough університету Джорджтаунського університету, розвиває принципових лідерів, які віддані служінню як бізнесу, так і суспільству. Через нашу глобальну перспективу ми готуємо студентів до конкуренції в сучасних міжнародних бізнес-середовищах.

Глобальна перспектива

Сьогодні, як ніколи, світу потрібні глобальні мислителі. Ми готуємо студентів до успішної роботи в сучасній міжнародній бізнес-середовищі. Завдяки нашій глобально орієнтованій навчальній програмі, викладачам з усього світу, збагачуючи можливості за кордоном, і доступ, який може запропонувати лише Вашингтон, ми гарантуємо, що наші студенти готові конкурувати на світовій арені.

Суворі академіки

Нашу складну навчальну програму контролюють різноманітні факультети, до складу яких входять науковці світового класу, які займаються новаторськими дослідженнями, професіонали, які мають корпоративний, неприбутковий та урядовий досвід лідерства, а також підприємці, які навчають студентів шукати початок бізнесу. Ми пропонуємо широкий спектр програм, щоб задовольнити всі типи студентів, від нещодавніх випускників коледжів, які просто вступають у діловий світ до досвідчених фахівців, які прагнуть перетворити свою кар'єру.

Культура співпраці

Спираючись на спадщину єзуїтів, ми підкреслюємо співпрацю над конкуренцією, в результаті чого створюється сприятливе середовище, яке заохочує студентів до налагодження близьких дружніх стосунків і розширення їхнього навчання поза класом. Ця унікальна атмосфера розвиває вдумливі лідери, які прагнуть не тільки домогтися успіху в бізнесі, але й мати позитивний вплив на громаду.

109245_109141_HaririBuildingatnight.jpg

Школа McDonough з історії бізнесу

У 1936 році школа бізнесу McDonough університету Джорджтаунського університету почала працювати в рамках Школи закордонних служб, а сьогодні є світовим лідером у сфері бізнес-освіти, ділової етики та соціальної відповідальності.

У вересні 1936 року Відділ бізнесу та державного управління розпочав «задовольняти вимоги уряду та промисловості тощо, щоб сприяти глибокому та практичному розумінню бізнесу та уряду». бізнес-центр, а також політичне місто. Новий підрозділ запропонував ступінь бакалавра в галузі ділового адміністрування зі спеціальностями в галузі управління бізнесом, банківської справи, бухгалтерського обліку та державного управління.

У 1957 році преподобний Джозеф Себес, SJ, заснував Школу ділового адміністрування, вважаючи, що розуміння комерційних ринків має важливе значення для політичної стабільності у всьому світі. Серед факультетів було відчуття, що те, що вони робили, було експериментальним - навіть революційним - тому, що єзуїтська громада виступила проти школи, орієнтованої на ідею заробляти гроші. Тим не менш, школа продовжувала, і до 1980-х років, вона була налаштована на прорив.

Школа розпочала свою програму МВА в 1981 році. Поряд з функціональними областями, такими як менеджмент, фінанси, маркетинг та бухгалтерський облік, курсова робота була заповнена чотирма основоположними принципами, на яких базувалася програма: бізнес / урядові відносини, етика, міжнародний бізнес, та комунікацій. У той час інтеграція елементів міжнародного бізнесу в кожен курс була передовою. Тільки десять років після першого класу закінчив у 1983 році US News

У 1980-х роках спостерігався період безперервного зростання, включаючи запуск підрозділу «Освітня адміністрація» для митних та відкритих навчальних програм. Це також перетворювальний час для досліджень; не тільки культура школи стала більш дружньою до дослідницьких, але ресурси стали доступні для найму старших дослідників у дедалі більш конкурентному ринку.

У 1993 році ім'я школи знову змінилося, в Джорджтаунську школу бізнесу. Це закінчилося десятиліття святкуванням: У 1998 році Роберт Еммет Макдоно, який закінчив Школу іноземної служби в 1949 році, подарував школі 30 мільйонів доларів, після чого вона стала школою бізнесу Роберта Еммета Макдоно. Подарунок - найбільше пожертвування на сьогоднішній день в історії університету - відчувався б протягом багатьох років в діяльності бізнес-школи, надаючи додаткові, стійкі ресурси для підбору факультету.

Так почалося два десятиліття надзвичайного зростання для школи, починаючи з іменування Джорджа Дейлі як декана в 2005 році і продовжуючи з Девідом А. Томасом і діючим деканом Полом Алмейдою. Запущено кілька нових програм, у тому числі Вечірня програма MBA, програма Global Executive MBA, магістерська програма з лідерства, магістр наук у галузі фінансів та магістр міжнародного бізнесу та політики. Крім того, декілька центрів, ініціатив та інститутів, які очолювали викладачі, сформувалися, орієнтуючись на такі різноманітні питання, як фінансові ринки, підприємництво, нерухомість та соціальне підприємство.

Найбільш помітною спадщиною є теперішній будинок школи, будівля Рафіка Б. Харірі ($ 82,5 млн.), Площею 179 000 кв. Вперше в своїй історії вся школа ділиться одним будинком.

Сьогодні, McDonough є домом для близько 1400 студентів, 1400 МВА та інших аспірантів, і 700 учасників у виконавчих індивідуальних програмах. Факультет зараз 160 сильний, включаючи приблизно 110 хто є повний-робочий день. А школа бізнесу McDonough користується репутацією академічної досконалості, що проявляється у відмінних і глобальних програмах, науці та діяльності, що використовує багату тканину Вашингтона, що відображає експертизу та ідентичність Джорджтаун та керується єзуїтськими цінностями університету.

Розташування

Вашингтон

Address
Rafik B. Hariri Building,
3700 O St NW

DC 20057 Вашингтон, Округ Колумбія, США

Програми